Мнение за ЛиДа ?

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Мнение за ЛиДа ?

Мнениеот intense® на 07 Яну 2012 23:25

Виж, спора в темата не е дали действа, а за това, колко вредна е Лидата.
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот anelia_888 на 09 Яну 2012 14:42

Истината е,че вчера се чувствах много зле - нз настивам ли или е от Лидата,но ми беше едно много странно и кофти,вечерта почти ми мина.Истината е,че вчера ми беше 4тия ден и мисля,ако и след днешното хапче не се чувствам добре да спра да ги пия,защото така или иначе свалих 4 от 7те килограма които исках,а в момента не мога да си позволя да съм ofline.Надявам се днес вече всичко да е наред,но..ще видим.Лек ден :))
Последна промяна anelia_888 на 09 Яну 2012 21:09, променена общо 1 път
anelia_888
 ---

Мнениеот intense® на 09 Яну 2012 20:16

anelia_888 написа:
intense® написа:Виж, спора в темата не е дали действа, а за това, колко вредна е Лидата.

Значи до колкото виждам темата е "Мнение за ЛиДа"? ,а не "Вредна ли е или не" така че коментара ти ми се струва неуместен.Все едно..

Направи си труда да прочетеш цялата тема, не само заглавието и след това категоризирай мнения, ок?
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот anelia_888 на 09 Яну 2012 20:28

Вчера може би съм пила хапчето по-рано от необходимито и заради това се чувствах така зле.Днес се чувствам най-добре от всички до сега дни и се нядявам да е така и до края на режима.Много се радвам,че има интерес и получих толкова ЛС!Надявам се да съм помогнала поне на един от вас. :champagne:
Последна промяна anelia_888 на 09 Яну 2012 21:10, променена общо 1 път
anelia_888
 ---

Мнениеот intense® на 09 Яну 2012 20:50

anelia_888 написа:
intense® написа:
anelia_888 написа:Значи до колкото виждам темата е "Мнение за ЛиДа"? ,а не "Вредна ли е или не" така че коментара ти ми се струва неуместен.Все едно..

Направи си труда да прочетеш цялата тема, не само заглавието и след това категоризирай мнения, ок?

Аз съм я прочела и именно заради това и се регистрирах и съм писала.Както виждаш не съм цитирала никой,за да участвам в каквито и да било спорове - не смятам и да го правя.Във форума си има администратори и модератори,които със сигурност следят темата и могат да преценят кое е за тук и кое е излишно!За това не възнамерявам повече да спамя и да се занимавам с теб - гледай си своята работа .

П.С. - За да не е празен постами,ще споделя,че вчера може би съм пила хапчето по-рано от необходимито и заради това се чувствах така зле.Днес се чувствам най-добре от всички до сега дни и се нядявам да е така и до края на режима.Много се радвам,че има интерес и получих толкова ЛС!Надявам се да съм помогнала поне на един от вас. :champagne:

Смекчи малко тона и не ми давай идеи, какво да правя. Имам достатъчно въображение, като закъсам, ще те потърся :wink:
А, модераторите следят темата, сигурна съм :mrgreen:
И, чисто човешки те съветвам да не пиеш тези боклуци.
Стивън Кинг
Аватар