Чували ли сте за Vitaslim?

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Чували ли сте за Vitaslim?

Мнениеот tetevenska на 14 Ное 2010 23:13

Желая ти успех! :balloons: Съчетанието с режим ми звучи много добра идея. Аз вече съм доста доволна и твоята стратегия ме заинтригува.
Би ли ми казала каква точно е тази 90-дневна или ме насочи откъде да прочета повече. На ЛС, за да не спамим :)
tetevenska
 ---

Мнениеот aniani139 на 18 Ное 2010 11:31

Писах ти на лични :D
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tetevenska на 29 Ное 2010 23:39

Здравей! Много ти благодаря, много си мила. :congratulations: Видях отдавна писмото ти, попрочетох и тук-там това-онова :D Но напоследък много работа и не ми остава време да вляза и да драсна някой ред. Може да започнем двете еднаква схема - Витаслим + диетата, и да си следим резултатите една на друга. :lol: :lol: :lol: :lol:
tetevenska
 ---

Мнениеот aniani139 на 30 Ное 2010 19:02

Да няма проблем :D
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот PetiaM на 15 Дек 2010 21:22

ако приложите и някакви упражнения, ефектът ще е още по-добър :)
Аватар
PetiaM
Редовен
 ---

Мнениеот veni79 на 04 Юни 2012 13:01

Zdraveite, az iskam da pitam za Vitaslim light. Nqkoi da li e pil ot tqh,dali ima efekt i dali moje da se priema s drugi lekarstva? Chuvala sum che ne trqbva da se pie ot hora s visoko kravno?
Здравейте, аз искам да питам за Витаслим light. Някой да ли е пил от тях,дали има ефект и дали може да се приема с други лекарства? Чувала съм че не трябва да се пие от хора с високо кръвно?

Писането на кирилица е задължително за форума .
Модератор
veni79
 ---

Мнениеот Lus на 04 Юни 2012 19:05

аз пих всички видове Витаслим по 1 месец - резултат - вълчи апетит след приемането на хапче и резултат +2-3 кила. Последния Витаслим дадох на причтелка и тя също за 10 дена качи 2 кила и също се оплаква от повишен апетит, ама си ходи и на фитнес и на масажи.... Така, че поредния боклук!
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот PetiaM на 22 Юни 2012 13:51

Много ги рекламират напоследък, но според мен е само рекламен трик, не бих им се доверила честно казано, а и като чета сега коментарите съвсем ги отписвам
Аватар
PetiaM
Редовен
 ---

Мнениеот eeka на 17 Ное 2012 17:10

Здравейте,
зачетох темата, за да добия представа дали имат осезаем отслабващ ефект продуктите Vitaslim, но съдейки от резултатите, които се споменават, явно ефекта е въображаем, където изобщо го има. Имаше и няколко коментара за други положителни ефекти и няколко за ефект на напълняване и глад след прием, които са същите ефекти, които съм имал аз при прием на витамини. Всеки сам може да си извади заключението. Коментарите от типа "имах ефект, свалих 2 килограма за 1 месец, но добавих и упражнения и/или диета" са като цяло доста глупави. 2 килограма за 1 месец не са никакъв резултат, още повече, че загубата на тегло при въвеждането на упражнения с цел загуба на тегло, е напълно нормален ефект и без да се пият добавки. Същото важи и за спирането на сладкото и хляба. Отслабване ще има 100% и без Vitaslim. За пример давам свои постижения - само с тренировки и намаляне на сладкото и мазнините съм свалял по 10-15кг на месец. Ако спра да тренирам, ям си колкото и каквото ми е кеф и пия Vitaslim и да речем сваля 5кг за месец - тогава бих могъл да кажа, че Vitaslim има ефект. Но да се комбинира с неща, които имат доказан ефект и после ефекта да се приписва на Vitaslim е пълен абсурд. За съжаление не попаднах на подобен коментар, което донякъде е хубаво, защото поне никой не лъже, че Vitaslim има самостоятелен ефект, както твърдят рекламите. Колкото до коментара, че ускорявал ефекта на отслабване от тренировките и диетите - еми при ефекти от сорта на 2кг на месец (пък и на седмица), не мисля, че може да се говори за някаква скорост изобщо, пък какво да говорим за ускоряване :D.
Най-добър ефект на тонизиране и отслабване, от всичко което съм пробвал до момента, имам от 10-тина минутна тренировка, за която четох преди 2 години в списание Мускули и фитнес. Тренировката включва леки, бързи упражнения за основните мускулни групи, като целта е предимно да се подобри кръвообръщението, което води до равномерно горене на мазнини в продължение на 48ч. Което също така означава, че тренировката може да се прави както всеки ден, така и през ден и ефект пак ще има, макар и естествено по-слаб. Също така тренировката може да се прави и в различен брой серии, в зависимост от времето, волята, желанието и предпочитанията на отделния човек. Препоръчително е да се правят поне 2 серии, за предпочитане 3, но може и само 1, което не препоръчвам ако тренировката се прави на 48ч. При 1 серия просто ефекта ще е едва доловим, но в крайна сметка всеки сам си решава.
Преди да опиша самата тренировка съм длъжен да добавя, че не помня на 100% оригиналната тренировка, защото още след първото четене си я пригодих към наличните ми условия(а именно липса на тежести), но принципа остава и препоръчвам всеки да прояви малко творческо мислене и да си изгради своя тренировка, запазвайки основните правила:

1. скачане на въже(аз го правя без въже:D) 2мин(аз правя 120-180 подскока) като първо и последно упражнение
2. да се включат упражнения за мускулните групи - крака, гърди, гръб, рамо, корем - в по 30 повторения за всяко упражнение, без почивка между упражненията. Уточнявам: тъй като целта е раздвижване на кръвта, упражненията се подреждат така, че да не се тренират 2 съседни мускулни групи, а така, че м/у всяко упражнение кръвта да има път от едната мускулна група до другата. Това естествено не е точно както звучи, но мисля, че на всеки ще му стане ясно какво се има предвид.
3. 30 секунди почивка между сетовете.

Тук ще добавя конкретно своята тренировка, за да послужи като пример и да изясни какво имам предвид:

1. 2мин скачане на въже.
2. 30-50 коремни преси(тук има избор от начини на изпълнение, аз ги правя бързи като свивам корема, събирайки торса и краката във въздуха)
3. 30 клякания (пълни, непълни кой доколкото може)
4. 30 лицеви опори (препоръчвам непълно движение поне в началото докато загреят ставите и мускулите)
5. 30-100 повдигания на задника от легнало положение със свити в коляното крака (колкото може по-пълно движение).
6. 30 повторения странично вдигане на леки тежести за рамо (когато няма тежести става и само с ръце). Ето линк към клипче за правилно изпълнение на упражнението: http://www.youtube.com/watch?v=3yJhC8jLUDA
7. 30 навеждания и изправяния за гръб. Тук е нужно малко да се внимава, защото е лесно натоварването да се прехвърли на задника и бицепсите на краката. Ако имате налични тежести оригиналното упражнение от програмката е това: http://www.youtube.com/watch?v=m4pyWZoKhuc
8. 2мин скачане на въже.
9. 30 секунди почивка.

Това е една серия/сет без почивки м/у отделните упражнения. Аз лично не почивам м/у сериите и след упражнение 8 направо преминавам пак на упражнение 2. Така тренировката се съкращава още повече и 3 серии отнемат само 10-тина минути, което смятам всеки може да задели, колкото и да е зает. А ефекта е осезаем и бърз. Конкретен пример: при 3 сета всеки ден съм се тъпкал като прасе със всичко каквото докопам и не съм качвал килограми. При такова хранене без тази тренировка съм качвал 10кг за седмица.

Добавка за тези, които искат да горят максимално бързо мазнини. Единственият продукт, който има доказан ефект е L-carnitine и поне е нещо реално, което се произвежда от организма. Той е киселина, която се свързва с мастните молекули и ги превежда през клетъчната мембрана, за да бъдат разградени за енергия. С повече от него горим повече мазнини :D. Но естествено не може да започнем да се тъпчем безконтролно, защото при по-продължителен прием рискуваме организма да спре да го произвежда сам. Ето статия за l-carnitine: http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E ... 070330219/
Има и Vitaslim L-carnitine, което вече може да има някакъв ефект за горене на мазнини. Но без тренировки и диети ефекта пак няма да е кой-знае колко бърз или осезаем. Аз лично L-carnitine съм пил малко като цяло и не съм го пил без да тренирам, така че не мога да коментирам доколко и какъв ефект ще има. Но в крайна сметка L-carnitine е това, което хваща мазнините за ръчичка и ги води към кладата, така че ако нещо изобщо би имало ефект, аз бих заложил на него. Също така си мисля, че ако някой от другите продукти Vitaslim изобщо подобрява горенето на мазнини, то най-вероятно се дължи пак на наличието на l-carnitine в състава му. Но това са само догадки. Съдейки по коментарите на хората, които са пили Vitaslim ефекта ще незначителен и далеч няма да си заслужава парите.

Сетих се и за още еднои правила, които е добре да се спазват от хората, които не искат да трупат толкова много мазнини или искат да отслабнат по-бързо. Едното е, че приемът на захар повишава инсулина в кръвта, който пък спомага за усвояването на мазнините от организма. Тълкуването е ясно. Ако ще се яде нещо съдържащо мазнини, то поне не яжте сладко преди това. Така ще се усвоят по-малко от приетите мазнини. Друго много важно правило е да не се приемат въглехидрати преди лягане/почивка, защото неизгорените въглехидрати се отлагат като мазнини по време на сън, а предполагам на всички е известно, че в повечето храни с най-високо процентно съдържание са именно въглехидратите. Така че вечер, особено ако ядете преди лягане (което като цяло не е препоръчително) е добре да хапнете нещо чисто от сорта на пилешки гърди, бяла риба и зеленчуци. Най-добре е последното хранене да е около 6ч преди лягане и след 1ч да се направи една поне 20мин кардио тренировка, защото така се изгарят всички останали въглехидрати. Така също и се спи много по-качествено, защото организма не е зает да усвоява разни остатъчни храни, а се отдава на пълен отдих.

Съжалявам, че се олях и изписах цяла статия, но се надявам поне да съм помогнал на някого с малко качествена и тествана информация.
Засега не се сещам за друго.
Успех на всички, които искат да свалят излишните килограми, да са здрави и като цяло да се чувстват добре.
eeka
 ---

Предишна

Назад към Диети