чай за отслабване

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

чай за отслабване

Мнениеот emiliq на 06 Фев 2007 18:30

АЗ ОТ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ ПИЯ ЧАЙ ЗА ОСЛАБВАНЕ НА БИЛКАНА, МИСЛЯ ЧЕ ЗА СЕГА МИ СЕ ОТРАЗЯВА МНОГО ДОБРЕ ПРОБВАЛ ЛИ ГО Е НЯКОЙ, ДАЙТЕ ПОВЕЧЕ МНЕНИЯ :lol: ,ЧЕ НЯМА ВРЕМЕ ЛЯТОТО ИДВА :sadd:
emiliq
 ---

Мнениеот Nifada на 06 Фев 2007 19:36

Не съм го и чувала дори. Така че май ти ще дадеш първите отзиви! А до лятото има още време, но наистина сега е моментът да се започне:) Успех!
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот az23 на 07 Фев 2007 14:50

Да не от чай на Билкана дето струва около левче,ако е той няма смисъл да го пиеш ефект няма никакъв вече 2-ти си купувам и резолтат няма :(

Изображение

Изображение
Аватар
az23
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kama4e на 07 Фев 2007 15:08

И аз не съм го чувала този чай.Ще чакаме да споделиш резултатите.Успех в борбата с килограмите.
Изображение Изображение
Аватар
kama4e
Модератор
 ---

Мнениеот eyoree на 07 Фев 2007 16:20

Нищо не ми говори този чай,но успех все пак! И ще очакваме да споделиш резултатите с нас!
DOSIS SOLA VACID VENENUM...
Аватар
eyoree
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот emiliq на 07 Фев 2007 20:24

slojih si edno golqmo ogledalo i sega minavam prez nego postoqnno,mnogo stimulirashto mi deistva shte kaja za 4aq, eftin e no mi se struva 4e qm po malko ot nego i az si kupuvam vtora opakovka no sega sam reshila da ne propuskam den i da go piq redovno

Сложих си едно голямо огледало и сега минавам през него постоянно,много стимулиращо ми действа ще кажа за чая, ефтин е но ми се струва че ям по-малко от него и аз си купувам втора опаковка но сега съм решила да не пропускам ден и да го пия редовно

Здравейте! Благодарим Ви, че участвате във форумите на "Мама и бебе". Според правилата на форума трябва да пишете на кирилица. В случай, че нямате кирилизираща програма, моля използвайте кредор (горе вдясно).В случай,че продължите да пишете на латиница, Вашите мнения ще бъдат изтрити!
Модератор
emiliq
 ---

Мнениеот alex76 на 08 Фев 2007 00:43

kama4e написа:И аз не съм го чувала този чай.Ще чакаме да споделиш резултатите.Успех в борбата с килограмите.
:clap: :wink2: :oki:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anni_79 на 08 Фев 2007 10:49

Аз също не съм чувала за този чай.Ще чакаме резултати. :wink:
Аватар
anni_79
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот emiliq на 08 Фев 2007 20:44

ще пиша дали има ефект но според мен трябва да минат поне две седмици, и се опитвам да се движа колкото мога повече :lol:
emiliq
 ---

Мнениеот usmivka на 09 Мар 2007 13:57

Аз в момента пия зелен чай Сание- китайски е.Опаковката е зелена и вьтре са 30 пакетчета- за 1 месец.Струва около 5-6 лева.Аз лично сьм много доволна.Започнах да го пия скоро за да свалям натрупаните сланинки от бременността-15 кг, но преди около 2 г. свалих с него 8 кг за 4 месеца.Продава се в аптеките-успех!
Аватар
usmivka
Редовен
 ---

Мнениеот desixxx на 09 Мар 2007 17:08

usmivka написа:Аз в момента пия зелен чай Сание- китайски е.Опаковката е зелена и вьтре са 30 пакетчета- за 1 месец.Струва около 5-6 лева.Аз лично сьм много доволна.Започнах да го пия скоро за да свалям натрупаните сланинки от бременността-15 кг, но преди около 2 г. свалих с него 8 кг за 4 месеца.Продава се в аптеките-успех!

И аз го пия от месец и свалих два кг.
Аватар
desixxx
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот makika на 04 Апр 2007 17:20

Изображение
Аз в момента пия Биопрограма,а преди него пих и Билкана.Мисля че има ефект, не много голям ,но има и трябва да си пие по-дълго време.Но пък е за предпочитане пред разните му там химии.Аз се чувствам добре като го пия,дори ей сега ще си направя една чаша.Пък и нали хубавите работи стават бавно.
Изображение
Изображение
Аватар
makika
Отличник
 ---

Мнениеот katia1234 на 09 Апр 2007 22:20

makika написа:Изображение
Аз в момента пия Биопрограма,а преди него пих и Билкана.Мисля че има ефект, не много голям ,но има и трябва да си пие по-дълго време.Но пък е за предпочитане пред разните му там химии.Аз се чувствам добре като го пия,дори ей сега ще си направя една чаша.Пък и нали хубавите работи стават бавно.

тъй като кърмя мога ли и аз да пия от тези чаьове и кой от всички е най-ефикасен
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
katia1234
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pinko_bl на 01 Юни 2007 14:31

За чайовете, за които сте писали, не знам, но мога да ви кажа от кой чай да не си купувате. Става въпрос за Slim program на Vitax. Ефектът е 0. Това е същата фирма, която разпространява и Regulavit. От него да ви кажа килограми също не се свалят, само дето ходиш 3-4 пъти на ден до 00. Просто отводняващо. Но този ефект може да се постигне и с всеки друг чай, съдържащ сена. Това е.
Аватар
pinko_bl
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pinko_bl на 01 Юни 2007 14:34

Най-добри резултати имам от зеления чай. Не става въпрос, че съм отслабнала от него, а че се чувствам много добре. Стомаха не ти е подут и не се чувстваш като балон, а и много добре действа особено на онези, които имат проблем с всекидневното ходене до 00 :lol: Обаче става въпрос за зелен чай, който се продава насипно, а не за онзи измишльотини в пакетчетата, в които не знаеш какво има.
Аватар
pinko_bl
Фен на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Диети