Мнение за ЛиДа ?

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Мнение за ЛиДа ?

Мнениеот aniani139 на 31 Мар 2010 16:43

Прочетох мнения тук там и искам да споделя за приятелка,която не я бих виждала около месец,е днес се видяхме и неможех да повярвам колко е отслабнала елате сега да я видите каква е манекенка станала и даже още не е привършила опаковката :D Смятам да си ги взема и аз,че след раждането имам доста за сваляне :D
Последна промяна aniani139 на 06 Май 2010 16:15, променена общо 1 път
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ToniRadeva на 11 Апр 2010 17:33

от aniani139 на 31 Мар 2010 16:43

Прочетох мнения тук там и искам да споделя за приятелка,която не я бих виждала около месец,е днес се видяхме и неможех да повярвам колко е отслабнала и ми сподели за Лида Имаше корем ,беше като бременна , а всъщност бременната бях аз а елате сега да я видите каква е манекенка станала и даже още не е привършила опаковката Смятам да си ги взема и аз,че след раждането имам доста за сваляне

А можеш ли да ми кажеш колко пари струва опаковката и кои цвят блистери е използвала? :roll: :?:
ToniRadeva
 ---

Мнениеот aniani139 на 20 Апр 2010 08:25

:)
Последна промяна aniani139 на 06 Май 2010 16:13, променена общо 1 път
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнение за ЛиДа ?

Мнениеот newa на 05 Май 2010 10:56

Здравейте! И аз съм нова в този форум, но смятам да споделя мнението си за ЛиДа! Да има ефект и то голям! Двете с дъщеря ми(23г.) имаме здравословни проблеми и напълняхме доста, аз от критическа и алергии, а тя на хормонална основа. Реших да купя ЛиДА и да пробвам първоначално върху себе си. Пробвах един месец и резултата е велик - 10 кг! След един месец почивка и наблюдение върху това, дали ще върна някой килограм, реших да купя и за двете с дъщеря ми, хем по евтино идва защото спестяваме от количество и доставки. Пихме ги и свалихме доста - аз 7 кг, а дъщеря ми 13 кг. Аз не се движа особено, защото вече съм астматик, но дъщеря ми съчета вземането на хапчетата с ограничение в храните и движеие, и ефекта е страхотен. Но....!!! Трябва да знаете, че хапчетата увеличават енергията на тялото и ако тя не се изразходва, водят до нервност и главоболие. При мен имаше безсъние и леко замайване на моменти, но при дъщеря ми, други отрицателни ефекти няма.
newa
 ---

Мнениеот jiv4eto87 на 08 Май 2010 19:35

Здарвейте, аз също съм нова в този сайт. Родих преди 10 месеца и още немога да ги сваля тези килограми които качих. Пробва ла съм какво ли не и не става, преди няколко дни чух за хапчетата Лида и много ме заинтригуваха, искам да си ги порачам ама незнам от каде, намерих доста сайтове от кадето можи но нали казват че има и фалшиви. За това ако мога да Ви помоля да ми изпратите сайта на e-mail ако неви затруднявам. jivka_a.angelova@abv.bg.
Благодаря Ви предварително.
jiv4eto87
 ---

Мнениеот Dobson на 10 Май 2010 09:44

Здравейте,
искам да ви питам тези хапчета дали могат да се пият от мъже???? Ще може ли и на мен да ми пратите линк за поръчка...на лично съобщение или на dobson_man@mail.bg.
Освен това искам да ви питам дали сте чували за тези нови хапчета Н.С.А. - плодова киселина от гарциния. Голяма реклама, голямо нещо...
Благодаря ви предварително :))))))))
Dobson
 ---

Мнениеот Lus на 19 Май 2010 22:13

Колко е интересно.
Потребителите с по 1-5 мнения все хвалят всякакви хапчета.
Что пък на мен не ми помогна нито фигхурин, нито витаголд, нито захир, нито ,
нито редуктил... Ама какво ли ми е? Всички с по 1 мнение свалили бая килца,
само аз не мога. :wink:
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот aniani139 на 21 Май 2010 14:29

Аз си поръчах въпросните хапчета това си е чиста отрова :evil: да наистина се отслабва от тях ,но страничните ефекти са ужасни.Значи вътре са 5 блистери с по 6 хапчета,аз иззпих само единия блистер ,от който хвърлих едното хапче,значи съм изпила 5 нахпчета и веднага отслабнах с 3 кг,но е ужасно както и да го погледанеш 3 кг за 5 дни си е ненормална работа,веднага ми пресъхна устата,вода пиех в неимоверни количество иначе неможе и те задушава до такава степен ти се пие вода,смучах и бонбони и дъвки,да не говорим,че първият ден се пикае през 15 мин следващите дни стана през половин час,пълно безсъние :shock: спиш 4-ри часа и си буден и се оплещваш в тавана или ставаш на компа докато всички се събудят :roll: искаш да заспиш,а очите са ти отверени,отделно вдигнах и кръвно 140 на 80,винаги съм била с 110 на 70 и ми стана лошо,също и сърцебиене,което се появи през 3-4-ти ден и една свръх активност,която не те оставя намира,все нещо трябва да правиш ако ще и да се разхождаш като шантав дето се вика и въобще не ми се ядеше ама грам и се хранех насила нещо да сложа в устата щото няма как :cry: и така една седмица и ги спрях и след това ме държа още 2-3 дни докато се оправя,сега немога да се отспя и НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СИ КУПЯ ХАПЧЕТА ОТ ИНТЕРНЕТ !!!да може да пия някаква хранителна добавка с диетата,която правя,но задължително ще е закупена от аптека :oki: да,наистина отслабваш светкавично бързо,но е мн вредно и води до страшни поражения за организма :( не исках да пиша повече по темата,но видях ,че има и други които се интересуват и исках да споделя :emon11:
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 21 Май 2010 20:28

Ох,Луска сладка,направо ще ме умориш от смях :lol: ,тия дето идват да се хвалят,че са отслабнали,направо правят реклама :wink: .
Аниани,това дето го описваш е ужасно :? ,страшно полезно за хора,които смятат да пробват такива продукти...Винаги съ оплювала подобни,защото смятам,че не може "Хем вълкът сит,хем агнето цяло"...все нещо му куца(най-вероятно да е вредно :wink: ).
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот antoniq78 на 01 Юни 2010 23:35

ВАС ВСЕ ВИ ЛЪЖЕ НЯКОЙ ИЛИ АКО НЯКОЙ РЕШИ ДА СЕ ПОХВАЛИ РЕКЛАМИРА,не забравяйте че сме съвременни хора и всички искаме да споделим своето мнение,като неискате,не влизайте тук,а си обсъждайте диетките.Имам една приятелка която има аптека,и ми казва че откакто са ги спрели не са престанали да ги търсят и че всички клиенти са много доволни,Старата Лида със сивия блистер е бил най-продавания продукт през последните 10 години,и че скъпите продукти продаващи се на пазара по това време са били залезли,в следствие след 4 години продажба на пазара Лида става вредна(толкова ли не са можали да разберат че е вредна през тези 4 години)и изведнъж става вредна всичко е един огромен МОНОПОЛ.Доколкото дали вреди,значи в дебелариумите по вашата логика трябва да тровят хората защото именно Субутрамин е основната съставка на старата лида но в много по-малко количество,единсвената забележка която имам към единиците сайтове,които предлагат оригиналналната Лида е че трябва да вметнат в сайтовете как трябва да се приемат (защото всеки е с различен организам и различни килограми,според килограмите се пие дали всеки ден или през ден,според организма също е зависещо как трябвада се пият,ако се проявяват странични ефекти се пият през ден,другия важен фактор е кофеина с които по време на приема нетрябва да се прекалява също така и от нехрането е голям фактор за проявата на странични ефекти.Успех на всички,кой с диети кой със Лида.За мен по лесния вариянт е Лида,от този забързан начин на живот не ми остава време да се съобразявам а и нямам време за диети и спорт.
antoniq78
 ---

Мнениеот intense® на 02 Юни 2010 21:30

antoniq78 написа:ВАС ВСЕ ВИ ЛЪЖЕ НЯКОЙ ИЛИ АКО НЯКОЙ РЕШИ ДА СЕ ПОХВАЛИ РЕКЛАМИРА,не забравяйте че сме съвременни хора и всички искаме да споделим своето мнение,като неискате,не влизайте тук,а си обсъждайте диетките.Имам една приятелка която има аптека,и ми казва че откакто са ги спрели не са престанали да ги търсят и че всички клиенти са много доволни,Старата Лида със сивия блистер е бил най-продавания продукт през последните 10 години,и че скъпите продукти продаващи се на пазара по това време са били залезли,в следствие след 4 години продажба на пазара Лида става вредна(толкова ли не са можали да разберат че е вредна през тези 4 години)и изведнъж става вредна всичко е един огромен МОНОПОЛ.Доколкото дали вреди,значи в дебелариумите по вашата логика трябва да тровят хората защото именно Субутрамин е основната съставка на старата лида но в много по-малко количество,единсвената забележка която имам към единиците сайтове,които предлагат оригиналналната Лида е че трябва да вметнат в сайтовете как трябва да се приемат (защото всеки е с различен организам и различни килограми,според килограмите се пие дали всеки ден или през ден,според организма също е зависещо как трябвада се пият,ако се проявяват странични ефекти се пият през ден,другия важен фактор е кофеина с които по време на приема нетрябва да се прекалява също така и от нехрането е голям фактор за проявата на странични ефекти.Успех на всички,кой с диети кой със Лида.За мен по лесния вариянт е Лида,от този забързан начин на живот не ми остава време да се съобразявам а и нямам време за диети и спорт.

Спокойно де!
Всеки ще приема мнението на друг потребител и ще го разбира, както намери за добре. Много ясно, че ще се приеме, като реклама, един вид излиза, че сте се регистрирала за да се похвалите, съответно ако някой има желание да ползва прехваленият от Вас продукт, но не може да го намери в търговската мрежа ще сте така добра да помогнете чрез приятелката си аптекарка, която ще го продаде за сумата от 39 или 40 лв. и т.н. други "услуги". Защо се пънете да се оправдавате, като всичко става ясно от първи прочит. Вместо да вмятат в единиците сайтовете /които никак не са единици/, как трябва да се приема, защо не вземат да вметнат реалната цената на Лида, която е между 24 и 29лв.?!
Съставката не е Субутрамин, а Сибутрамин, и ако някой Ви е подвел, че е безопасна моля, Вие не подвеждай потребителите на този форум!
Много интересно ми стана, как така категорично заявявате, какъв процент съдържа Лида и от къде е информацията Ви?
Вероятно защото Сибутрамина е много полезен, и няма риск за здравето на човек ЕК излизат със решение за изтегляне на всички лекарства, съдържащи въпросната съставка от аптечната мрежа. Та, моля Ви спрете с хвалбите на "вълшебното хапче". Ако имате желание да бъдете потребител на форума, ползвайте го по предназначение, т.е. взаимопомощ!
Колкото до насоките, които давате на потребителите, къде да пишат, къде не, и дали логиката им е правилна или не, ги задръжте за себе си, защото провокирате конфликти.
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот antoniq78 на 02 Юни 2010 22:59

Ако беше прочела по внимателно този коментар щеше да си наясно че съм споменала че моя приятелка има аптека,и то от повече от 10 години,и е наясно .А до това аз никой не защитавам а констатирам че съм доволна от дадения продукт и неговото действие,човек неможе да съди за нещо което не е опитал.
antoniq78
 ---

Мнениеот Lus на 02 Юни 2010 23:11

antoniq78 написа:Ако беше прочела по внимателно този коментар щеше да си наясно че съм споменала че моя приятелка има аптека,и то от повече от 10 години,и е наясно .А до това аз никой не защитавам а констатирам че съм доволна от дадения продукт и неговото действие,човек неможе да съди за нещо което не е опитал.

Ти констатираш факта, че ти помага.

aniani139, констатира факта, че едва оживя след употребата им.

Аз костатирам факта, че нищо не ми помага освен едно хапче:ТМЯ - Трябва по-Малко Ядене

А intense® както винаги против реклама :wink: :kiss2:
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот intense® на 03 Юни 2010 00:39

antoniq78 написа:Ако беше прочела по внимателно този коментар щеше да си наясно че съм споменала че моя приятелка има аптека,и то от повече от 10 години,и е наясно .А до това аз никой не защитавам а констатирам че съм доволна от дадения продукт и неговото действие,човек неможе да съди за нещо което не е опитал.

И като има аптека не е аптекарка ли :mrgreen:
Достатъчно внимателно съм прочела прочела поста Ви, и точно толкова внимателно съм прегледава всичките Ви регистрации в този форум.
Съветвам Ви да бъдете по-внимателна с констатациите си във вашите евентуални бъдещи публикации, надявам се сега Вие да четете с повишено внимание :wink:

п.п. Лус :cheers:
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот antoniq78 на 04 Юни 2010 00:27

Аз оставам с убеждението че само влизаш в този сайт да си търсиш с кой да се заядеш..Това е моята глена точка,не налагам мнение всеки има право да решава какво да прави с тялото и живота си,няма нужда да опрекваме хората какво трябва и какво не всеки има глава на раменете и може да решава сам ,понякога просто човек има нужда да сподели с някой,който е в неговото положение,а не с хора който са с нормални килограми и да ти казват че имало и друг начин и че те били пълни преди и как били отслабнали и така нататък
antoniq78
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети