Моля ви се спешно трябва да отслабна, помогнете !!!

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Моля ви се спешно трябва да отслабна, помогнете !!!

Мнениеот sladak992 на 18 Авг 2008 21:49

Много спешно трябва да отслабна. Който може да помоага !!!!
sladak992
 ---

Re: Моля ви се спешно трябва да отслабна, помогнете !!!

Мнениеот sladak992 на 18 Авг 2008 22:00

Незнам как ще прозвучи, но аз съм момче на 16 години. Никога не съм имал голям проблем с килограмите. Най-много 2 до 3 килограма излишни. Но миналата година, за съжаление се разболях много лошо, и по време на лечението за много кратък срок от 2 месеца качих уникално много. Миналата ми година тежах 55 килограма, който са нормалните килограми за мен. Но когато минаха тези 2 може би 3 месеца аз качих 20 килограма. В момента тежа 75 и не мога да се позная. Промяната е драстична. Тъй като не се виждах със съучениците ми стана така, че самите те не ме познаха. Преди 1 седмица направих нещо, уж диета, ама .... С нея свалих 5-6 килограма само за 5 дена. Не ядох почти нищо. Но след това уж почивка за 1 ден и се наядох и това продалжи и следващите дни. И ето ме сега тук, търся съвет. Реших да почна следната "диета" Ако мога през деня да не ям нищо а само на вода да го карам. Добре, ако ли не 1/2 домата на ден с много вода и тренировки 2/3 серии по 30 клека и коремни преси и лицеви опори. Поне колкото да е без нищо защото ми е забранено да се натоварвам и общо взето така да я карам на вода и домати и пак незнам дали ще мога да сваля поне 12 килограма за 1 месец. Но надявам се, че ще успея. Ако някой е постигал такива резултати за толкова кратко време нека да пише по какъв начин го е направил. Няма да откажа и др. съвети, дори и ако шросто си изкажете мнението. Предварително благодаря !!!!!
sladak992
 ---

Мнениеот kate на 18 Авг 2008 22:13

На мен смешно ми звучи 'помогнете'...За да отслабнеш сама трябва да си помогнеш
Такива драстични диети до толкова болести могат да те докарат че си нямаш представа!
Из интернет има толкова много здравни сайтове-навсякъде пише по какъв начин се свалят килограми-а именно бавно свалените килограми НЕ натоварват здравето ти! Драстичните диети въобще не са за теб, защото си в период от живота си в които се развиваш много...хормонитети са луднали и тепърва ще се пренареждат в тялото ти...
Имай малко воля-не 'плюскай' като последния човек-извинявай ако те обиждам но...не може да седнеш на масата и да се наядеш като за последно и да очакваш да слабееш..
Организма е машина към която трябва да се грижиш РАЗУМНО! Да си виждала кола да се движи с преливащ резервоар???? Не нали? Всичко се дозира! А когато сложиш в колата си малко гориво-алармата се задейства и ти индикира че ако искаш да продължиш-трябва да презаредиш-иначе колата ти ще спре!Представи си същата ситуация за организма ти!
Метаболизма е важно нещо!
Ако с дни не ядеш нищо...и после се наплюскаш-следващия път организма ти ще си каже 'ооо...моят стопанин не се знае кога ще ми даде пак храна-всичко ще складирам(а именно в мастните депа)"-където най-бавно се свалят килата...

Била съм на годините ти, знам за какво говориш-знам че сега в главата ти се въртят следните мисли " Искам да отслабна за всичко на света! И то много бързо за да не ме видят приятелите така" - спри да мислиш за хората а за себе си!
Когато имаш МИР с душата си-тогава ще имаш мир с тялото си!

Поздрави, и не се сърди!
Умната и със здраве!
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sladak992 на 18 Авг 2008 22:24

Да, разбирам те, ти си напълно права. Чрез думата помогнете, искам да ви помоля за съвет, а другото естествено, че зависи от мен. Извинявай, но аз съм момче. Малко странно, но ..... И още нещо аз вообще не плюскам, ам съвсем нормално, не прекалявам, сладко почти и не ям. И все пак мерси за отговора ти
sladak992
 ---

Мнениеот kalaka на 21 Авг 2008 20:23

диетата която си си измислила е ..... :? нямам думи просто
с нея първо можеш да си докараш някоя болест,
второ след като я спреш да си върнеш килограмите и даже да качиш още
и трето ако все още нямаш стрии да получиш.
12 кг за месец са направо невъзможни, желателно е да сваляш по 3-4 кг на месец
другото което е ти все още растеш и не е желателно да се подлагаш на диета
все пак ще ти кажа някои основни неща :wink:
За да отслабнеш трябва да започнеш да се храниш по 5-6 пъти на ден.
Да изключиш от менюто си всякакви газирани напитки и нат. сокове /всичко съдържа захар/ снаксове, звънчо и т.н......по малко картофи и ориз хлябът да е пълнозърест.
Закуската е задължителна :!:
така аз свалих 19 кг за 7 м и в момента успявам да ги задържа което е най-трудната част
виж НВД, диета Зоната и Дюкан 3-та фаза и да не изпадаш в крайности защото си още малка :wink:
с глад не се отслабва
Успех и да пишеш :)
Изображение
Аватар
kalaka
Начинаещ
 ---

Мнениеот geriing на 25 Авг 2008 16:54

От ей такова гладуване си докарах много излишни килограми. Не го прави, освентова си малък още, организма ти сега се развива, а ти го лишаваш от важни вещества като гладуваш. Пробвай с Режима на Д-р Пиер Дюкан, но третата олекотена фаза, както виждам, че те е посъветвала и Калака.Аз спазвх този режим и има страхотен ефект. Късмет
Изображение
Аватар
geriing
Начинаещ
 ---

Назад към Диети