Диетата на Bat Cat (90-дневна диета) - тема 3

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Диетата на Bat Cat (90-дневна диета) - тема 3

Мнениеот polichka на 22 Фев 2013 19:09

Ооо пържени е силно казано аз слагам една капка олио и в тефлонов тиган ,та по скоро са печени с лук :D .
Поръчах си днес кантар не знам кога ще дойде обаче че никой не ми се обади за да потвърдя поръчката. Да се надявам скоро да е тук. днес ходих при една приятелка да се премеря и съм с 3- от както започнах, като се мерих преди малко, не сутринта преди да консумирам нещо. Имам и велоаргометър но май за закачалка го използвам :oops: ще започвам да карам тези дни. Тя и малката не ме оставя много много да правя нещо което не е свързано с нея но ще се борим по някакъв начин. Аз си се поразписах , то роман стана.
Петя и на мен ми стана интересно какъв е ефекта на кайсията?
Изображение
Изображение
polichka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 22 Фев 2013 19:20

Охооо,чакай още малко да порасне,тогава ще видиш какво означава...не ме оставя :lol:
Мери,ти с тия мижави кила дето искаш да ги сваляш,какво очакваш?!За 2-3 четворки да ги свалиш ли?!Ще отслабнеш,споко,има време.
Изображение

По-страшен от спина,по-опасен от рака...сега за сега си остава простака! Радой Ралин
Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот polichka на 23 Фев 2013 08:51

Добро утро аз станах и пия кафе.
Веси а ти колко имаш да сваляш та 5кг са ти мижави? Аз имам още 10 кога ли ще ги сваля :?: Не знам колко съм отслабнала но циците ми започват сериозно за висват трябва някви упражнения да започвам ако не искам да ги загащвам :twisted:
Изображение
Изображение
polichka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот meri siii на 23 Фев 2013 09:40

Добро утро:)
И аз съм доста ранобуднастанах направих баница ,детенце вече закусва ,палнах камината и сега сядам да пия кафенце :wink:
Веси мижави,мижви ама не с тпят от снажкта ми :lol: обичат си ме паласките между другото моят най голям проблем е около корема все едмо съм надянала пояс и ходя с него а дупето ми е по малко от талията :evil:
Като цяло искам да вляза спокойно в М размер :oops: сега имам някои долни дрешки М размер и влизам но в талияата преливам от дрехите а в дупе и крака ок ,блузи също варирам.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 23 Фев 2013 12:52

Абе,аз има да свалям 3-4 кг,качени за месец,преди и по празниците,но нещо и аз много ефект не виждам за момента.Като че ли в началото малко и после застой.Ама не спирам.Аз нито помня точно кога започнах,нито имам намерение воден да правя.Мисля да въртя четворки,докато не стигна желаното тегло.И моята проблемна зона са паласките и корема и така е след раждането.Преди това проблеми съм нямала.
Изображение

По-страшен от спина,по-опасен от рака...сега за сега си остава простака! Радой Ралин
Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 23 Фев 2013 13:43

Здравейте.
Ох, тази седмица ми дойде на нагорнище. Не мога да си почина за секунда. На всичко отгоре правя и бели. Току що измих банята и ми се счупи душа. Къпала съм се под чучура. Ще ходя да търся друг, че неможем да се изкъпем.

Ефекта на кайсията е ВЦто. :D

Обядвах спагети, довечера ще си направя любимите милинки. Дано само не прекаля с тях.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 23 Фев 2013 14:33

Аз напоследък пропускам закуската.Нещо хич не ми се ядат цитруси,бананите ми втръснаха,а в тоя сезон не намирам хубави ябълки :roll:
Както и да е,та умирам от глад,защото нищо не съм яла,а чак сега метнах едни питки.Ако не се лъжа в тестото има съвсем малко кисело мляко и яйце,но пък го смесих с друго останало постно за пица и е по-скоро постно :lol: .Мотаха ми се в камерата и ги размразих.Но ще си затворя очите за такива малки количества,защото ако си купя крекери или нещо друго,изобщо не знам какво има вътре.Едни разсъждения дръпнах,в мое оправдание,ум да ти зайде :lol:
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 23 Фев 2013 16:24

Веси, като започнах да те чета и тъкмо си викам "ей сега те изкритикувах", но накрая вече видях, че си го направила сама. "Язък" :P
Аз обаче съм за критика и то голяма. Ходихме на барче и аз пих наторален сок. Е верно че съм на въглихидрати, но си се води едно хранене. Такаааа, ще видя до довечера каква ще я втасам. На лошо отиват нещата за днес. Утре ще пиша.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот meri siii на 23 Фев 2013 17:24

Как сте в това мрачно време :roll: мен ме депресира ужасно.
Малкия легна късно и още спи ама то и времето като е лошо не можеда излезем :?
Утре го дават 15 градуса и слънце ама дали?
Аз на обяд хапнах една купа супичка без хляб но за сметка на хлебчето хапнах 1 парче баница :mrgreen: за вечеря нямамсупа и незнам какво ще хапна :roll: имам яйца,саламче,сиренце и баничка :roll:
За утре ще правя грах :wink:
Бях чела някъде един интересен пост в друг форум относно диетата и сеа ако го намеря ще го постана да прочетете ,че на мен ми се стори много противоречиво :roll:
Не намирам къде съм го чела но нали когато се готви боб си е само боб а там една женичка пишеше ,че в книгата пишело винаги когато се готви примерно зелен боб или грах да се слага и картоф :roll:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 24 Фев 2013 11:49

Добро утро.Аз си знам,че в неделя няма никой,но да се запиша,след един режимен въглехидратен(малко попрекалих със сладкото,както винаги).Днес имам банани.Това ще ям.Затрупани сме със сняг,такъв снеговалеж не съм виждала за 10год.2 дни валя,тази сутрин вече беше спряло.Та ще излезем малко със шейната с дребосъчка днес.
П.П.Мери,това за картофа много не го разбрах,но при всички положения-няма такъв филм :D
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот meri siii на 24 Фев 2013 12:34

Ние сега се прибраме уж го даваха за днес топло и слънчево пък то мрачно и хладно :roll: Малкия покара тротинетката ама му измръзнахаръцете и се прибрахме на бъзро :wink:
Веси,къв тоя сняг бе :shock: все мислех ,че навсякъде отминаха снеговалежите :roll: с нетърпение чакам да се позатоплида излизаме навън ,че изглупях да седя в нас а малкия няма къде да изразходва енергия :lol:
Незнам и аз защо го пишеше,забравих но така пишеше жената че задължително като се прави яхния със зелен боб се слага картоф,яхния с грах пак се слагало картоф :roll: не помня каква причина изтъкваше и немога да намеря и форума където го четох.
Аз тази сутрин не закусвах,много ми писна с тия плодове то ми се гади вече в началото ги ядях с удоволствие в плодови дни изяждах толкова плодчета а сега вече ми се сгажда :roll:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 24 Фев 2013 14:55

Здравейте и от мен.
Веси прати този сняг и при нас. Тук вали само дъжд. Днес спря, но духа студен вятър. Та и ние сме си вкъщи.
Днес ми е гадния плодов ден. Ще се мъча няма как.
Снощи ходихме на село и мойта свекърва направила тиквенник. Като по поръчка, че си хапнах добре. Но нямах шоколад :(
Това е за сега.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamito85 на 24 Фев 2013 18:10

Ехоо :sm_wavey: Полодчетата , ах плодчетата ми измъчват днес.... Хапнах си и малко ядко ,че утре съм на воден режим :mrgreen: .
Мери, 1:1 сме с теб! :P И с килограмите, и с нужните "+" от които искаме да се отървем....и най-вече в областите в които са ни натрупани :twisted: аааууу :twisted: ....най-ми тежи корема! Е няма мърдане там... :evil: Ама първите минуси са в гърдите ! :shock:
Днес реших да се вметна в едни любими дънки от ученическите години :shock: Ами добре ама докато не стигнах до копчето ... :sm_red: Това искам-не искам много просто да се вмъкна в тях! Това ще е голям успех за мен-ще се върна доста годинки назад! :sm_yahoo_33:
Дано утре имам по-голям успех ... :sm_goodscale:
Хубава неделя!
Изображение.Изображение
.Изображение.Изображение . Изображение
Аватар
mamito85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 25 Фев 2013 10:12

Добро утро!
Днес белтъци, приготвила съм си риба с домати. Довечера ще е същото. Ще си изпия и бульончето.
Мамито, УСПЕХ с водния. Пиши.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот meri siii на 25 Фев 2013 14:46

Здравейте,днес съм на пица с лук,гъби и чушки :wink: едва сега обядвахме щото не си прецених времето и мислех докато втаса тестото да врътна и един кекс който забави печенето на пиците :roll:
За първи път направих кекс който изглежда безупречен и много му се изкефих нооо сега след пицата мъжо опита едно парче и вика"ми той не е вкусен бе няма захар" :lol: по рецепта пишеше 1 ч.ч. захар и толкова слжих но явно не е достатъчно :roll:
Нещо от 2 дни съм много подута уж за цикъл ми е рано пък може и да ме изненада :roll:
Мамито,как минава вония ден?
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети