Домашен фитнес

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Домашен фитнес

Мнениеот Nifada на 07 Май 2008 10:17

Това нещо, на което можеш да тичаш ли е? Като пътека или не? Не знам какво представлява, но тичането е нещото, което бих правила вкъщи ако имам нещо като пътека. Моля те, дай снимка на този уред!
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот karolin на 10 Май 2008 16:22

да ви се похваля - вече имам кростренажор. снощи си го купих и го изпробвах. това е уред, който наподобява карането на ски - включват се ръцете и краката. ето го на снимка http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09027560. стуртинта тренирах 15 мин и станах вир вода :D , което всъщност е целта на занятието, но за да има ефект трябва да се кара 3-5 седмично за не по-малко от 45 мин :wink:
Който се смее вместо да беснее е винаги по-силният.
Аватар
karolin
Сериозен
 ---

Мнениеот titidenis на 27 Май 2008 18:04

здравейте мацки аз за пореден пьт пиша за мойте резултати но са факт 3м-диета и фитнес /домашен /18см от талията всякакьв фитнес е от полза стига да го сьчетаваш с диета и с постоянство за 5м.от 3 слоя мазнини и целулит успях да оформя лек релеф на корема Успех
Изображение
Аватар
titidenis
Начинаещ
 ---

Мнениеот keidi на 28 Май 2008 11:00

Здраейте момичета. купих си въпросният вибромасажор от Метро - беше на промоция и го взех за 322 лв., а не за 390лв., колкото струваше по принцип. Вече 3 поредни вечери го използвам /даже снощи го ползвах ЦЕЛИ 55 мин./ и трябва да ви кажа, че се чувствам много тонизирана и раздвижена. Относно сантиметрите - след тези 3 тренировки резултата е -1 см. от ханша, което смятам, че е добро начало.
Ще продължавам с уреда, хайде казвайте при вас как върви със степерите - купихте ли си ги и има ли ефект?
Изображение
Аватар
keidi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот t_sweety на 31 Май 2008 20:57

този вибромасажор не съм го и виждала, аз имам пътека, някакво гладиатор ли е незнам точно, и велоергометър, купихме и сауна ама не смея да я ползвам :)
t_sweety
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kalaka на 14 Юни 2008 16:14

аз съм с кростренажор имам го от близо 6 месеца и го използвам почти всеки ден по 30-40мин
след 30 мин се горят мазнините 2 пъти в седмицата тренирам гърди с лост и дъмбели
и 2 пъти в седмицата тренирам корема :wink:
Изображение
Аватар
kalaka
Начинаещ
 ---

Мнениеот viola_1984 на 18 Юни 2008 16:22

аз пък отслабнах доста рязко и сега кожата ми се отпусна доста. Дупето ми се скри, корема също но е доста набръчкан и отпуснат. С какво мога да се стегна според вас но без да отслабвам повече.
[size=150]МАЛКИЯ МИ ПРИНЦ[/size]
viola_1984
Начинаещ
 ---

Мнениеот kalaka на 19 Юни 2008 12:47

с кремчета и масажи :wink:
при мен това помага
Изображение
Аватар
kalaka
Начинаещ
 ---

Мнениеот liubopitko на 14 Юли 2008 22:28

:cheers2:
liubopitko
Начинаещ
 ---

Мнениеот Кремена Илиева на 25 Сеп 2008 17:15

здарвейте и от мен:)))))))
хайде и аз да се включа в отбора:))))))))
аз също имам кростренажор-спортер,ако има някакво значение де,защото като си го търсех и във всички магазини ми казаха че всичките са китайско производство и няма значение марката.важното е да гладаш да е стабилен уреда и да ти харесва на външен вид.аз вече 2 седмици тренирам всеки ден по 40 мин и съм свалила 3 кг.като не съм на диета,а гледам да се ограничавам.но искам да го съчетая и с някакви хапчета,че имам да свалям доста килца :oops: ,но се чудя какви :roll: ????четох за някакви захир с л-карнитин,който задължително се съчетава с тренировки.или пък кларинол кла 100 :roll: !!!!?????кажете какво мислите?????
а тези които имат тренажори как тренирате всеки ден ли и по колко време?
Изображение
Изображение
Аватар
Кремена Илиева
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mina2 на 06 Яну 2009 12:01

8) формулата е диета и фитнес.....постоянство
mina2
 ---

Мнениеот Имар на 06 Яну 2009 23:11

И аз да се включа,имам също кростренажор,но момичета кажете как издържате 30-40 мин. :shock: ,на мен максимума ми 6 минути и то след една седмица всекидневно качване.Така ми се напрягат мускулите на краката и болят,4е............аз ли съм много залежала или нещо бъркам?
А за диета и фитнес то ясно,макар,4е пак има изключения.Аз се опитвам да се ограничавам с чденето и да правя по някое упражнение и качване на тренажора,но засега ефекта е нулев :(
Аватар
Имар
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 09 Яну 2009 14:50

Аз имам от години крос-тренажор(ОрбиТрек).И благодарение на него свалих и последните килограми,които бях решила,ама не мърдаха.Е не се бях мерила от известно време.Ама нещо усетих,че дрехите са ми се разширили.И как само се зарадвах-от "застопорените" 58кг.-на 55-56кг.И това само от спорта.Три пъти седмично по 40 минути.А за вибромасажора-и аз си купих.Имам чувството ,че за две седмици откакто го имам,целулита ми намаля значително(то аз за това си го купих,не разчитам за отслабна с него).Но си го купих по обява в нета,на старо за 140 лв.И е чисто нов,извадих късмет,момичето не ме изментри.Чак от Пловдив ми го прати.Много съм доволна,оправя ми и схващания на цялото тяло(а то с напредването на годините зачестяват :lol: ).Имар,карай на ниска предавка отначало.Давай назад за почивка,щото е по-лесно,но не се отказвай,спорта се отблагодарява някой хубав ден.Успех на всички.
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Имар на 09 Яну 2009 15:21

Уф,Естер на най-слабото съм,в4ера направих рекорд-10 минути :lol: ,чувствах се сякаш валяк беше минал през мен :lol: Това оба4е да карам назад за по4ивка не го знаех,днес имам мускулна треска на корема :lol: ,ако не ми мине до дове4ера,утре ще пробвам пак.Ти тези килограми за колко време ги свали с тренажора?
Аватар
Имар
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 09 Яну 2009 21:08

Виж сега,с риск да стане малко смешно,ще споделя,че килограмите се свалят най-добре,когато спреш да мислиш за тях.....Спортувай,наложи си някак,че спорта е нещо приятно,без мисъл за килограмките.Последните 2 кила съм ги свалила неусетно,защото си казах,че може и да не смъквам,но поне ще съм стегната.Допреди 3-4 месеца много несериозно се отнасях към спорта.Все се оправдавах с липса на време,с умора.....Но когато пак влязох в релси и усетих отново влиянието на "хормоните на щастието".....Тогава успях да сваля под 60 кг.Смъкнах на 58кг.И за около месец,месец и половина съм станала около 56.Не знам дали и масажора ми е помогнал,малко ме съмнява,но не е изключено.Не спазвам зверски диети,против съм.Но мисля,че е ми се отразява добре това,че наблягам на салати,ям огроооомни салати.Така за твърдата храна не остава много място.Спортувай,внушавай си,че спорта е нещо приятно и то ще стане.Така може да сваляш даже и само по КИЛО на месец.Но поне бъди сигурна,че това кило наистина е смъкнато от МАЗНИНИ.Само си предстаяви колко е един килограм мазнина и ще се обнадеждиш.Диетите имат временен ефект,защото там има много забрани.И в момента,в който ни дойде до гуша от тези "забрани",се нахвърляме на забранените храни като невиждали.Затова разумно хапване и спорт е най-доброто решение.Отслабването е бавно,но СИГУРНО.Не се отказвай,защото ти е трудно.ВСЯКО НАЧАЛО Е ТРУДНО.Ще свикнеш полека-лека.Щом си стигнала до 10 мин.,ще стигнеш и до 30 мин. ,и т.н.Ако пък ти е непосилно,почивай 2-3 мин. и после пак продължавай.Когато съм се изморявала много ,слизам от уреда и си танцувам :lol: лекичко,за почивка.Всъщност допреди да забременея(преди 4 г.),спортувах по 2 часа на ден,всеки ден......Първо си купих ски-тренажор.Много слабичък ми е обаче,та след около две години си взех крос-а.Сега загрявам на ски-то и после на крос-а.Но не е нужно да имаш сто уреда,за да загряваш.Просто преди да се качиш,потанцувай като и да е,както можеш.Пускаш си любима музичка и почваш.Всеки може да отдели 30 мин. за себе си.Още нещо,поне за мен важно,винаги спортувам с грейка,доброто изпотяване е гаранция за повечко изразходвана енергия.Пък и добре действа на кожата.Ще свикнеш,не се предавай,всичко е въпрос на навик.Айде да не ставам досадна с дъъъълги писания,толкова засега.Успех на всички,решили да спортуват вкъщи.Само ще добавя,че по статистически данни,жените,които спортуват вкъщи ,го правят по-често и съответно имат по-добре резултати(не зная колко е вярно).\На мен лично в къщи повече ми харесва,защото се къпя в моята баня,вкъщи при семейството си съм,а не някъде си......в някоя финтес зала,ЧЕСТО пълна с надути МУТРЕСКИ......(не казвам,че всички,които ходят на фитнес са такива,не искам да прозвучи така).
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети