Фигурин

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Фигурин

Мнениеот KaTTu на 21 Дек 2008 15:03

Някой пробвал ли е фигурин?
С него Галена и Преслава били отслабнали?
Това е тайната на рецепта на Лидия Ковачева ? Тайната рецепта на Лидия Ковачева ви помага да отслабнете, без да трупате вредна химия в организма си. С нея казвате „стоп” на изтезанията, породени от строгите режими на хранене, а всичко, което правите е да варите и пиете чай. Другото име на билковата комбинация, под която тя е известна, на онези, които са я опитали, е „Фигурин”. Легендарната лечителка Лидия Ковачева ревностно пази рецептата до края на живота си. Сместа съдържа така наречения сладък корен в комбинация с гръмотрън, зърнастец, глухарче, майчин лист, червена боровинка и други билки в пропорция, която не се наемаме да разкрием. Главното действие на сладкия корен е потискането на центъра в мозъка, който отговаря за апетита. Така без волево напрежение и мъчения вие отслабвате здравословно и с лекота. Друга отличителна черта на рецептата е, че действа очистително, и лекотата която ще почувствате ще повлияе на вашия тонус. Уникален ефект на билковата комцинация е, че само при едномесечен прием очиствате всички отрови от организма си. Диуретичното действие е умерено, като не създава дискомфорта на честото посещение в тоалетната. С Фигурин можете да отслабнете, без да се натоварвате психически, като по време на приема му не чувствате умора и отпадналост, напротив – още след първата седмица сами ще усетите повишената жизненост на тялото си. Отслабвайки, вашето тяло ще се моделира без никакви трудности и вие лесно ще постигнете вашите перфектни мерки.

Моля за Мнения ако някой знае този продукт
Изображение
Изображение
Аватар
KaTTu
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: Фигурин

Мнениеот bogdana на 23 Дек 2008 20:44

ти да не си рекламно лице на тези билкови елексири???
комбинацията е наистина добра,но,но,но само съчетана с начин на хранене и муви.иначе нищо не помага.ама не разбирам защо намесваш лидка.то с ядене се дебелее,а с глад се обезчовечава .мръвка требе за да си слаб.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот KaTTu на 24 Дек 2008 01:00

Каква реклама бе ? прочетох и попитах тук ? Аз не я намесвам! Лидкаааааааааааааааааааааааааа
Изображение
Изображение
Аватар
KaTTu
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 24 Дек 2008 17:04

пробваи с гарциния,като си решила да ползваш добавки,също и липозан,ябълков оцет,рибено масло,л-карнитин/в липозана го има/,зелен чаи на таблетки-цялата тази комбинация+ходене пеш по 8-10км.+изключи всякакви въглехидрати/е,може част от плодовете,без банани,грозде,круша,но преди обяд/яж много салати,ама огромни купи,те държат ситост и са нккл.яж ядки,без фъстъци.яж през 2-3часа.пии водичка и ще отслабнеш.ако пиеш гарциния-оцета е излишен-избираш си.също липозана или л-карн.пиеш 1 мес.почиваш 1 за да има ефект,е добре преди движение.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот KaTTu на 24 Дек 2008 19:49

Благодаря Богдана за съветите с малката нямам време да варвя много пеша , защото се гледаме сами и няма как да стане! но все пак ти благодаря за съветите
Весела Коледа
Изображение
Изображение
Аватар
KaTTu
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 26 Дек 2008 20:43

разбирам те напълно,не ти е леко щом сама си гледащ бебо,от личен опит-гледаи да се наспиваш.в такъв случеи лкарн отпада.то ти си под такъв стрес,че не ти трябва диета и добавки,а само сън и секс.ще се стопиш покраи бебчо,щом няма помощници е меко казано ад.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот irena68 на 14 Яну 2009 01:22

има ли наистина някой отслабнал от фигурин.аз го поръчах,но ми изглежда много съмнителен няма никаква фирма ,нито адрес от където е изпратен,та чак ме е страх да го пия.има ли освен тези реклами някой да го е пил,защото така и така се набутах с пари ,поне да не се натровя.
irena68
 ---

Мнениеот jujuuu на 30 Яну 2009 23:51

Zdr. !Sled kato si go porachala mojesh li da ni kajesh dali veche si go pila i dali deistva?

Здравей! След като си поръчала, можеш ли да ни кажеш дали вече си го пила и дали действа?

Мнението е редактирано от модератор. Пишете на кирилица! Последвали мнения на латиница ще бъдат изтривани бе предупреждение!
jujuuu
 ---

Мнениеот irena68 на 01 Фев 2009 12:00

здравей,аз го поръчах,но за сега не го пия нещо ме хвана срах.Много измислено и фалшива ми се видя .Чакам някой да ми каже дали го е пил,но за сега няма такъв ,все още никой не ми се е обадил.
irena68
 ---

Назад към Диети