Диетата на Bad Cat ( 90-дневна диета )

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Диетата на Bad Cat ( 90-дневна диета )

Мнениеот Стефче на 31 Яну 2010 10:31

Здравейте момичета, аз първо да ви се оплача приятелката ми не доиде изненадали ги гости на тръгване към нас и нямало как да им кажат да си вървят, та отложихме гостуването за днес ама пък хубавото е, че не наруших диетата а днес съм на белтъчен и ще мога да си хапвам и мезенце довечера та така май стана по-добре макар, че доста се разочаровах. Ама какво да се прави късмет. И в крайна сметка от 5години не сме се виждали ще издържим още ден.
Вие как сте как върви с ------, аз утре ще се тегля и ще кажа резултата дано да има за хвалене де.
Крести относно горчицата не знам изобщо не обичам и даже не съм се замислила, но кетчупа понякога си го слагам на спагети или пица ама сега като се замислих може и да не е много режимен, че освен домати какви ли други неща има незнам.
А сега с нетърпение чакам обяд та да хапна, ще си сваря две яйца и малко сиренце с тях и някаква салатка ама ще видим каква. Пък за довечера мешената скара, която снощи щях да правя ама било си е късмет и аз да хапна от нея :mrgreen: та това е от мен.
Хайде диетушки по-често да пишете и да се хвалите с много минусчета.
Стефче
Сериозен
 ---

Мнениеот kate на 31 Яну 2010 12:36

Здравейте момичета!
аз с тридневната луна свалих 1.800 кг много се радвам.

Днес съм белтъчен, ще си хапна зелена салата и печена сьомга. Вечерта смятам да не вечерям, а само на чайче. :wink:

Крести, аз ям и горчица и кетчуп. Особено кетчуп в картофения ден..
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dori на 31 Яну 2010 13:30

Здравейте и от мен :D Днес ми е плодов ден,сутринта хапнах няколко сушени кайсии и зелен чай с лимон.За по-късно съм си взела ябълки,ананас и портокали.За 7 дни съм -1.300 кг.,горе-долу е добре като се има предвид,че чакам цикъл.
Кате,браво за свалените килограми,сигурно ти е било трудничко,но пък си заслужава :D За утрешния белтъчен ден мисля да правя твойте пуешки пакетчета,но с пилешко филе.
Изображение
Изображение
Не се отчайвай, не предавай мечтата си за рожба свята,
че няма чудо на света и дар по-хубав на земята
от онзи ден, раздран от вик, когато дойде тя
и в миг притиснеш я с две ръце до разтуптяното сърце
с любов безмерна- най-свидната и скъпоценна!
Аватар
Dori
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kremi7 на 31 Яну 2010 14:01

добро утро,днес ми е въглехидратен ден,сутринта хапнах ябълка,сега пия кафе и правя бутерки за мен и семейството,поне стават бързо
вчера си купих диетични сладко и сложих в няколко бутерки и това ще е за обяд и вечеря
уу кате браво 2кг :balloons:
ИзображениеИзображение
Аватар
kremi7
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Стефче на 31 Яну 2010 14:08

Кате браво, то си заслужавало три дни глад, но после кантара се реваншира.
Дори браво и на теб :emon25: :emon25: :emon25: :emon25:
Стефче
Сериозен
 ---

Мнениеот kate на 31 Яну 2010 14:50

Да бе..мерси момичета!
Мислех че ще е по-трудно, но си атакувам съзнанието с психически сеанси :lol: И не беше трудно, снощи даже хапнах 1 банан, 3 мандаринки и малко сушени плодове..че корема ми заплака от глад милия :lol: :lol: :lol:
Изображение Изображение

Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kate на 31 Яну 2010 18:35

Момичета, мислите ли че можем да ядем корнфлейкс(Фитнес) с п. мляко в белтъчния ден?
Много го обичам :lol:
Изображение Изображение

Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот aniani139 на 31 Яну 2010 18:35

Здравейте и от мен :) Влизам да се отчета набързо,че цял ден имаме гости.Значи за седмица съм - 1.5 кг.Майка ми и тя за 4-ри също е - 1,5кг.Продълваваме в същип дух.Днес ми беше белтъчен ден,утре съм на варива.Хайде лека вечер от мен :D
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kate на 31 Яну 2010 18:37

Ани, поздравления за резултата!!! :emon25:
Изображение Изображение

Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Кари696 на 31 Яну 2010 18:44

Здравейте и от мен!Да се похваля за 7 дни - 2 надявам се безвъзратно изгубени килограма! :emon20: Много съм доволна и още по-надъхана!В крайна сметка се отказах от бутчета със сметана.Вчера тъкмо се засилих да купувам и реших да погледна етикета,ами те тия бутчета съдържат всичко само не и месо...Така се ядосах- консерванти,Е-та и най-много се изумих - сгъстител!Е,какво сгъстяват тия хора :shock: Вече се отказвам от пилешкото месо официално!Днес си направих гювече със сиренце,кашкавал и яйце -вкусничко стана,но толкова се въодушевих от кантара,че се чудя дали да вечерям!Кате,Дори ,Ани поздравления за успеха!Продължавайте в същия дух!
Изображение
Кари696
Редовен
 ---

Мнениеот Kresti на 31 Яну 2010 20:11

Здрасти ,здараст!
Толкова се радвам за вас момичета БРАВО.Дано и аз да свалям че иначе само ще ви завиждам :nothappy: .
Аз днес съм на плодов ,вчера отдържах на вода .Днес съм изяла 4 кивита и един банан ,но мисля да изям още един ,а утре пак само на вода.
След това мисля да се претегля ама се претиснявам ,че като не ям кантара отчита хубави резултати и след белтъчния вече всичко се е върнало по старо му.А да не говорим докато мина и останалите два дни до плодовия и вече няма свалени кг.
Кари69мила двете сме един калибар както се казва.Поне като гледам линийката ти.Аз съм същите кг ,но тръгнах от 87кг и утре ми е 29 ден от диетата.Най- вероятно ти си по висока незнам защо така си мисля.аз съм ниска и изглеждам зле,ама ще ги свалим по един и или друг начин.Ама поне няма да се претиснявам че аз съм наи-дебелата в този форум ,че като гледам другите все са 60 и,максимум 70 и.
Оф само да не падам духум че май често ми се случва ,а тогава така ми се яде и ми се иска да се откажа ,ама добре че сте всички вие да ме стимулирате.Вече съм запланувала като свърша тази диета каква дуга ще почвам.Мисля да мина през тази със зелевата съпа,а после японско чудо та да видим.Към лятото като почнат да излизат плодовете и зеленчуците ще мина пак едно гладуване(само на сурови плодове и зеленчуци без подправки).Така изкарах септември месец свалих 12 от които запазих само 6.
Но този път след гладуването може да изкарам втори сезон на 90 дневната.Е има много време до тогава и не се знае на какъв акъл ще съм ама наистина съм решила да ги сваля тези смотани килограми този път.
Изображение[size=50][size=200][/size][/size]
Аватар
Kresti
Сериозен
 ---

Мнениеот kremi7 на 31 Яну 2010 20:56

kate написа:Момичета, мислите ли че можем да ядем корнфлейкс(Фитнес) с п. мляко в белтъчния ден?
Много го обичам :lol:

По принцип не ми се струва режимно,може би може мюслите във въглехидратния,ама тогава не може мляко,ама толкова пък не пречи веднъж така че сама прецени
аз приключих вече с моя въглехидратен ден,хапнах две бутерки към18.30 и вече пия само водичка,по-късно и чай ще си направя ,но аз си слагам 4-5 капки течен подсладител и тънък резен лимон
ей забравих трябваше да ям и черен шоколад,я да отивам че ей го станало вече 20ч :D
ИзображениеИзображение
Аватар
kremi7
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viki444 на 31 Яну 2010 22:02

Здравейте :P
Аз яко оплесках днес нещата :x ,ама пък хубаво ми беше.Утре съм на плодове във вторник воден,надявам се ако утре имам+ да се изчисти до сряда.Сега стоя и си мисля,ако бях сртиктна да бях свалила поне 6кг за първия месец а пък аз 4,(не се знае утре де какво ще покаже).Това от мен и понеже не съм стимул за никой ще скатая за тая вечер утре съм на линия и ябълки :mrgreen:
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Аватар
viki444
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Кари696 на 31 Яну 2010 23:18

Крестиии,каква ти висока!Аз съм 1,60 -това ,ако това е високооо...Не се отчайвай,ще свалиш,аз като понеже проучих внимателно диетата преди да я започна,забелявзах,че има хора които свалят много малко първия месец ,а после в следващите месеци напредват,общо взето всеки отслабва различно,други пък много свалят първия месец после по 3-5 кила,всичко е много индивидуално,тъй че не се знае при теб как ще подейства!Аз сигурно съм писала ,ама пак да кажа:"Стига мерки и теглилки!Тегленето повече от веднъж на седмица е вредно за психическото здраве!"(Аз съм дипломирамн психолог(това най-сериозно),тъй че повярвай ми!)Колкото повече се теглиш и съответно кантарът показва отрицателни резултати,толкова повече човек започва да си самовнушава,че не може да отслабне,че само той не е наред и тн.А освен спазването на режима трябва да повярваш,че ще отслабнеш и да не си позволяваш да изпадаш в дупки и самосъжаление и друго ние сме преди всичко личности,ценни сами по себе си и след това тела!Повече вяра и както си мислиш непрекъснато,че не можеш да отслабнеш,започни със същата сила да мислиш как ще отслабнеш, представяй си се слаба и какви дрешки ще си купиш и как ще ти е леко и хубаво!Понякога нещата не са такива, каквито изглеждат в нашите очи,всичко зависи от промяната на отношение ни към тях!
Изображение
Кари696
Редовен
 ---

Мнениеот Kresti на 31 Яну 2010 23:51

Кари696:emon25: :emon29: :clap: :oki: БРАВО!!!
Много си права наистина е така и аз го знам но много е трудно човек да промени начина си на мислене.Аз съм също толкова висока.Явно наистина ще вървим заедно и дано си права и успеем.Аз съм писала преди ,че много ми е натрапено психически че съм мн кг и от там това ми пречи много в живота защото нямам никакво самочуствие и само се критикувам нямам никаква вяра в себеси.
Аз не съм учила психология(или нпо точно не ми е специалност ,но съм учила малко) ,но много се интерисувам много от нея.Явно ти ще си ми много интересен човек и не само за диетата ще си говорим .Препоръчвам ти един филм да гледаш(ако не си го гледала)По специалноста ти е и мисля че много ще ти хареса /The.Secre,Beyond./The.Secre.Това са двете му части която намериш гледай .Става випрос за едно и също нещо и в двете,а имено силата на вярата.И предизвикване на съдбата.Хайде поле ще чакам одзиви ако го изгледаш.
Много благодаря още веднъж за думите.
Май аз най смного се оплаквам от тези кг и вече досадна ставам ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА КОЕТО
Изображение[size=50][size=200][/size][/size]
Аватар
Kresti
Сериозен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети