Нова интересна диета!Има ли желаещи да опитат!

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Нова интересна диета!Има ли желаещи да опитат!

Мнениеот stefania_K на 07 Юли 2008 14:09

http://www.prontosofia.com/news/?Sectio ... wsID=14084

Вижте на какво попаднах!Звучи ми доста добре,а на вас!?
Изображение
Аватар
stefania_K
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Нова интересна диета!Има ли желаещи да опитат!

Мнениеот ewka на 08 Юли 2008 19:21

Ами на шоколад се отслабва наистина доста,ноооо е адски трудно! Аз издържах 2 дни и на третия ден вечерта си направих огромна купа салата с мноооого сирене,за да ми е соленичко! :lol: След това не хапнах шоколад близо 2 години :( ,а това е едно от малкото сладки неща които обичах.Моя приятелка,която пробва диетата с мен,до ден днешен не хапва шоколад. Абе гадно си е,но иначе за двата дни и половина,в които издържах веднага имаше ефект,не се шегувам.А иначе за диетата знам човек,който я е пазил цял месец :shock: :shock: :shock: и е свалил ужасно мнооого килограми,ама наистина незнам как е издържал.Само,че хората с високо кръвно да внимават с диетата,а и в шоколада няма нищо хранително и не ми се струва здравословна тази диетка! И все пак,за който може да издържи-ще има ефект!
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kris_kris на 10 Юли 2008 12:53

И какво всъщност се яде?!
Само шоколад ли, по колко на ден?
Аз ще пробвам но не знам как точно!
Ewka подскажи как се прави!

Предварително благодаря! :balloons:
Изображение
Аватар
kris_kris
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 11 Юли 2008 22:25

Еми незнам дали това е същата диета,ама тая дето аз пробвах беше саааааамо на шоколад! :( Какъвто искаш,аз ядох черен,за да ми е по-горчив,ама нямаше ефект,пак ми стана гадно,моята приятелка пък яде течен шоколад-и до ден днешен го мрази! :lol: Аз избрах черен също защото не го обичам,поне да не намразя млечния,че е едно от малкото сладки неща дето ям! Но за двата дена и половина имаше ефект,така че предполагам,че за повече ще е як ефекта и все пак диетата хич не е здравословна според мен и трябва по-внимателно с нея мисля.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 24 Юли 2008 18:02

които иска да си ка4и кръвната захар и да се дехидратира/и смъкне някое кило вода оба4е/може с успех да раз4ита на тази абсурдна диета.дори 1 ден само на шоколад ,ми се струва адски грозно срещу уважаващия се 4овек.ако се храним здравословно и балансирано ,от време на време е много полезно да се похапва по 1 ш.,но само това?отслабва се ,защото е монодиета,но това е гадно и безсмислено-после се връщат с лихвите.много поздрави от некомпетентната филоложка,на този доктор,как му беше името ,4е забравих,ноооооооооооо-от домати ,оцет и там каквото изреди -не се пълнее.това са пълни глупости!как може такива .....да завършват медицина.......то4но оцета пък ,поради биохим реакции гори мазнините .тея доктори изобщо не 4етат биохимия в 1 курс,да се засрамят малко,бе!
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот semiramida на 25 Юли 2008 16:30

bogdana, изкефи ме максимално!! :mrgreen:
ewka написа:Но за двата дена и половина имаше ефект,

ewka, от чисто любопитство, кажи колко свали за двата дни? :wink:
Съвестта иде неканена посред нощ и буди хората, за да се вгледат в себе си.
/Халил Джубран/
Аватар
semiramida
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот juspar на 28 Юли 2008 15:09

Ха Ха Ха :emon15: :emon15: :emon15: ...Прочетох въпросната диета и мнооооого ме развесели.. :emon17:
Особено това
С този хранителен режим Леме гарантира на следващите диетата му отслабване с 10 кг. за месец.
Ееее,това се казва диета..А да е чувал този господин за шока от рязкото драстично отслабване..Е,ако си 150 кг. не е драстично(макар че пак си е много).... :emon12: А това,че като ядеш мазнини-отслабваш е най-голямия абсурд..Не стига че аз имам излишно тегло (което най-често е от мазнини -щом е излишно) и не мога да се справя със изгарянето им без хранителен режим,ами ще трупам и още и още..ами моите сланини кога ще ги разграждам??? :shock: Съгласна съм че шоколада сам по-себе си не е особено калоричен,но това е истинския натурален шоколад,а такъв шоколад да си го яде той :madd2: ..не ме ли тръшне от сладост шоколада не е шоколад за мен-а тоя вид е бомба от калории..Струва си да се отбележи и това
Според Леме в храните, от които се пълнее, влизат доматите, млякото, салатите, оцетът, солта, морковите. Достатъчно е да се консумират и 5 грама от тези продукти, за да се произведе половин кило мазнини в тялото, твърди Леме.
Според него не се пълнее от олиото, маслото и мазнините.
А това за диабета няма да го коментирам,че ще стана злобна..Само ще отбележа,че цялата статия е гавра с хората които търсят решение на проблема-наднормено тегло.. :sm_closed:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kalaka на 26 Авг 2008 07:53

juspar написа: А това,че като ядеш мазнини-отслабваш е най-голямия абсурд..

напротив отслабва се :wink: с ВМ-НВД /високомазнинна-нисковъглехидратна диета /
пълнее се от въглехидратите а не от мазнините. Свалих 19 кг като си хапвах свински пържоли и маслини.
В диета Зоната подробно е описано как става. Бях много очудена когато го прочетох.
А тази шоколодова диета никога не ми е харесвалоа. Мисля че е много вредна.
Изображение
Аватар
kalaka
Начинаещ
 ---

Мнениеот geriing на 27 Авг 2008 23:06

:ouuu: поредната дивотия.......
Изображение
Аватар
geriing
Начинаещ
 ---

Мнениеот diizi на 14 Сеп 2008 09:45

Веднъж пробвах да изкарам само на шоколад,но ми стана толкова лошо и съжалявах после,че си причиних това.
Изображение
Аватар
diizi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 26 Окт 2008 01:46

Еми за два дена и половина свалих 2 кила с тоя шоколад.Иначе е вярно,че се сваля не от шоколада,а защото ядете само едно нещо.По тая логика може и само хляб да ядете,ако нищо друго не си хапнете,пак ще отслабнете,но не е никак здравословно-организма има нужда от много храни.А това за оцета и мен ме изуми,защото от ябълковия оцет се отслабва и то доста добре.Знам,че ако всяка сутрин си пийвате по една чаена лъжичка ябълков оцет,ще се разделите с доста килца за една година без грам да си променяте хранителните навици.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 26 Окт 2008 16:57

:lol: :lol: :lol: Смешнооооо!Значи като се ядат зеленчуци се пълнее,а!Еднообразното хранене почти винаги води до отслабване.Но съм убедена,че който хапва много мазничко ,не е слабичък.Имам приятелка,която освен всичко друго,слага по ....1 водна чаша олио на салатата!!!!!И прибавено към другите храни=100-тина кила!!!!! :lol: .Моят принцип е ,че ако човек се храни умерено,ще бъде с нормално тегло,без такива мазохистични диети :lol: (извинявам се,ако някой я спазва :oops: ).
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pa$$ion на 26 Окт 2008 19:01

Диетата въобще не е нова.Факт е,че ако ядеш само шоколад ще отслабнеш,но какво ще си навлечеш на главата е въпроса.
Много против такива диети съм :!:
Аватар
pa$$ion
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 26 Окт 2008 19:30

pa$$ion написа:Диетата въобще не е нова.Факт е,че ако ядеш само шоколад ще отслабнеш,но какво ще си навлечеш на главата е въпроса.
Много против такива диети съм :!:
Наистина не е нова,и аз отдавна четох за нея.Мисля,че тази диета може да ОТКАЖЕ човек от шоколада :lol: (ако карам ден-два на шоколад ще го намразя със сигурност).
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Emiviki на 29 Окт 2008 15:01

Наистина пълнее се от смесването на храните,но ако карате един месец само на шоколад ще си довлечете сериозни проблеми,дори и да отслабнете.
Замислете се само колко токсини ще въведете в организма си,как ще се отрази на кожата ви и изобшо като цяло на нъншния ви вид!Не е хубаво човек да лишава организма си от необходими в-ва.Яжте от всичко,но умерено.
Изображение Изображение
Аватар
Emiviki
Сериозен
 ---

Следваща

Назад към Диети