Диетата на Bat Cat (90-дневна диета) - тема 3

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Диетата на Bat Cat (90-дневна диета) - тема 3

Мнениеот veselka14 на 05 Апр 2012 14:33

МАли,направо оцапахме първата страница с теб ,Мише.Аз няма да изреждам какво обядвах,че ще изпиша и аз половин страница с ядене :lol: :oops: :lol:
Пете,не си последна.Вилито изтърва влака,не се е записала още :lol:
Изображение

По-страшен от спина,по-опасен от рака...сега за сега си остава простака! Радой Ралин
Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот unique на 05 Апр 2012 14:56

Охх закъсних го тоз боб и толкоз, още не съм обядвала :evil:
Мале това много л ие беМише, аз толкова ще ям като съм на диетата и пак гладна ще стоя, ама ако не съм ела да видиш :oops: Като ви кавзам, че сигурно ще ям повече от всички ви взети заедно, майтап мислите :lol:
Относно дрехите, нямам грижии, имам 3 чифта чистак нови дънки, обличани 1 път :shock: само да отслабна, ама къде ти... време и акъл се иска :lol:
{~~ARENA OF DEATH~~}
Аватар
unique
Отличник
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 05 Апр 2012 15:17

Както вече съм писала - аз на обяд ям страшно много, за да мога вечер да си хапна нормална порция... Благодарение на цялото това ядене устисквам от обяда до вечерята без следобедно хапване на плод и без глад най-вече... При това времето между двете яденета е минимум 6-7 часа, които смятам за напълно достатъчни за преработката на обяда, а вечер не се нахвърлям озверяла и не ям много... :wink: А понякога и не закусвам сутрин... Може да не смъквам с големи темпове заради количествата, но все пак кантара върви бавно надолу и това ме устройва пИрфектно. 8)
Сега друг е въпросът що смесих соленото със сладкото, ама пуста лакомия... :hammer:
Нинка, абе и аз се учудих що толкова късно отиде да го готвиш тоз боб, ама... :lol:
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот unique на 05 Апр 2012 15:22

абе по бързо щеше да стане ама на бавен огън го варих :lol: :lol: :lol: ттуй онуй и айде отиде 100 часа :lol: след малко ще ям най псоле
{~~ARENA OF DEATH~~}
Аватар
unique
Отличник
 ---

Мнениеот violenza на 05 Апр 2012 15:51

Верно изтървах влака, но имам оправдание :) Моята малка буболечка проходи. Вчера с един вестник в ръката обиколи целия апартамент. Днес е малко по-обрана в движенията и малко по-страхлива, но пак ме пуска и върви. Много съм щастлива.
Та, по темата :
Яни, много ти благодаря! Чудесна е темичката.
Аз удържам все още на 2 портокала и две сушени смокини, ама ми дойде и ми е едно такова дебело. Знаете, как е. Май в събота ще ми се размине плодовия, че мъж ми иска да ходим навън да обядваме. Да видим.
Пете, ти да не ми се разсърди?
Изображение

Изображение
Аватар
violenza
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот violenza на 05 Апр 2012 15:54

Нинка, ти яде ли? Ужас... много е гадно като си озверял от глад и манджата ти се бави. Да не говорим после как гълташ като патка, 'щото е горещо :(
Пете, както неведнъж съм казвала - мерките са по-важни от килограмите, а и разбира се как се чувства човек
Изображение

Изображение
Аватар
violenza
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 05 Апр 2012 16:17

Браво,Вили,дано малката буба да ходи смело и безаварийно.Не вярвам Петето да се е разсърдила.Тя що нещо изтърпя от мен,че сега на теб ли ще се обиди :wink:
Мише,много ти се кефя аз на теб,точно защото нищо не мериш и не теглиш,а това,че имаш добри резултати,потвърждава тезата ми,че количествата,не са от огромно значение :wink:
Аз сигурно утре ще правя плодов.Много ми се хапват плодове,а си купих едни хубави ябълки...мням мням,както казва Габи :lol:Принципно обичам плодовете и плодът само сутрин ми идва малко. Засилих се на разходка и походихме половин чзс,обаче пак ни заваля :?
Изображение

По-страшен от спина,по-опасен от рака...сега за сега си остава простака! Радой Ралин
Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот unique на 05 Апр 2012 16:25

абе ейй хапнах си аз, чудесен боб стана, направо муцка, ама му сложих едно много гъсто пюре, отнего сигурно така, но стана убиец :)
Не съм била гладна, както в плодов, не съм бързала, мислех хляб да ям, отказах се, салата ми стигна напълно и манджата :)
ее браво за бубата, дано не среща препъни камъни в живота си :)
{~~ARENA OF DEATH~~}
Аватар
unique
Отличник
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 05 Апр 2012 16:38

Ей, браво на малкото ми адашче, кога се роди, че и проходи вече! :emon25:
Веси, то все някой трябва да се жертва за експеримента с количествата, що да не съм аз - лошо нема... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: То по принцип си пише в диетата, че количествата не са от кой знае какво значение между 12 и 20 часа, но уж с по-малки количества се постига по-голям резултат. Аз не гоня минус 15-20 кила, тъй че си позволявам да експериментирам, пък колкото-толкова... :wink: Едва ли ще ги докарам до минус 13 кг. (толкова май бяхте смъкнали с Вили или греша :?: ), но тъкмо ще видим какво значение оказва фактора "количество"... :wink:
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 05 Апр 2012 16:51

Мише,ти вървиш долу горе с моите темпове,та може и да удариш -13 :wink:
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 05 Апр 2012 18:56

Къде сте?Тук се скъса да вали,а утре ще е още по студено.Аз един ден прибирам зимните дрехи,след 2 ги вадя :?
Мен ме подгони нервата.Изядох 2-3 ореха и сега се кротнах,към 19,30 ще хапна една ябълка и това ще ми е за днес и без това не съм гладна.Ама много ме сдухва това време,бее! :cry:
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот unique на 05 Апр 2012 19:34

Уф и мен така Веси, половинката тъкмо се прибра, едно ми е тъпо, след малко ще хапна и толкова :)
Разнообравявам в фб8ука :roll: то пък и там :lol: тъпа работаа
Утре май ще правя кранца, да изпробвам уж ама май знам резултата :oops:
{~~ARENA OF DEATH~~}
Аватар
unique
Отличник
 ---

Мнениеот petyastefanova на 05 Апр 2012 21:25

Вили, радвам се за буболечка, скоро ще бяга. И за какво да ти се сърдя. Ти не ме ли опозна вече. Приемам всичко казано като съвет. Тук не се караме, нали :lol: Абе добре, че съм по-далеч от вас с Весито, че
:emon30:

Да се похваля ходих на танци тази вечер. Е групата ми е доста напреднала, ама ще ги достигна бързо. Сега се подготвят за фестивал на любителите във Велико Търново. Хореогравката ме иска през ден, че да науча танца. Иска да ме взима. Ама къде ти с това лапе. Още не съм обещала.
По темата вечерях си кюфтетата - само 2 и пак доматки. Нещо от тези танци не бях гладна.
Хайде до утре, лека нощ.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот violenza на 05 Апр 2012 21:59

Спорим тука с моя мъж и ще му лепна два шамара вече. много ме изнервя. Я да ви питам, че ме ядосва. След като направим 90 дневната диета, захранването е т.нар. 90 дневна пауза и след това пак може да си я повториш диетата, нали? Аз така ги разбирам нещата. А той разбира така : Правиш 90 дневната диета, правиш 90 дни захранване и после още 90 дневна пауза и чак тогава ако имаш нужда я повтаряш... :roll:
Изображение

Изображение
Аватар
violenza
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 05 Апр 2012 22:15

Лепни му два шамара.Ти си правата в случая:lol: :lol: :lol:
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети