Flax oil

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Flax oil

Мнениеот keidi на 15 Май 2008 12:35

Момичета, специалисти - диетолози ми предписаха поемането на хранителна добавка Flax oil.

Някоя от вас пила ли я е и има ли според фас ефект, тъй като 12 дневна терапия с този продукт струва около 40 лв. и се чудя дали има смисъл да го правя. Открих много интересни статии и обяснения в Интернет, но ... българите сме недоверчиво плене и дали всичко тези статии не са само с комерсиална цел ?

Благодаря ви предварително.

П.С. Стигнах до тук, тъй като не се повлиявам от обикновени диети, понеже имам проблем с щитовидната жлеза. При ръст 172 см. съм 102 кг.
Изображение
Аватар
keidi
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Flax oil

Мнениеот drama на 20 Май 2008 12:41

Резултат ще има.Давай !Ще го почувстваш скоро.Действа страхотно с режим на хранене,Успех!
drama
Начинаещ
 ---

Мнениеот keidi на 26 Май 2008 11:16

drama написа:Резултат ще има.Давай !Ще го почувстваш скоро.Действа страхотно с режим на хранене,Успех!

Вече се убедих в това. Купих си го и го съчетах и с лека диетка - за 10 дена свалих 6 кг.!!!! :emon20: :emon20: :emon20:
А и не само свалям килограми, а и се чувствам супер енергична, тонизирана, в добро настроение, че даже и мъжо е доволен, че имам голямо желание за :inbed:

Благодаря за подкрепата, явно е, че ми я даде в подходящ момент и от собствен опит.
Изображение
Аватар
keidi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот niki_dimi на 26 Май 2008 11:30

keidi написа:
drama написа:Резултат ще има.Давай !Ще го почувстваш скоро.Действа страхотно с режим на хранене,Успех!
niki_dimi
Редовен
 ---

Мнениеот drama на 26 Май 2008 16:42

Поздравления!!!! :balloons:
Не се отказвай!Опитай се да включиш някаква гимнастика ,фитнес или просто ходи много пеша!
Успех!
drama
Начинаещ
 ---

Мнениеот billy на 31 Май 2008 19:07

Лененото масло е скъпо в тази страна защото го продават с 300% печалба.Барлиинс в САЩ е под 10 долара. Аз много търсих и намерих фирма NOW също американска и ето цена 250бр.таблетки по 1000мл. - 46лв. това е почти за 3 месеца доза. Изтрит линк! . Друга американска фирма много добра е GNC .Има я в аптеките и 100бр.ленено масло по 1000мг. е 18,99 доза за един месец. Барлиинс 100бр. по 1000мл. е 35лв. Аз купувам NOW защато излиза по 15лв. на месец .Фирмата съм я проверила, имам роднини в САЩ. Също пия алое и соя защото съм с хормонална мигрена и за моя радост се чувствам много добре.
billy
Редовен
 ---

Мнениеот keidi на 03 Юни 2008 12:00

Аз си ги взимам директно от вносителя и ми излизат 100 бр. по 24.00 лв. с доставка до в къщи.
Но все пак благодаря за инфото.
А и при мен също имат страхотен ефект - чувствам се страхотно, нормализирах кръвното и въобще ми действат супер.
А освен това си позволявам да "прегреша" с диетката, че много празници нещо се натрупаха напоследък и си държа свалените килограми - т.е. не ги връщам обратно.
Исках само да питам трябва ли след като ги пия един месец после да почивам един месец или мога да ги пия по продължително време?
Изображение
Аватар
keidi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот drama на 03 Юни 2008 14:57

Можеш да ги пиеш без прекъсване 3 месеца ,след това да направиш почивка от 1 месец.Моля те напиши как точно ги поръчваш и за колко време пристигат.Успех! :D
drama
Начинаещ
 ---

Мнениеот drama на 03 Юни 2008 14:58

В мойта диета също ги има и аз давам луди пари за тях.
drama
Начинаещ
 ---

Мнениеот drama на 03 Юни 2008 14:59

К :) аква е концентрацията им?
drama
Начинаещ
 ---

Мнениеот billy на 03 Юни 2008 15:15

Най-доба цена излиза от фирма NOW , по 15лв на месец .таблетките са по 1000мг като барлиинс.Може да се поръча по интернет Линкът е изтрит от модератор! или да се закупят от магазина в софия ,кв.красно село ул. хризантема 11. Марката е много добра проверила съм я в щатите.Пия също и алое, желязо и соя на тази фирма .
billy
Редовен
 ---

Мнениеот drama на 03 Юни 2008 15:39

Хиляди благодарности :balloons:
drama
Начинаещ
 ---

Мнениеот mariah на 05 Юни 2008 11:40

billy написа:Лененото масло е скъпо в тази страна защото го продават с 300% печалба.Барлиинс в САЩ е под 10 долара. Аз много търсих и намерих фирма NOW също американска и ето цена 250бр.таблетки по 1000мл. - 46лв. това е почти за 3 месеца доза. Друга американска фирма много добра е GNC .Има я в аптеките и 100бр.ленено масло по 1000мг. е 18,99 доза за един месец. Барлиинс 100бр. по 1000мл. е 35лв. Аз купувам NOW защато излиза по 15лв. на месец .Фирмата съм я проверила, имам роднини в САЩ. Също пия алое и соя защото съм с хормонална мигрена и за моя радост се чувствам много добре.

Здравей,
И на мен ми преписаха Flaxseed Oil на фирма Solgar по 1250мг. От тях трябва да взимам по 2 капсули на ден, което прави 2500мг на ден
Питането ми е дали мога да го заменя с това на фирма NOW от 1000мг по 2 1/2 капсули на ден?
Дали ще има резултат?
mariah
 ---

Мнениеот drama на 05 Юни 2008 12:57

Аз все пак реших да не сменям производителя.Имам прекрасни резултати и ако нещо се обърка ще се ядосвам ,че съм се стиснала за 20лв.Все пак за да ми предпише тези ,може би има причина.
mariah,няма как да разделиш капсулите.Трябва да вземеш по 2 или 3 от тези ,които са по 1000мг.
drama
Начинаещ
 ---

Мнениеот keidi на 05 Юни 2008 13:22

drama написа:Можеш да ги пиеш без прекъсване 3 месеца ,след това да направиш почивка от 1 месец.Моля те напиши как точно ги поръчваш и за колко време пристигат.Успех! :D

поръчвам ги по телефона, познавам се с вносителя :lol:
Пристигат на следващият ден с куриер, доставка до посочено от мен място /в офиса или в къщи/. Ако искаш мога да ти поръчам.
Изображение
Аватар
keidi
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Диети