Не мога да отслабна!!!!!!!!

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Не мога да отслабна!!!!!!!!

Мнениеот Evi_Eli на 16 Фев 2009 18:44

Момичета,помагайте! Спазвах 7 дни диетата на Дюкан и сам свалила 1кг. Не съм пазила диети никога, защото не ми се е налагало. Единственото нещо което не ям от 4-5 години това е бял хляб и естествено когато ям месо не ям никакъв хляб. Попринцип знам, че нещата са комплексни, т.е. трябва и движение, ама в тоя студ няма къде да ходим с малката. Като гледам колко момичета са писали как свалят по 4-5 кг с ударния режим, аз направо се отчайвам. :( Остават ми 5-6кг да сваля след раждането, но само 3 ако мога да сваля пак ще съм доволна!!!
Изображение
Evi_Eli
 ---

Re: Не мога да отслабна!!!!!!!!

Мнениеот mama toni на 16 Фев 2009 19:48

Според мен 1кг. за една седмица е добър резултат :wink: Аз свалих 12кг. за една година без диети,но сега съм на 90дневната,защото имам още кг. за сваляне.Колко е голямо детенцето ти?Не се отказвай,желая ти успех! :wink: :wink: :wink:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
mama toni
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Evi_Eli на 17 Фев 2009 11:51

Благодаря ти за куража!!! :) Ще я продължа още 1 седмица, пък дано да има резултат (повече от 1кг :) ).На 5 месеца е моето момиченце. Поздрави!!!!!
Изображение
Evi_Eli
 ---

Мнениеот mama toni на 17 Фев 2009 14:18

Е щом е на 5 месеца,имаш време да отслабнеш,не се отказвай,продължи си диетката,успех! :wink:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
mama toni
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anitta на 23 Фев 2009 12:34

Evi_Eli написа:Момичета,помагайте! Спазвах 7 дни диетата на Дюкан и сам свалила 1кг. Не съм пазила диети никога, защото не ми се е налагало. Единственото нещо което не ям от 4-5 години това е бял хляб и естествено когато ям месо не ям никакъв хляб. Попринцип знам, че нещата са комплексни, т.е. трябва и движение, ама в тоя студ няма къде да ходим с малката. Като гледам колко момичета са писали как свалят по 4-5 кг с ударния режим, аз направо се отчайвам. :( Остават ми 5-6кг да сваля след раждането, но само 3 ако мога да сваля пак ще съм доволна!!!

пробвай във фитнеса - ще е разнообразие дори и за малката
anitta
 ---

Мнениеот mama toni на 07 Мар 2009 01:10

anitta написа:...

Извинявай,но как според теб се ходи на фитнес с малко бебе или дете?

п.п.не се заяждам
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
mama toni
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 07 Мар 2009 15:27

mama toni написа:
anitta написа:...

Извинявай,но как според теб се ходи на фитнес с малко бебе или дете?

п.п.не се заяждам

:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ianakieva на 11 Мар 2009 11:02

zdraveite momi4eta rodih predi 4 mes. i iskam da otslabna. probvah dietite na dyk i qponskoto 4udo svali 12 kg. sega sum v zastoi zakovah na 89 i ne murdam trqbva da sum 70 kg. sega se rovih i razbrah 4e trqbva da qm samo salati i pile6ko po 3 puti na den i mnogo koremni + ska4ane na vaje . stiskaite paltsi zapo4vam ot dnes
здравейте момичета родих преди 4 мес. и искам да отслабна. пробвах диетите на дук и японското чудо свали 12 кг. сега съм в застой заковах на 89 и не мърдам трябва да съм 70 кг. сега се рових и разбрах че трябва да ям само салати и пилешко по 3 пъти на ден и много коремни + скачане на въже . стискайте палци започвам от днес

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор .
Следващи Ваши мнениея на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение .
Модератор
src="http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/58448.gif" alt="Линийки от http://www.mamaibebe.com" border="0" http://www.mamaibebe.com]Изображение[/url][url=http::[url=http://www.glitterfy.com/]Изображение[/url]Изображение
Аватар
ianakieva
Пристрастен
 ---

Мнениеот GORGONA-MEDUSA на 11 Мар 2009 21:46

Здравейте, мили момичета!
Аз също нямам възможност да ходя на фитнес, но съм доста доволна от протеиновата диета (месо, риба, яйца и т.н.), съчетана с умерено количество хранителни добавки.
Има много хора ЗА и много ПРОТИВ, но лично при мен се получава.
Вие на какво мнение сте?
GORGONA-MEDUSA
 ---

Мнениеот Rinna на 15 Юли 2009 23:00

Здравейте, момичета.
Очарователни резултати дава и т.нар. "Китайска медицина" :) Много добро решение, разбира се, ако е направена от специалисти. В общите случаи резултатът е до 15 кг за две седмици - изпитано е :balloons:
Аватар
Rinna
 ---

Мнениеот bubetodve на 16 Юли 2009 08:36

Rinna написа:Здравейте, момичета.
Очарователни резултати дава и т.нар. "Китайска медицина" :) Много добро решение, разбира се, ако е направена от специалисти. В общите случаи резултатът е до 15 кг за две седмици - изпитано е :balloons:

Кое по-точно? Вид диета? Би ли я описала?
Аватар
bubetodve
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Eva Sl на 16 Юли 2009 10:44

Това пък въобщеееееееее не го вярвам!!!Ти, като си го написала вярваш ли си????????
Вариантът е някъде в Китай, да си се подложил на липосукция- е тогава вече може!
Аватар
Eva Sl
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Rinna на 19 Юли 2009 15:41

bubetodve написа:

Кое по-точно? Вид диета? Би ли я описала?

Индивидуално е! Съставят схема на храненето, като на процедурите правят масаж и "акупресура" и така около 15 дни :) На мен резултатът много ми хареса.
Аватар
Rinna
 ---

Мнениеот anna_maria на 20 Юли 2009 01:31

Здравей,като новодошла във форума чета с голям интерес за диетите,които прилагате често попадам на интересни и любопитни факти..Би ли ми разказала малко поевче за тези терапии,къде точно ги посещаваш...
anna_maria
 ---

Мнениеот Rinna на 20 Юли 2009 10:35

anna_maria написа:Здравей,като новодошла във форума чета с голям интерес за диетите,които прилагате често попадам на интересни и любопитни факти..Би ли ми разказала малко поевче за тези терапии,къде точно ги посещаваш...

Ходих „Александровска болница”, има отделение по акупунктура :) Процедурите са много приятни, не отнемаха повече от час на ден и отношението на докторите е прекрасно. Още в самото начало с теб започва да се занимава един специалист, който си следи процедурите ти до 15-тия ден - за мен беше от значение дали няма да се сменят 20 човека да ми ги провеждат и останах очарована от отношението - имах много добър специалист до себе си през цялата 15 дневна терапия :)
Аватар
Rinna
 ---

Следваща

Назад към Диети