Чували ли сте за Vitaslim?

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Чували ли сте за Vitaslim?

Мнениеот sisonka на 01 Май 2009 15:19

Няма да те обеждавам, че на нашия пазар има и качествени продукти. Вярно е че, каквото и да пиеш неможеш да ядеш като запоследно и да отслабваш, но с малко ограничение нещата стават.
sisonka
Начинаещ
 ---

Мнениеот tancholinka на 12 Юли 2010 12:11

Аз пък всяка година нови диети прибвам. Като омагьосан кръг е. Зимата надебелявам, а всяка пролет се хващам да слабея. Че моренце, плаж..... Сега пия на Витаслим продукта за намаляване на апетита Vitaslim LIGHT. Поръчала съм си 3 опаковка и досега съм отслабнала с 3 кг Абе най-хубавото е, че наистина не ми се яде. Продължавам да го пия и ще кажа какво се случва след няколко седмици. :wink2:
tancholinka
 ---

Мнениеот Kalinkka на 19 Авг 2010 09:49

Хах, темата е интересна, но защо никой не се включва. Хубаво е да си споделяме опит. Аз например ползвам продуктите на Витаслим - Лайт и Лайн ги комбинирам. И на фитнесче ходя, но само 2 пъти седмично. Чувствам се супер, нося си късите поли и имам самочувствие. При мен действат доста добре и резулатите са налице.
Kalinkka
 ---

Мнениеот Blago_vesta на 23 Авг 2010 16:52

Пила съм почти всичко, което се продава под формата на хранителна добавка за отслабване, защото исках да сваля 3-5 кг. Накрая установих, че умереното хранене /не ограничаване/ комбинирано със спорт си е най-сигурното. Всички продават надежда. Няма как да стоиш пред телевизора, да хапваш, колкото ти се яде, да пиеш една таблекта и да отслебнеш / за съжаление :( /
Blago_vesta
 ---

Мнениеот tancholinka на 26 Авг 2010 10:25

Ползвам Витаслим Лайт, защото имам проблем с апетита, т.е. ям по много. Просто съм гастроном ли, лакомия ли... не знам. :? Blago_vesta, не знам ти дали си го ползвала, ама при мен работи. Апетът ми е контролиран и така и храненето ми става контролирано. Вече съвсем спокойто на обяд ми стига пилешка пържолка с нещо зеленчуково - салата примерно. А преди изяждах същото и се чувствах гладна след това. Така че Лайтът ми помага да постигна това, за което ти говориш - умерено хранене. :roll: А това, че изгаря мазнините ми идва като бонус, особено имайки се предвид, че не съумявам да спортувам достатъчно. :D :roll:
tancholinka
 ---

Мнениеот psnikolova на 29 Авг 2010 00:26

Всеки един такъв продукт трябва да се съчетава с диета и упражнения. Подобни хапчета ускоряват процеса на отслабване. Няма да остане без промяна в режима на дадения човек. Вълшебни продукти не съществуват. А относно Vitaslim Line чух доста добри отзиви от мои познати. Планирам да започна да го пия, съчетано с протеинова диета и каланетика (в домашни условия).
Аватар
psnikolova
 ---

Мнениеот LoveRose на 11 Сеп 2010 20:11

Пих го туй чудо около месец - изпих 3 опаковки, и освен, че ми се ядеше като за световно сладко.. умирах за вода и ми се виеше свят.. не усетих нито грам да сваля :roll: :(
За пореден път се убеждавам, че не става с хапчалъци.. :?
LoveRose
 ---

Мнениеот Marina N. на 13 Сеп 2010 01:25

А ето тук мога да напиша, че преди няколко месеца бях 66 кг. Купих си Витаслим защото гледам насам-натам реклами и вместо да отслабна обаче качих 2 кг, това възможно ли е, на някой случвало ли му се е?! Сега от близо месец пия Nova beauty и съм свалила около 5 килца. Миналата година Лида пих,наистина имаше ефект, но имаше противопоказания.
Marina N.
 ---

Мнениеот tancholinka на 20 Сеп 2010 12:19

psnikolova, права си, че трябва да се съчетава с режим и движение. Все пак това е хранителна добавка. Лошото е, че нямам никакво време. Ама пък свалих килца и се чувствам перфектно, а това ми е най-важното. 8)
tancholinka
 ---

Мнениеот tetevenska на 20 Сеп 2010 13:25

Купих си ги миналата седмица и ги пия вече 4 дена. Още нямам свалени килограми, ама то е доста рано де. И няма никакви страничните ефекти, даже сякаш съм тонизирана. Доволна съм.
tetevenska
 ---

Мнениеот malinka85 на 25 Окт 2010 18:06

аз не съм ползвала, но се замислям дали да не го взема да го пробвам
malinka85
Начинаещ
 ---

Мнениеот tetevenska на 26 Окт 2010 12:22

Сега вече мога да изкажа и аз мнение, защото мина вече месец откакто пия Витаслима. Храня се сравнително здравословно (ако изобщо това е възможно в днешно време) и се старая да вървя пеша, когато условията ми го позволяват (не вали, има тротоар, до спирката на рейса, до магазина...). Междувременно пия и Витаслим Лайт и съм свалила около 5 кг. Казвам около, защото няколко стотин грама плюс-минус в крайна сметка са едно ядене, или едно ходене в тоалетната. :lol: :oops: :lol: :oops:

Продуктчето си го бива и с малко добро желание от наша страна нещата се получават. :congratulations:
tetevenska
 ---

Мнениеот intense® на 27 Окт 2010 15:16

Включвам се само за да предупредя част от "потребителките" в тази тема, че изпозването на повече от един акаунт във форума е забранено. Ако някоя от тях получи бан, да не се чуди защо :)
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот Lus на 27 Окт 2010 20:20

И аз като един мързелан (все искам да се изс*ра без да се напъна) купих Витаслим Лайт - без намаляване
на храна, ядеш като преди и слабееш - мечта. Та за една седмица не съм свалила килцата, нито ми се
намали апетита. :roll: От всичките гадости само ЛИДА не съм пробвала.
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот aniani139 на 13 Ное 2010 14:41

Записвам се за темичката :D и аз днес си купих Витаслим лайт,съчетавам го и с 90 дневната диета ,ще видим дали ще има резултат,най-вече заради лакомията ми,която ме прихваща от време на време :D
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети