Диетата на Bat Cat (90-дневна диета) - тема 3

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Диетата на Bat Cat (90-дневна диета) - тема 3

Мнениеот mi6o4eto на 05 Апр 2012 22:39

veselka14 написа:Лепни му два шамара.Ти си правата в случая:lol: :lol: :lol:

:emon15:
И аз така го разбирам - след диетата правиш 90 дни почивка, която пак си е на разделен принцип, а после ако е нужно повтаряш диетата... Само не ми е ясно след почивката, ако няма нужда да се повтаря диетата - кво шъ ядем... :roll: :lol: Сигурно се предполага, че за половин година си се научил да се храниш разделно и това ще ти се превърне в начин на живот... (каквото всъщност значи думата "диета") :sm_uu:
petyastefanova написа:Нещо от тези танци не бях гладна.

Петя, това е ефекта на танците... :mrgreen: Ти явно си от "напредналите", щом ще ходиш на фестивала във ВТ... Ние пък ще се подготвяме за едно надиграване при вас през м. май... :mrgreen:
Отчета от тази вечер е: в 17:30 ч. изядох половин кроасан с шоколад и кокос, няколко хапки "Кранц", половин толумбичка, парченце баклава и един бонбон. :lol: Поне си опитах от всичко сладко, дето ми се ядеше... :mrgreen: Имаше и някакво руло, ама изобщо не стигнах до него с цялото туй ядене... 8)
За утре имам киви, ябълки, портокали, банани и орехи...
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 05 Апр 2012 22:41

Само не ми е ясно след почивката, ако няма нужда да се повтаря диетата - кво шъ ядем...

Ей,те тва ме интересува и мен.Те хубаво се предполага,ама аз за 31год.не се научих да ям като хората,та за половин ли ще се науча :roll: ?
Аз вечерях ябълка и това ен ми се ядеше,ама викам чакай да не се мина :wink:
Изображение

По-страшен от спина,по-опасен от рака...сега за сега си остава простака! Радой Ралин
Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 05 Апр 2012 22:45

Обаче май нищо не пише за циклите на хранене и количествата в почивката , освен да се спазва времето между отделните хранения... Чудя се пак ли се спазва до 12 евентуално само плод, от 12 до 20 ч. хранене, а през останалото време - нищо? Според мен да, ама как мислите вие?
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 05 Апр 2012 23:00

Да,по същия начин е.Сутрин плод,обяд след 12ч и вечеря до 20ч.Интерсно обаче,ако обядваш смесено,как разбираш след колко време ти се е обработила храната :roll: Сигурно,за това на доста места пишат,че е желателно да се смесва вечерта,обаче пък така плюса не ти мърда на другия ден.Другия вариант е като мен,смесваш на обяд и вечерта,нищо,което също не е много удачно,но да речем,че аз няма да продължа така.Абе,Мише,ще я измислим тая почивка бе,има време.Ние с Вилито този път сме опитните зайчета :wink:
Изображение

По-страшен от спина,по-опасен от рака...сега за сега си остава простака! Радой Ралин
Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 05 Апр 2012 23:14

Да ти кажа честно - ако се напукаш колкото мене на обяд като количество - в следващите 6-7 часа няма да мислиш изобщо за ядене, а толкова ми се струва предостатъчно да се преработи каквато и да е храна... :mrgreen:
То като чета май не е много препоръчително смесеното хранене, тъй че... :roll:
Само за вечерята не разбрах пак ли трябва да е 50 % от обяда? :emon12:
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот aniani139 на 06 Апр 2012 07:16

Добро утро момичета:) аз приключих с диетата,нямах нет и затова не се включвах.Килограмите си ги запазих твърдо 55 се въртят и ми е много добре.И на мен сега ми е интересно как да се храня след диетата .Опитвам се да е разделно, като един ден в седмицата смятам да ми е само плодове,може би ще го направя сряда или четвъртък като разтоварващ.
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 06 Апр 2012 08:22

Добро утро.Ех,Ани,предаде фронта ти накрая и не щя да се веснеш да кажеш,че се отказваш,да не започнем пак да те разубеждаваме.Решението си е твое,никой няма да вдигне камък да те убие,я.Щом се чувстваш добре.
Мише,не се препоръчва,ама може ли да не ядеш мусака,баница,пица,спагети и т.н.и т.н.цял живот :? Това означава да готвя за себе си постоянно,защото аз май само пържолата я готвя отделно от пържените картофи :lol: Абе както и да е.Аз установих,че ако се наплюска на обяд,вечер не съм гладна и нямам поражения на кантара.Лепнах едни +500гр,след водния и то уж що годе се храних нормално първия ден.Ама друг +няма,нищо,че вчера пак се олях на обяд :oops:
Началото на деня ще е банан.После мисля да го правя плодов и да си плодуваме с Мишето,ама каквото сабя покаже.
Вили,набили го тоз' твоя мъж,дато те ядосва само? :lol: :lol: Сега се сетих за трите фази от живота на жената :
1:ядосва баща си/2:ядосва мъжа си/3:ядосва зет си :lol:
Ама у вас май е обратното :lol: Как си днес след вчерашния плодов?Чувстваш ли се по-добре?Ти поне можеш да обсъждаш диетата с мъжа си,пък моя само ме пита:"Ти пак ли няма да ядеш ?"и ми се мръщи на среща :lol:
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот violenza на 06 Апр 2012 08:35

Ооооо, и питаш. На мене той тръгнал да ми обяснява за диетата. Той понеже я кара веднъж за 2 месеца и половина и отслабна 28кг и стана много важен и взе много да разбира. :twisted: :twisted: Устисках вчера, но днес съм ужасно гладна. 59кг съм. Току що се мерих, но няма как да е. В цикъл съм, преяла съм, не съм ходила до ВЦ... имам си оправдания. Сега след цикъла ще сляза 1кг надолу. Сигурна съм. Всеки път е така. Между другото е много по-трудно да караш плодов ден, когато си приключил с диетата. На два пъти, а-ха и да наруша деня. Между другото сега четох всичко от първа страничка по-подробно и си мисля водния пак ли се прави след плодов :roll:
Аз пък си викам, Ани е свършила с диетата, демек приключила я е успешно, а то какво било. Еееееее, Анииииииииииииииииии ще те бием значииииииииии :) :)
Изображение

Изображение
Аватар
violenza
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 06 Апр 2012 08:42

Ами,водния си го правиш според мен,когато искаш.От МЦ е +,Вили,ще падне след това.И аз си мислех за плодовия,че сега,като знам,че не ми е задължителен и нямам мотивация :lol:
А за Ани,не съм сигурна,но тя вървеше 4-5 дни след мен някъде,а аз съм едва 4-ти ден в почивка днес.Според мен поизчака да и дойде датата,около която трябва да приключи и се включи,защото я мярнах да чете,пък и във фейса я засичах.Пък и тя приключи 55кг втори цикъл,малко веротно е да не мръдне поне още 1 кило за цял цикъл :roll: Ама тя ще каже.Ани,извинявай,много криминални филми гледам :lol: :lol: :lol:
Божееее,аз съм сигурна,че Ани,не е писала заради мен в темата,щот знае какво съм зло,обаче сега съвсем ще ме намрази :emon17:Какво да направя,на мен откровеността ми е най-големия недостатък :oops:
Абе,ще взема да поплодувам,да го разкарам тоя плюс :roll:
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 06 Апр 2012 08:51

За да имате мотивация, предлагам като приключим с диетата - да правим заедно плодовите дни... :wink: Примерно в четвъртък... :D
За Ани и аз предполагах, че не е довършила диетата, дано все пак задържи резултата... :wink:
Днес почнах плодовия ден с +600 гр. спрямо последния воден ден, да видим ще успея ли на втората четворка след него да стигна отново този резултат... :?
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 06 Апр 2012 08:55

Мише,утре ще го няма плюса.Аз на края на трети цикъл всъщност свалих килата.
Аз съм ЗА да плодуваме заедно.Тъкмо ще имаме стимулче :wink:
Оххх,много пиша днес,ама ми е голям кеф значи,че си хапвам като прасе и не качвам :emon17:
Ей,сега четох,че една мацка е 10 дни в почивка и е свалила почти 2 кила зза това време,но няма смесени хранения,преобладават белтъчните,2-3 ВХ и някаолко бобови,без плодов.Можело значи,само мерак да има човек :wink:
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 06 Апр 2012 09:39

Чак почвам съ плаша, ако сваля още кг. и по време на почивката... Не, че ще се загубя, то мегдан при мен има, ама да не ми щръкнат много кокалите... :roll:
Все си мисля, че с тази диета човек отслабва точно толкова, с колкото организмът му се чувства най-добре... :roll: Дано се окажа права... :lol:
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот aniani139 на 06 Апр 2012 09:50

Кой каза,че не съм довършила диетата.Последен воден-3 април,това беше.Нямах нет (няма да обяснявам поради какви причинии затова не съм се включвала.Имах залитания ,но това казвам,че не се отразиха на кантара и се въртят тези 55кг и съм страшно доволна.
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 06 Апр 2012 09:55

Е, Ани, браво в такъв случай! :emon25: Извинявай, че те набедихме, но последно писа, че смяташ да се откажеш... :wink: Кажи колко смъкна за цялото време на диетата?
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот aniani139 на 06 Апр 2012 09:57

Е Веси ти ме уби направооо нямам думи.Да влизах,но за бързо и то от друг комп и нямаше време да си ви следя и да прилагам мнения.Ама много грубо казано.Аз се радвах,че си оправихме вече нещата и нямах търпение в смисъл като пуснахме нета да си ви пиша да си споделяме заедно макар,че я приключих вече диетката ама коментара ти просто много ме обиди-чакала съм дати и тем подобни.Хайде хубав ден на всички хич няма да се вясвам повече.От такива коментари да ти се убие желание и всичко.Аз успях ,пожелавам бързо отслабване на другите .Моето присъствие в темата приключи.
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети