Kнигата на МайкълТърмънд - промени тялото си за 6 дни

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Kнигата на МайкълТърмънд - промени тялото си за 6 дни

Мнениеот princesasylvia на 07 Фев 2007 16:24

Здравейте! Бих искала да споделя моят опит в борбата с излишните килограми. Истината е, че трябва повече движение -аз почти всеки ден съм по 40-50 мин.на кростренажора и после 10 мин.комплекс упражнения за корема. Не ям сладко и хляб, пържено, пия само вода (поне 2л. на ден).
Също така съм много доволна от ефекта на диетата описана в книгата на майкъл Търмънд "Промени тялото си за 6 дни" - звучи невъзможно, но наистина има ефект. За 6 дни свалих 2 кг., което за мен е доста - от 54 на 52. Остават ми само още 3кг.!
Успех на всички![/u]
princesasylvia
Начинаещ
 ---

Мнениеот tony_nm на 07 Фев 2007 16:32

лятото купих книгата, много ми хареса това което е написано, но не мога да го приложа, особено упражненията. Иначе съм сигурна че ще има ефект. Хич не ме бива да пазя диети, като студентка отслабвах само с аеробика...а сега след двете деца имам поне12-15 излишни килца :(
Изображение
Аватар
tony_nm
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Maria Kolovska на 07 Фев 2007 21:14

И аз имам книгата. Прочетох я и определено ми допада този начин за сваляне на килограми. Няма нищо общо със строгите диети. Напротив - мисля, че направо си е похапване. И целта е да се "съживи" метаболизмът на тялото, което всъщност е полезно за всеки, а не само за тези, които искат да свалят някое килце:) Описаното от Търман според мен е начин на живот.
Maria Kolovska
Сериозен
 ---

Мнениеот alex76 на 08 Фев 2007 00:45

ще взема и аз да я потърся тази книга :lol: но при нас няма свястна книжарница :(
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот semiramida на 08 Фев 2007 12:15

Добре де момичета,как прилагате рецептите му?Аз също имам книгата му,но за мен приложението на рецептите му е невъзможно?Къде намирате Консервирана риба без грам сол?Ами тия аспержи,на нашия пазар,такова чудо няма?Не знам,може би,аз греша някъде? :sadd:
Съвестта иде неканена посред нощ и буди хората, за да се вгледат в себе си.
/Халил Джубран/
Аватар
semiramida
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anni_79 на 08 Фев 2007 12:20

Да,често се случва-да не можеш да си намериш продуктите за диета.Може би е по-добре да се захващаме с български диети.
Аватар
anni_79
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Nifada на 08 Фев 2007 12:44

Нямам книгата, но горе-долу разбрах за какво иде реч. Опитвала съм няколко пъти да правя диети, в които ядеш помалко, няколко пъти на ден, разнообразна и " глезена" храна. Затормозих се много повече отколкото сега като знам, че мога да ям само две-три неща - банан, ябълк аикруша и това е. Хич не мисля нито как да си съставя менюто, нито откъде да си купя продуктите.
При мен килограмите са много и преди да започна с движението имах нужда да смъкна малко. Сега вече се усещам по-лека и се поражда желание за движение. Скоро ще започна с гимнастиките и велоаргометъра, за да не се отпусна.
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот niki на 13 Фев 2007 22:58

а ще кажете ли какви са упражненията?
Аватар
niki
Начинаещ
 ---

Мнениеот мама_на_ками на 14 Фев 2007 01:59

Аз си я купих , като излезе още и сега й бърша прахта и на нея.Наистина много добре звучи написаното, но не знам как ще стане:
Според типа тяло дето ми се падна трябва риба тон да ям-добре де но няма без сол в консервите, а аз разгледах всички марки-скъпи ,евтини без значение, сурова или замразена такав също не намерих, че примерно аз да си я приготвя.С тия яденета по пет пъти аз специално не мога на този етап да спазвам такъв режим.Упражнения не помня да имаше описани-просто се казва-може велотренажор, може кростренажор, джогинг-т.е. по избор. И така не започнах нищо по нея, иначе може някои да постигат успех.
Ако някой го интересува нещо от книгата,а я няма, кажете, аз ще погледна и ще го напиша.

А теста за тип тяло го има в и-нета, но е на аглийски и се прави он-лайн.Ако ви интересува ще го намеря и ще го пусна.То това е най-важното, после вече остават само менютата да се напишат, а те се повтарят на 80% са едни и същи.
Изображение
Аватар
мама_на_ками
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот intense® на 14 Фев 2007 11:24

Пари на вятъра, седи в шкафа, даже не се сещам за нея.
Съжалявам, че я купих, никаква полза :evil:
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот rivalka на 22 Фев 2007 18:23

И мойта, даже незнам къде. С такъв ентусиазъм я купих. Отидох до магазина, напазарувах и наготвих. По-безвкусно нещо не бях яла през живота си. Какви ли не подправки слагах и нищо!
Аватар
rivalka
 ---

Мнениеот pinko_bl на 01 Юни 2007 14:53

От съветите на Търмънд има ефект, и то доказан при мен. Стига да имате волята ще бъдете много доволни. Много важно е да се следва не само менюто, което предлага за съответния тип тяло, но и как точно да се правят упражненията (дишане, стойка и т.н.). Наистина в началото е трудно, но след това се свиква, а като почнеш да виждаш резултати, няма отказване. Пробвайте и ще останете доволни. Нужно е само малко повече самодисциплина. :D
Аватар
pinko_bl
Фен на Mamaibebe
 ---

Назад към Диети