Мнение за ЛиДа ?

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Мнение за ЛиДа ?

Мнениеот vers на 19 Апр 2012 15:39

попаднах на една ЛИДА,която в последствие разбрах,че НЕ е истинската...,след това една приятелка ми каза от къде си е взела истинската( при нея имаше огромна разлика,беше отслабнала с около 20 кг),ако някой се интересува мога да му споделя ,ако има някакви въпроси може да ми пише на vers87@mail.bg
vers
 ---

Мнениеот RisSa на 20 Юни 2012 15:26

Здравейте аз съм новичка във форума, но относно спорт,отслабване и хапчета за отслабване съм спец :emon12: Специално за Лида съм твърдо НЕ и ще ви обясня защо. 1во трудно намираш оригиналните в България лесно се сдобиваш с боклук ама и оригиналните не са цвете за мирисане, защото да съставките са натурални , но знаете ли какво е индийски лотус...ами това е опиат извинявам се за думата, която ще използвам мили дами, но нормално е да отслабвате с Лида та вие си ходите надрусани по цял ден и не ви се яде, ами как да ви се хапва то в това състяние нямате нужда :D Други допълнителни екстри + свалените кг са недоспиване, нервност, възможни здравословни проблеми и т.н. Консултирала съм се с лекар за тях и неговите думи бяха жертваш здраве за кг. :? Моят съвет е да ги пропуснете, а ако случано сте ги пили и сте ОК...благодарете на здравата си имунна система и не я подлагайте на същото, но вие си знаете :emon05: Надявам се да съм помогнала :cheers2:
Когато човек иска нещо, намира начин да го получи, а когато не иска си намира причина!
Аватар
RisSa
 ---

Мнениеот plodova-salatka на 29 Юни 2012 21:31

RisSa написа:Здравейте аз съм новичка във форума, но относно спорт,отслабване и хапчета за отслабване съм спец :emon12: Специално за Лида съм твърдо НЕ и ще ви обясня защо. 1во трудно намираш оригиналните в България лесно се сдобиваш с боклук ама и оригиналните не са цвете за мирисане, защото да съставките са натурални , но знаете ли какво е индийски лотус...ами това е опиат извинявам се за думата, която ще използвам мили дами, но нормално е да отслабвате с Лида та вие си ходите надрусани по цял ден и не ви се яде, ами как да ви се хапва то в това състяние нямате нужда :D Други допълнителни екстри + свалените кг са недоспиване, нервност, възможни здравословни проблеми и т.н. Консултирала съм се с лекар за тях и неговите думи бяха жертваш здраве за кг. :? Моят съвет е да ги пропуснете, а ако случано сте ги пили и сте ОК...благодарете на здравата си имунна система и не я подлагайте на същото, но вие си знаете :emon05: Надявам се да съм помогнала :cheers2:

Напълно съм съгласна аз съм ги пила.. да отслабнах за 5 дена 4кг ама не бях яла абсолютно нищо защото нямах апетит и не бях спала тез 5 дена мн ми беше зле и ги спрях .По-добре не ги пиите глупости са БТВ имаха репортаж специално за хапчетата http://www.btv.bg/shows/btv-reporterite ... ykata.html само си направете извод колко са "хубави" !!!!!
Аватар
plodova-salatka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот yulka на 21 Май 2013 12:04

А някой знае ли не6то за хранителна добавка - Манго Комплекс http://mangocomplexbg.com/
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
yulka
Пристрастен
 ---

Мнениеот petyastefanova на 22 Май 2013 16:05

Не съм чувала, но като чета е доста ефикасно и безобидно.
Дано има някой да сподели, макар че не е в темата.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bilit000 на 28 Сеп 2013 20:44

Здравейтееееее .. Моля ви найстина да ми кажете от къде мога да си закупя тези хапчета , защото прочетох на много места ,че в интернет са ментетаа ,, ще съм ви много благодарна ако ми отговоритее .. e-mail ми е : bili_gb@mail.bg :P
bilit000
 ---

Предишна

Назад към Диети