Да отслабнем по японски

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Да отслабнем по японски

Мнениеот evridika на 11 Дек 2008 17:04

6te vi citiram malko ot bro6urata, za6toto na men mnogo mi haresa ideqta za zdravoslovno otslabvane bez nikakvi strani4ni efekti kato reduktila naprimer... az ka4ih 38kg prez bremennostta i mi ostanaha 15kg ot koito ne moga da se otturva :( ot v4era sum na jamakiro struvat 95lv kutiqta, koqto sudurja 120 kapsuli.pie se po 2 hap4eta 3 puti na den.. 6te pi6a za rezultati..
SISTEMATA JAMAKIRO ILI KAK DA OTSLABNEM PO YAPONSKI :)
vsi4ki preparati za otslabvane deistvat za razcepvane na ve4e formiralata se mastna kletka. pe4alniq opit s gladuvane, dieti i sport pokazva, 4e mastnata tukan se vuzstanovqva tvurde burzo, ako 4erniq drob ne proizvejda dostatu4no enzimi za razgrajdaneto na mastnite depa.
kak da nakarat 4erniq drob da proizvejda pove4e enzimi sa znaeli ot hilqdoletiq qponskite gei6i.tainata ime izpolzvaneto na specialni gubi za ponijavane na tegloto.tova izkustvo e nare4eno jamakiro. Suvremennite u4eni ve4e dokazaha, 4e lekarstvenite gubi Meitake, 6iitake, Rei6i i Korcideps po prevuzhoden na4in premahvat izli6nite kilogrami i blagopriqtno povliqvat vsi4ki organi i sistemi na 4ove6kiq organizum.... i t.n.

Ще ви цитирам малко от брошурата,защото на мен много ми хареса идеята за здравословно отслабване без никакви странични ефекти като Редуктил-а например.Аз качих 38 кг.през бременността и ми останаха 15 кг. от които не мога да се отърва.От вчера съм на Джамакиро -струват 95 лв. кутията,която съдържа 95 капсули.Пие се по 2 хапчета три пъти на ден.Ще пиша за резултати.

Всички препарати за отслабване действат за разцепване на вече формиралата се мастна клетка.Печалния опит с гладуване,диети и спорт показва,че мастната тъкан се възстановява твърде бързо ако черния дроб не произвежда достатъчно ензими за разграждането на мастните депа.Как да накарат черния дроб да произвежда повече ензими са знаели от хилядолетия японските гейши.Тайната им е използването на специални гъби за понижаване на теглото.
Това изкуство е Джамакиро.Съвременните учени вече доказаха,че лекарственните гъби Меитаке,Шиитаке,Рейши и Коркедепс по превъзходен начин премахват излишните килограми и благоприятно повлияват всички органи и системи на човешкия организъм и така нататък.......

Писането на Кирилица във форума е задължително.Следващите ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
evridika
 ---

Re: Да отслабнем по японски

Мнениеот bogdana на 15 Дек 2008 20:15

с маичинство от 220-280лв. колко мами ще могат да си позволят това японско чудо струващо 95лв.?а има ли смисъл да си дава човек париците за тези боклуци е друг въпрос.всички производители използват рекламни трикове-премаха масни клетки.....ха ,ха-а мозъчни маха ли,че нещо напоследък ми е едно тежко,жежко на главата.ако ще си даваш парите купи си сенафрин,кът2 и даи на фитнесинструктор и на диетолог да ти направят една програма само за теб.15кг.не са много.за 5 мес.си без тях.но аз лично не бих се подложила на тези експерименти.японските геиши са били слаби поради същата причина поради която са слаби и сегашните нощни пеперуди.а между другото защо си мислиш,че са били слабияпонските геиши.имало е и дебели.гъби?1то има едни гъби в родопите и рила,като хапнеш от тях и ти става едно леко,наистина си мислиш,че си слаб.а накрая спира да ти пука какъв си.... :D :D :D :D :D :D :blow_out_candles:
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот viki444 на 15 Дек 2008 21:34

bogdana написа:с маичинство от 220-280лв. колко мами ще могат да си позволят това японско чудо струващо 95лв.?а има ли смисъл да си дава човек париците за тези боклуци е друг въпрос.всички производители използват рекламни трикове-премаха масни клетки.....ха ,ха-а мозъчни маха ли,че нещо напоследък ми е едно тежко,жежко на главата.ако ще си даваш парите купи си сенафрин,кът2 и даи на фитнесинструктор и на диетолог да ти направят една програма само за теб.15кг.не са много.за 5 мес.си без тях.но аз лично не бих се подложила на тези експерименти.японските геиши са били слаби поради същата причина поради която са слаби и сегашните нощни пеперуди.а между другото защо си мислиш,че са били слабияпонските геиши.имало е и дебели.гъби?1то има едни гъби в родопите и рила,като хапнеш от тях и ти става едно леко,наистина си мислиш,че си слаб.а накрая спира да ти пука какъв си.... :D :D :D :D :D :D :blow_out_candles:

:emon15: :emon15: :emon15: добре го каза :emon19:
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Аватар
viki444
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 15 Дек 2008 23:08

Ами да,докато има наивни хора да вярват в чудодейни хапченца,търговците ще правят "гуша".Хубава фигура се постига с труд и постоянство.Ако имаше вълшебни средства,то нямаше да има дебели хора.А аз знам,че мастните клетки не могат да бъдат унищожени по никакъв начин,освен липосукция(но тя си е сложна операция,свързана с кръвозагуба и риск естествено,като всяка операция).Те просто при отслабване се изпразват.И ако човек започне да папка както преди,те само това и чакат-наливат се отново.Аз пари за боклуци не давам.Зная,че ако искам да съм фина,трябва да се съобразявам как се храня и да спортувам.И аз го правя.А,Богдана,това с гейшите и нощните пеперуди, много ме развесели,смях се много.Наистина,сигурно е имало и дебели гейши :lol: :lol: :lol: .
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 16 Дек 2008 21:01

наздраве с по едно саке :cheers:
истината е гадна,но това е -ЕсСТЕР Е АБСОЛюТНО ПРАВА-масните клетки си остават колкото и дА ОТСЛАБВА ЧОВЕК И ПРИ УДОБЕН СЛУЧЕИ ОТНОВО С Е НАПЪЛВАТ И ТАКА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТРЯБВА ПОСТОЯННО ДА ВНИМАВАМЕ КАКВО НАБИВАМЕ
И КОИТО Е СВАЛИЛ НЯКОЕ КИЛО И СИ МИСЛИ,ЧЕ СИ Е РЕШИЛ ПРОБЛЕМА И МОЖЕ ДА ТЪПЧЕ ВСИЧКО ПО-ДОБРЕ ДА СИ ПАЗИ ДРЕШКИТЕ ПО-ГОЛЯМ РАЗМЕР,ЩОТО КАКТО СЕ МАХАТ ТАКА СЕ И ВРЪЩАТ.ТЕЗИ ПРОТЕИНОВИ ФИШЕЦИ ПО КОИТО СА ЛУДНАЛИ В БГ.САМО СЪЗДАВАТ РАБОТА НА ДОКТОРИТЕ И СПОНСОРИРАТ ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОЛБАСИ И МЕСНИ,ОБАЧЕ МИ Е ЛюБОПИТНО ИМА ЛИ НЯКОИ СТИГНАЛ ДО 3ФАЗА НА ДюКАН И ДА Е ПРОДЪЛЖИЛ ДА СЛАБЕЕ.АМА ОТ ТАМ СЕ ДЕБЕЛЕЕ НАНОВО.ТО АКО ИМАШЕ ФОРМУЛА ЗА СЛАБЕЕНЕ....ЕХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ВСИЧКИ ЩЯХМЕ ДА СМЕ ФИДАНКИ.ИАМ ЕДНА МНОГО ЯКА КНИЖКА-МЕМОАРИТЕ НА ЕДНА ГЕИША.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот viki444 на 16 Дек 2008 21:44

bogdana написа:наздраве с по едно саке :cheers:
истината е гадна,но това е -ЕсСТЕР Е АБСОЛюТНО ПРАВА-масните клетки си остават колкото и дА ОТСЛАБВА ЧОВЕК И ПРИ УДОБЕН СЛУЧЕИ ОТНОВО С Е НАПЪЛВАТ И ТАКА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТРЯБВА ПОСТОЯННО ДА ВНИМАВАМЕ КАКВО НАБИВАМЕ
И КОИТО Е СВАЛИЛ НЯКОЕ КИЛО И СИ МИСЛИ,ЧЕ СИ Е РЕШИЛ ПРОБЛЕМА И МОЖЕ ДА ТЪПЧЕ ВСИЧКО ПО-ДОБРЕ ДА СИ ПАЗИ ДРЕШКИТЕ ПО-ГОЛЯМ РАЗМЕР,ЩОТО КАКТО СЕ МАХАТ ТАКА СЕ И ВРЪЩАТ.ТЕЗИ ПРОТЕИНОВИ ФИШЕЦИ ПО КОИТО СА ЛУДНАЛИ В БГ.САМО СЪЗДАВАТ РАБОТА НА ДОКТОРИТЕ И СПОНСОРИРАТ ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОЛБАСИ И МЕСНИ,ОБАЧЕ МИ Е ЛюБОПИТНО ИМА ЛИ НЯКОИ СТИГНАЛ ДО 3ФАЗА НА ДюКАН И ДА Е ПРОДЪЛЖИЛ ДА СЛАБЕЕ.АМА ОТ ТАМ СЕ ДЕБЕЛЕЕ НАНОВО.ТО АКО ИМАШЕ ФОРМУЛА ЗА СЛАБЕЕНЕ....ЕХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ВСИЧКИ ЩЯХМЕ ДА СМЕ ФИДАНКИ.ИАМ ЕДНА МНОГО ЯКА КНИЖКА-МЕМОАРИТЕ НА ЕДНА ГЕИША.

Аз съм на Дюкан и вече 2 месеца съм в 3-та фаза и задържам,тъй чеее :wink:
А за сакето ще му пийна едно :mrgreen: :cheers2:
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Аватар
viki444
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 17 Дек 2008 23:14

Ами да,мила Богдана,ако човек има мярка,няма нужда да се подлага на диетки и да пие чудодейни еликсири.Просто е,няма нужда да се тъпчем,има къде-къде по-приятни неща.....няма да изброявам :lol:
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 22 Дек 2008 21:21

браво,че си в 3та и задържаш.то нали знаеш обаче какво казват за бившите дебеланковци-трябва да минат 2 год.да ти познае организма новото тегло,да се примири с него и да се застопори.тогава ми пиши на лични.те така всички се вдъхновяват като изпикаят-3л.вода,изхвърлят 5кила от мускул и 1 от сланина ,че почват да се отпускат да ядат сладолетчета и тортички,особено сега по празниците кво ша ядете съм ви омислила....дюканките,и докато се усетите оппа-пак с 10отгоре.така,че стига фукни.аре наздраве и умната с алкохола,че наиш ли колко помага да се образуват мазнини.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот bogdana на 23 Дек 2008 20:55

еи ша зема и аз да почна дюканската,а естер.я виж хората колко много отслабват,а аз стоя се на гъзъ си.то чак неудобно ми става да се бъзикам,щото не всеки има волята да стигне до добър резултат.затова вики,ако съм те засегнала-извиняваи,ама не съм искала.имам едно безоблачно чувство за хумор,но понякога вали .браво за резултата.ти направо ме накара да се замисля дали да не започна еи сега-ми то пържоли,меса,дал господ,идеално време ,няма големи изкушения от нашенските плодове.а до черешките току виж съм се стопила.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот ester на 24 Дек 2008 21:54

Ох,развеселяваш ме с твоите майтапи,що сега ми припомняш за черешиииии.Ей,ама каква си,сега само за черешки ще мисля :( :lol: .А на Дюканите са им забранени.......защо и на черешките е посегнал тоя.....Дюкан.....Те пък какво са му виновни.
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 26 Дек 2008 20:26

ам що -за по-сигурен спек.като се сетя колко кофи с череши ми предстоят....еи тъи-ще си пусна fight-war of world ,ще седна на дивана с кофата и една фруктиера да плюя в нея и ша ям!.аз започвам да хуидянствам от 1.01.09.моята диета е наи-ефикасната диета в целия свят,ако не сте чували д-р хуидянко ,има книга преведена от японски .при нея за разлика от дюкан се смъква не с 1кило,а с 2 на ден.и наи-хубавото е,че след 2 год. не се връщат килата ,а заприличваш на японския доктор.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот ester на 27 Дек 2008 18:39

:lol: :lol: :lol: ,не,опасна си,заболя ме корема от смях :lol: :lol: :lol:Аааа,скъпа,аз се надявах поне на д-р Ливайн да заприличам,ама май трябва пластика на ушите.......И ако може по 3 кила на ден да свалям,та за една седмица да стана на тегло като в детската градина........първа група........
Последна промяна ester на 25 Яну 2009 01:12, променена общо 1 път
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 28 Дек 2008 20:24

еи че си яка!те и моите уши са същите.и за да ги види целия свят се бях обръснала нула номер.защото аз съм елфка.
а чедото ти е един голям мушмурок.
bogdana
Отличник
 ---

Назад към Диети