Диетата на Bat Cat (90-дневна диета) - тема 3

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Диетата на Bat Cat (90-дневна диета) - тема 3

Мнениеот veselka14 на 25 Фев 2013 15:03

Набързо да се разпиша.В момента обядвам кренвирши.Режимни,нережимни,аз от тях свалям,а и янмам нито време нито желание да готвя.От това сирене и кашкавал напоследък,се чувствам на другия ден като плондер.
Изображение

По-страшен от спина,по-опасен от рака...сега за сега си остава простака! Радой Ралин
Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamito85 на 25 Фев 2013 15:37

Аз се чувствам добре...нито съм гладна ,нито нищо! По-добре съм от вчера на плодчета! :mrgreen:
Нещо кръвното ми пада и ще ударя едно кафе с цигара вънка на слънце! :P :D :P
Утре искам не един ,ами два минуса! :mrgreen:
Вече с Петя няма да сме в едни и същи дни. Мисля с нещо лекичко да започна утре белтъчният ден! :roll: Сега тука детето ми се лигави с една баничка ,че чак ме хваща яд коооооолко нещо хапна :twisted: Както ми беше в ръцетееее :sm_yahoo_06: :emon03:
Изображение.Изображение
.Изображение.Изображение . Изображение
Аватар
mamito85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 25 Фев 2013 17:08

Мамито, браво че удържаш. С теб ще се изравним на следващия ми воден, който е на 1ви март :cry: Съвсем скоро. Този път ще го удържа. Ако ще и да пукна.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamito85 на 25 Фев 2013 21:07

Вече ми прималя и мисля да си легна по-рано :oops: . Мия зъбите и отивам да оправям леглото :mrgreen: Като бабите в 8 :lol: И без това детето не е спало днес и ми се криви тука :twisted: ..... Не мога повече - лека нощ от мен.....
Изображение.Изображение
Аватар
mamito85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот meri siii на 25 Фев 2013 21:22

Мамитооо,браво :P Утре те съветвам да си направиш задължителната закуска със свежи полодове даже може фрешче от портокали или грейпфрут ще те освежат и кафенце като удариш :P
Петенце ти нали скоро беше на воден ден :roll: и нли и тогав го изкара благополучно :roll:
Аз хапнах едно парче кекс и една вафличка :wink: утре плодове а много ми писна от тях мисля да взема 3 бана за 3 хранения и те това е :wink:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 26 Фев 2013 10:11

Добро утро! Как сте?
Мамито, жива ли си? Какво показва кантара :)
Да ви споделя, че като се прибрах снощи от работи и бях ужасно гладна..... иииииииии, нагънах една шоколадова бисквита. После се мразих ужасно. Вечерях само зелена салата с малко кашкавал.
Мери, първия ми воден беше края на януари. Боже, как отлетяло времето!
Не че тогава не го изкарах, ама то бяха големи кахъри. На обяд ще си хапна това, за вечеря онова.... Вървях, сумтях. И за целия този зор само - 200 гр. Забелязала съм, че когато спазвам диетата насила и резултата е нулев. Когато я правя с желание и кантара пада. Сега съм се надъхала, защото идва 8ми март. Пък съм си купила рокля по мене. Следователно коремчето трябва да изчезне напълно :P
Почвам работа. Хубав ден и на вас.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот meri siii на 26 Фев 2013 11:49

Добро утро :roll:
Днес ъм на плодове и хич не ми се хапват но съм си взела бананчета хем по засищат хем по бързо се хапват :lol:
Пете права си за това ,че на сила по не се случват нещата когато организма е под стрес и се насилваш да правиш нещо което не чувстваш приятно няма как да има желания резултат :wink:
Мамито(всъшност как се казваш) :P как си днес ?
Днес ис купих кожено яке ,тясно и хубаво и ми стои добре :P прави ме по слабичка и много се кефя :lol:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamito85 на 26 Фев 2013 12:58

A, добро утро! Жива и здрава съм, :mrgreen: но се чувствам страшно отпаднала... Аз съм с ниско кръвно и сега още повече...абе дроб сърма съм! :lol: За обяд ми се искаше нещо лекичко да си хапна (к.мляко или кашкавал) ,но пък като си имам в къщи сготвено пиле..... :roll: И без това кантара сутринта мръдна сааамо с 1 кг надолу :| ( на празен стомах и черва напълно нормално :twisted: ). Сега като хапна ще си проличи... Като цяло от 68 сега съм 64 като първите две седмици свалих 2-3 кг. Ще се чувствам ОК когато се вмъкна в размер М и от корема да няма и следа! Някои дрехи ми стоят по-добре сега , но имам в гардероба и още по - малки :mrgreen: .
Мери ,напълно те разбирам - колко се вдига самочувствието с дрехи които стоят добре ....... и самия човек се чувства добре! :D
Като цяло чувствам по 'лека' дори и с няколко см. "-" :roll: .
Хубав ден, Недка! :P
Изображение.Изображение
Аватар
mamito85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamito85 на 26 Фев 2013 13:30

Ето отново съм си 65кг. :evil: :twisted: :evil: Какъв е тоя застои....искам да смъкна под 60!!! :|

P.P Да ви се похваля :mrgreen: ето тук :arrow: се тествах реално към коя група хора с наднормено тегло спадам :oops: Аз се определих първоначално на човечето с оранжево (с наднормено тегло) ,но теста ме определи в групата на зеленото (здравословното тегло) :D :P :D Може и да съм на границата ,но ми олекна :mrgreen: ....
Ето го и теста :arrow:
http://kulinar.bg/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0 ... 17623.html
Изображение.Изображение
Аватар
mamito85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 26 Фев 2013 17:20

meri siii написа:Добро утро :roll:
Днес ис купих кожено яке ,тясно и хубаво и ми стои добре :P прави ме по слабичка и много се кефя :lol:

Браво, със здраве да си го носиш. И да ти оширее :lol:
mamito85 написа:[b][i][color=#400080]Ето отново съм си 65кг. :evil: :twisted: :evil: Какъв е тоя застои....искам да смъкна под 60!!! :|

Нали сутринта каза, че кантара е мръднал с 1 кг. 65 ли показваше, или ти като хапна и пи вода и пак реши да се качиш?
После ще си направя теста.
Аз хапнах славянски гювеч и зелева салата. За довечера ще сготвя набързо леща.
Нямам търпение да се прибера, страшно се уморих днес на работа. Така е вече втора седмица, ще пукна.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamito85 на 26 Фев 2013 19:34

petyastefanova написа:
mamito85 написа:Ето отново съм си 65кг. :evil: :twisted: :evil: Какъв е тоя застои....искам да смъкна под 60!!! :|

Нали сутринта каза, че кантара е мръднал с 1 кг. 65 ли показваше, или ти като хапна и пи вода и пак реши да се качиш?

Сутринта показваше 64, но мога ли все гладна да стоя :evil: . След като обядвах стигнах отново заветните 65 кг. :twisted: Отказвам се да се тегля! Колкото повече тръпна в очакване толкова не се получава :x ... Може и да има някои грам минус, важното е че не са в + :mrgreen: ..... Ето сега се изтеглих ми пак показва 64 :P Най-добре да не се заглеждам в +/- 1 килограм :mrgreen: . Важното е на края да се чувствам добре... :D

П.П. :idea: Всичко разбирам само не мога да разбера защо не може да се консумира баница през бел.ден :?: :roll:
Изображение.Изображение
Аватар
mamito85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот polichka на 27 Фев 2013 09:50

Добро утро тия ме съсипаха с тоя нет и дано да са ми го оправили вече. Виждам сте се поразписали тия дни.
Мамито не се мери след ядене важно е сутринта какво е показал кантара на гладно. Аз нали си поръчах кантар, еми нямам късмет казаха ми че го нямали та ще видя да си купя в неделя като излизаме ако си харесам. Наближава и моя воден и аз само го мисля но се надявам да не се изложа. Мерих се при една приятелка и съм -3 като се мерих следобяд но си мисля че за месец 3-4 кг са екстра. Бързото сваляне не е за постоянно, колкото по-бавно се свалят кг толкова повече имаш шанс да си ги запазиш, така че не се отказвайте не става от раз :D .
Някъде бях чела че да изгубиш 1 кг от теглото си (не от водата си)трябва 8 дни да не ядеш абсолютно нищо, така че все пак имаме напредък :wink:
Изображение
Изображение
polichka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 27 Фев 2013 10:03

Добро утро момичета! Тук вали страхотен сняг, на парцали. Като водих малката на ясла все гледа на горе и снежинките падат по миглите. Голям смях падна. Много е красиво, навсякъде е бяло. Но ако продължи да вали така цял ден не знам как ще се прибера с колата довечера.

Мамито /как ти викат съкретено от Недка/, тегли се само сутрин. Естествено, че кантара ще покаже повече след храна. :D
Баницата е тестяна храна, за това се яде в ден въглехидратен и то 1 парче. Аз правя баница със спанак.
Днес съм на въглехидрати, на обяд ще хапна пак спагети, а за довечера пак тиквеник :D . Майчето снощи ми го направи.
Хайде пишете.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 27 Фев 2013 10:10

petyastefanova написа:Баницата е тестяна храна, за това се яде в ден въглехидратен и то 1 парче. Аз правя баница със спанак.

Петя, в грешка си... Ако баницата е постна, т.е. с праз, лук, зеле или спанак - може във въглехидратен обяд... Ако е стандартна баница с яйца и сирене обаче:
15.Баница не може да се яде в нито един от дните Евентуално можете да замените филийката хляб през белтъчния с парче баница

Наистина се теглете само сутрин, и то ако устискате - най-често на всеки 4 дни след плодовия... :wink:
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 27 Фев 2013 12:23

Да, да Мише, със спанак може, но пак не съм разбрала че се яде в белтъчен с яйце и сирене. :D
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети