Моляяя ви за малко съвети:)

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Моляяя ви за малко съвети:)

Мнениеот Мирела на 20 Яну 2009 12:07

Здравейте на всички ... Доста често търся съвети в net-a и почти винаги се озовавам в този сайт :) За това реших да ви запитам лично...Предварително благодаря на всеки, който ще отдели от времето си да ми помогне :D В момента съм 48 кг. и искам да сваля около 4-5 защото съм нисичка и с тях отгоре не се чувствам добре :( Пробвах с Дюкан 4 дни "шоковия период" свалих само едни :cry: въпреки че спазвах стриктно всичко ...сега продължавам със смесения , но не мисля, че ще има голям резултат!Моля ви ако някой знае какво да ми препоръча да пише ..проблемните места са най-вече талията,бедрата пък и малко върху дупето има :D НЕ съм от най-лошите случеи, но МОЛЯ ви ...помогнете искам просто да се чувствам лека и да нямам излишни екстри ...
Мирела
 ---

Re: Моляяя ви за малко съвети:)

Мнениеот bogdana на 20 Яну 2009 21:14

мирела,ти колко сантима си висока и на колко години си.48кг?
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот Мирела на 21 Яну 2009 15:24

1.57 съм висока и съм на 19 години ... попринцип спортувам,но и това не дава голям резултат... но сега съм в сесия и по цял ден уча ... и нямам време да комбинирам Дюкан с спорт :(
Мирела
 ---

Мнениеот Lus на 21 Яну 2009 21:46

Без коментар.
Като чуя за такива кила на голям човек - моята диагноза анорексия.

Дъщерята ми е на 11 години(ще стане на 23.02) тежи 43 кила.
Бебето на 2 г и 5 мес - 16 кила. И не са дебели.

Не ви разбирам, момичета.

Пусни снимка да те видим дебеланко :mrgreen:
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот duda на 21 Яну 2009 22:34

Lus написа:Като чуя за такива кила на голям човек - моята диагноза анорексия.
Подкрепям!!!Това е болестно състояние!!!
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 21 Яну 2009 22:52

duda написа:

Е,що бе ,момичета?Тя е ниска на ръст-157 см.,теглото и е съвсем добре за височината.Аз познавам момичета,които тежат по 50кг.,при ръст 170см и повече......Та и аз ,заставайки понякога до такава девойка,с моите мерки-166 см.,55 кг.,се чувствам закръглена.......Проблемът е,че много девойки искат да са кожа и кости,защото такива са модните тенденции.....Модата на манекени-концлагеристи влияе точно така на младите момичета.Погледнете напр. холивудските звезди-има ли закръглени?Предимно "Щеки" са.След като се налага такъв идеал за красота,нормално е да има много последователи,за съжаление........
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот duda на 22 Яну 2009 01:50

ester написа:,за съжаление.....
Съвсем правилно,за съжаление..........
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Uliana на 22 Яну 2009 09:11

ester написа:
duda написа:

Е,що бе ,момичета?Тя е ниска на ръст-157 см.,теглото и е съвсем добре за височината.Аз познавам момичета,които тежат по 50кг.,при ръст 170см и повече......Та и аз ,заставайки понякога до такава девойка,с моите мерки-166 см.,55 кг.,се чувствам закръглена.......Проблемът е,че много девойки искат да са кожа и кости,защото такива са модните тенденции.....Модата на манекени-концлагеристи влияе точно така на младите момичета.Погледнете напр. холивудските звезди-има ли закръглени?Предимно "Щеки" са.След като се налага такъв идеал за красота,нормално е да има много последователи,за съжаление........

Ти сериозно ли????? 48 кг си и искаш 5-6 кг да свалиш????? При тази височина си перфектна, аз също подкрепям Люс и Дуда! Аз съм висока 175 см и тежа 90 кг и се смятам не за дебела, а за закръглена, но пусни снимки, според мене кокала ти тежи, а не че имаш тлъстини!!!
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 22 Яну 2009 14:03

И аз това казвам,че си е екстра при тези килограми(не мисля,че може да и се поставя диагноза анорексия,щото тежи 48 кг,при ръста и са съвсем нормални).Но тя очевидно иска да е кльощава......щом иска да сваля.Лошото е,че има наистина мнооого слаби девойки,които се чудиш как не ги отвява вятъра.И както вече казах,то си е мода,не ми харесва ама.....Кой да дам за пример....Вижте напр."Адреналинките" от "Господари на ефира"......Та те са по 40 кг. ......Виждала съм черничката на живо,ами тя е даже по-слаба отколкото изглежда по ТВ.Това си е налагане на някакъв модел,че това е "Прекрасно",да си тооолкова слаботелесен......И много хора се стремят към това......Това е......Много момичета се връзват на това и наистина са застрашени от анорексия.
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Мирела на 25 Яну 2009 10:49

Лелеле как го "отнесох"... мерси за съветите или по точно мненията.Спроред мен сте си прави...(не за това че съм анорексичка ...не си падам по повръщането и със сигурност никога няма да спра да си похапвам независимо дали ще е здравословно или не) Но не можете да разберете, че имам излишни кила на ханша ... аз съм нисичка с много тънка талия при което под нея ... има едно солидно коремче придружено от паласки ... и си изглеждам баш трътлеста там :roll: ...Примерно преди няколко дни си купих комплект анцунг, който за моя радост седи много добре, но после исках да си купя и блузка с къс ръкав ( разбира се исках да е прилепнала) но започнах ли да пробвам ... всичко се очертаваше,седеше ужасно и се отказах!Все пак съм още не само млада, а съм си баш малка ...не искам още от сега да започвам с широките дрехи,скриващи тялото ми...какво лошо виждате в това желание?!? А доколкото до тендециите ... сте прави ... много прекаляват с това набиване на фикс идеята че трябва да си хипер слаб ...но бъдете подготвени вашите дърщери,както и моята някой ден :) ще искат същото което и аз в момента- да могат да влезнат в магазин за дрехи да си харесат някоя пърцалка и тя да им седи добре!!!Извинявайте ако има нещо ... и мерси за отговорите :)
Мирела
 ---

Мнениеот Lus на 25 Яну 2009 12:25

Това се сваля с гимнастика.
Точно затова че си млада. Много ме е яд на сегашните младежи - не спортуват!!!
Затова в повечето случаи дори мнооого кльощави манекенки с целулит и като вървят
дупетата или какво то им остана по кокалчета - се друса.
Повярвай ми мила - яка гимнастика, каланетика, аеробика, танци.
След половон година нама да имаш нито коремче, нито друго излишно.

Айде, мен ме мързи, та аз съм на 40. И пак ми се иска да изглеждам добре.
Като мине ЧРД на дъщеричката, ще купя карта за фитнес за да се постегна.

А и има най-тазлични масажи - ако те мързи да се раздвижиш, можеш да дадеш
сума ти пари за да те пооправят, защото 5-6 килца го могат.

Детето ми се забавлява
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Мирела на 25 Яну 2009 16:31

Мерси много за съвета ... въпреки че съм пробвала със спорт ... явно си права ... трябва да съм по търпелива,не до там мързелива :D и дано стане :) Просто от време на време всеки се нуждае от малко кураж ... малко съвети ... който да ти дадат надежда :) Сега осъзнавам,че от това съм се нуждаела ...просто малко кураж :)

До колкото до по-горните мнения ... не разбирам едно!!!Ако бях да кажем 60кг и се бях тъпкала като свиня с храна,защото всеки има проблеми, а всеки знае колко много помага в такъв момент един голям шоколад с едно чипсче да кажем :D и ако бях качила тема че съм 60кг на тая възраст и искам да отслабна ...всички щяха много да ми съчустват (милата аз ... не уважаща себеси ... мааала каквото и дойде ... без да мисли ) и да ми дават съвети, а сега няква лудница от упреци !!!Не разбирам защо мойте няколко килограма да са по маловажни от 20 излишни на някой, който не мисли какво си слага в устата ?!?! :roll: Съжалявам ако съм обидила някои ... и мерси от ново ...
Мирела
 ---

Мнениеот Lus на 25 Яну 2009 20:25

Извинявай ако те обидих, просто не си представям голям човек с тези кила.
Ти си знаеш какво ти е. Не ти трябва кураж - ядосай се на нас, на себе си,
на огледалото и докарай отражението си до съвършенство в твоите понятия.

Детето ми се забавлява
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimeto^-78 на 25 Яну 2009 23:35

... аз съм нисичка с много тънка талия при което под нея ... има едно солидно коремче придружено от паласки ... и си изглеждам баш трътлеста там
откажи се от шоколада и чипса.с много спорт и хранителен режим ще махнеш тези дразнещи неща от себе си.Няма значение колко тежиш ,а как изглеждаш,дори да си 60 кила,но без тези проблемни зони,ще си супер.Така ,че -мобилизация,,тичане,коремни преси и малко вьглехидрати-само до обяд,плюс повечко протеини и ще успееш.Нали го искаш силно....ще стане :wink:
Изображение
Изображение
Аватар
mimeto^-78
Пристрастен
 ---

Мнениеот ester на 27 Яну 2009 03:21

Дааа,и аз това казвам, в спорта е истината.Като човек е стегнат,няма значение точно колко тежи.Стегнатото тяло е най-красиво.А пък и ти си мъничка на възръст,лесно ще ги стегнеш тези неща,които не ти харесват :oki: .Айде,споко,аз мисля,че на кг. си добре.То със порт не е казано,че ще свалиш бързо,но пък сигурно :oki: .
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Диети