Разделно хранене

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Мнениеот еми монова на 15 Мар 2007 15:10

Здравейте милички, една приятелка е на разделно хранене и аз започнах след като родих ей така- на майтап.Мислех, че е най-сложното нещо на света.Това беше преди окло 3 месеца- сега без да полагам усилия и без да се замислям си се храня разделно, сякаш никога не съм яла по друг начин. Така че, дерзайте! Страшни са първите 2 седмици! Успех!
еми монова
 ---

за разделното хранене

Мнениеот sneji_suni на 15 Мар 2007 16:18

Еми сподели какъв ти е режимът.Особенно за хлебеца и сладичкото как се леши :oops:
Аватар
sneji_suni
Редовен
 ---

Мнениеот еми монова на 15 Мар 2007 17:44

Схемата е много проста- зеленчуци можеш да ядеш по всяко време и в неограничени количества и да ги смесваш със всичко. Всички останали продукти трябва да ядеш само със зеленчуци или самостоятелно.Ако решиш да си хапнеш друго трябва да изчакаш поне 4 часа.Знам, че изглежда страшничко, но не е- уверявам те.Аз също не можех без сладичко, но го српях от само себе си.Един ден просто се замислих, че не съм яла сладко от две седмици и дори не ми се е прияждало.Иначе ако много "пририташ" може да си хапнеш малко натурален шоколад-защото в него няма сухо мляко-всичко в него е на растителна основа.Хляба е позволен,но само е ако е с маргарин или лютеница например,тоест със зеленчуци или продукти от тях.Сега например почти целия ден изкарвам на плодове /за да ги ядеш също трябва да изчекеш 4 часа,след като си яла нещо друго, а след тях трябва да минат поне 20 минути,за да ядеш нещо друго/, а вечер си правя салата и решавам дали ще ям месо,млечни продукти,ХЛЯБ!!! и т.н.Олеле, улях се с приказките, но искам да те уверя, че изобщо не е трудно и в никакъв случай не се чувствам ограничена от нещо-самия ти организъм се "препрограмира"!
еми монова
 ---

Мнениеот alex76 на 16 Мар 2007 10:04

То всичко е въпрос на навик :lol: При всяко ново начало са нужни една-две седмици и се свиква :lol: И аз полека-полека се мъча да приложа това разделно хранене :lol: Например готвя пиле с картофи а аз ям само месото и салата :lol: Или постно със салата :lol: Сега само в нашите ми е малко трудно :? -всички си хапват толкова сладко :? :oops: :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

за разделното хранене

Мнениеот sneji_suni на 16 Мар 2007 17:31

здравейте момичета как се справяте със разделното хранене.Аз днес за сега съм на препечени филийки бонес със масло и 1 зелена чушка.Довечера ще хапна супа от спанак със варени картофи и много салата :roll:
Аватар
sneji_suni
Редовен
 ---

Мнениеот jivka на 16 Мар 2007 22:15

Здравейте! :) Искам да Ви попитам нещо : Храните се разделно, за да свалите килограми или защото просто е здравословно и се чувствате добре? Ако е за да свалите килограми бихте ли споделили дали има резултат :oops: Благодаря предварително :flowers:
Изображение

Изображение
Аватар
jivka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex76 на 17 Мар 2007 10:57

Аз се стремя да се храня разделно заради килограмите :lol: А и по принцип в диетите не се смесват храните :lol: При мен има резултат :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот etty на 17 Мар 2007 11:06

az otslabnah blizo12kg.s razdelno hranene sled kato otkazah cigarite sega syshto smqtam da mina na nego za da swalq bremennite kilca nai wajnoto e da swiknesh da na kombinaciqta ot hranite pyk i nikoga ne sym predpolagala che kato si hapwam pyrjolka sys salatka shte otslabna, no se okaza tochno taka . i sym shtastliwa che si hapwam na wolq i ne pylneq :lol:

Аз отслабнах близо 12кг с разделно хранене след като отказах цигарите. сега също смятам да мина на него за да сваля бременните килца. най-важното е да свикнешна комбинацията на храните ,пък и никога не съм предполагала,че като си хапвам пържолка със салатка ще отслабна, но се оказа точно така. и съм щастлива че си хапвам на воля и не пълнея :lol:

Здравейте! Благодарим Ви, че участвате във форумите на "Мама и бебе". Според правилата на форума трябва да пишете на кирилица. В случай, че нямате кирилизираща програма, моля използвайте кредор (горе вдясно).Кирилизирах вашето мнение. В случай,че продължите да пишете на латиница, Вашите мнения ще бъдат изтрити!
Модератор
Изображение
Аватар
etty
Начинаещ
 ---

за разделното хранене

Мнениеот sneji_suni на 17 Мар 2007 16:26

ЗДравейте.Как сте момичета аз съм със половин кило по надолу.Днес си хапнах 2 филийки препечени хляб Бонус със лютеничка.За вечеря още не съм измислила какво ще хапна.Вие как сте :roll:
Аватар
sneji_suni
Редовен
 ---

Мнениеот elid на 18 Мар 2007 13:34

И аз мисля след диетата да мина на разделно хранене, та да видим какво ще стане. Предполагам че няма да ми е трудно
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex76 на 18 Мар 2007 17:52

elid написа:И аз мисля след диетата да мина на разделно хранене, та да видим какво ще стане. Предполагам че няма да ми е трудно
Трудно е само като отидеш на гости :? че има много изкушения :( :oops:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот soceress на 22 Мар 2007 10:51

Разделното хранене ми звучи много добре, особено за такива като мен дето още кърмят. Обаче никак не съм наясно кое с кое се комбинира, някой може ли да пусне някое линкче да прочета нещо или да напише правилата за хранене. :wink:
Изображение
Аватар
soceress
Начинаещ
 ---

Мнениеот полин на 13 Апр 2007 18:33

За всички, спазващи разделното хранене:

http://www.zdrave.bg/?c=n&id=2342&p=0
полин
Редовен
 ---

Мнениеот pa$$ion на 01 Юли 2007 22:56