Домашен фитнес

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Домашен фитнес

Мнениеот Kitana на 03 Апр 2008 22:28

Ползвате ли някакви уреди в къщи например гирички, степер, велоергометър, или подобни уреди подходящи за домашни условия. Аз съм на диета от доста време но без резултат защото още на втория ден ми става лошо и т.н. Имам воля но слаб стомах :( Успях да смъкна 2-3кг но само толкова. Немога да посещавам фитнес зала защото няма кой да ми гледа детенцето. Та мислите ли че ако си купа да речем...велоергометър (колело) ще имам по голям резултат. Споделете вие как се справяте.
Извинявам се ако темата ми се повтаря но не видях такава подобна
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
Kitana
Пристрастен
 ---

Re: Домашен фитнес

Мнениеот Nifada на 04 Апр 2008 09:08

По мои наблюдения върху собственото ми трениране вкъщи - не става. Имам велоаргуметър и гирички. Успявам да се накарам да направя нещо с тях един път на три месеца. Но това съм аз. Ти може д аси различна за това ако имаш възможност действай вкъщи.
Аз много обичам да тичам и знам, че ако имах бягаща пътека, щях да о правя редовно, но ми е много скъпо да си купя вкъщи една, а и не знам къде ще я сложа.
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот avangard на 05 Апр 2008 10:13

Аз сега съм се навила да си взема степер Нео от техномаркет, щото е най - евтиното което намерих. А и като ще тренирам само аз на него, не вярвам да го потроша. За другите не знам, ама аз съм упорита - откак съм родила, един ден не съм пропуснала с коремни преси и упражнения за бедра. И си мисля, че има ефект - мускулите на корема ми се пооформиха, е, не до фаянс, ама пак е нещо. Дано сега успея да разкарам целулита със спорт и масажи.
Изображение
Изображение
Аватар
avangard
Отличник
 ---

Мнениеот Kitana на 05 Апр 2008 12:46

Аз мисля да си взема от МЕТРО велоергометър гледам че е на промоция за 178лева малко ми е скъпичко ама се надявам да имам успех това ми е последната надежда. avangard колко струва степера в техномаркет.?
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
Kitana
Пристрастен
 ---

Мнениеот avangard на 05 Апр 2008 13:18

79 лв., затова мисля да си го взема. В нета има други, на същата цена, но не са по - хубава марка, а и с доставката ще ми излезнат с 15 лв. отгоре. Можеш да видиш степера тук. цък
Изображение
Изображение
Аватар
avangard
Отличник
 ---

Мнениеот Dori на 05 Апр 2008 19:58

И ние си взехме степер у дома и от 3 дни тренирам на него,купих си и едни дискове с упражнения и от утре мисля да ги включа и тях и коремни преси.Степерът е добър за домашни условия,но засега не мога да издържа на него повече от 20 минути :)
Изображение
Изображение
Не се отчайвай, не предавай мечтата си за рожба свята,
че няма чудо на света и дар по-хубав на земята
от онзи ден, раздран от вик, когато дойде тя
и в миг притиснеш я с две ръце до разтуптяното сърце
с любов безмерна- най-свидната и скъпоценна!
Аватар
Dori
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Kitana на 05 Апр 2008 20:55

20 минути са си доста. Имали някакъв резултат като го ползваш? И аз вече се замислям за степер, не заема много място
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
Kitana
Пристрастен
 ---

Мнениеот Dori на 06 Апр 2008 10:11

Не мога да кажа все още дали има ефект,защото само от 3 дни го използвам,но се чуствам тонизирана :) Наистина заема малко място и е лекичък за пренасяне,според мен е добра инвестиция. :oki:
Изображение
Изображение
Не се отчайвай, не предавай мечтата си за рожба свята,
че няма чудо на света и дар по-хубав на земята
от онзи ден, раздран от вик, когато дойде тя
и в миг притиснеш я с две ръце до разтуптяното сърце
с любов безмерна- най-свидната и скъпоценна!
Аватар
Dori
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот evangeline на 18 Апр 2008 12:45

avangard написа:79 лв., затова мисля да си го взема. В нета има други, на същата цена, но не са по - хубава марка, а и с доставката ще ми излезнат с 15 лв. отгоре. Можеш да видиш степера тук. цък

И ние имаме същия степер, отначало бях много ентусиазирана, ама сега нещо ми "увехна" ентусиазма...
Иначе си е хубаво, чувствам се по-тонизирана след като го ползвам, правя си серии по 50 стъпки :mrgreen:
Изображение
Аватар
evangeline
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот soundchaser на 20 Апр 2008 14:23

От доста време само чета форумите тук ,но все не се наканвам да пиша...
Та за отслабването (което скоро и на мен ще ми се наложи :) ) Аз мисля,че домашните упражнения до никъд е не водят ... вместо да пръскате пари по уреди си вземете колело и карайте по 20-30 когато можете - от личен опит гарантирам,че така се свалят килограми :)
soundchaser
 ---

Мнениеот alex76 на 20 Апр 2008 16:15

И аз да се включа :wink:
Аз съм от отбора на мързелите :oops: :oops: Велоергометъра ми само събира прах :oops: Все му се каня :oops: качвам се карам няколко дни и ми минава мерака :oops:
Хайде давайте дружно да тренираме вкъщи :wink: И да се отчитаме тук :lol: така от срам може и да съм по-постоянна :oops: :lol:
Моята Писанка също няма кой да я гледа :? така че фитнеса отпада :( soundchaser добър съвет даваш за колелото но с детето няма как :!:
Хайде мацки купувайте уредите и във виртуален строй да започваме тренировките :wink:
А ако някой знае ефикасни домашни упражнения за любовните дръжки :!: да сподели :lol:
avangard написа:откак съм родила, един ден не съм пропуснала с коремни преси и упражнения за бедра.
:emon25: какви упражнения правиш за бедрата :?:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот avangard на 25 Апр 2008 13:49

Ами упражненията ми са от позиция на колене и ръце повдигам крака си настрани 50 пъти (като крака, който повдигаш е свит в коляното). После другия пак 50 пъти. После сядаш на земята с разкрачени крака и правиш махове първо с единия, после с другия крак - от позицията в която си, навътре, към другия крак. После пак в първата позиция, сгъваш крака в коляното и го вдигаш назад и нагоре 50 пъти, после същото с изпънат крак. Дано съм успяла да обясня добре.
Изображение
Изображение
Аватар
avangard
Отличник
 ---

Мнениеот alex76 на 28 Апр 2008 14:18

avangard написа:Ами упражненията ми са от позиция на колене и ръце повдигам крака си настрани 50 пъти (като крака, който повдигаш е свит в коляното). После другия пак 50 пъти. После сядаш на земята с разкрачени крака и правиш махове първо с единия, после с другия крак - от позицията в която си, навътре, към другия крак. После пак в първата позиция, сгъваш крака в коляното и го вдигаш назад и нагоре 50 пъти, после същото с изпънат крак. Дано съм успяла да обясня добре.
:love1: :love1: :love1:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот keidi на 06 Май 2008 12:27

Аз си мислех за "най-мързеливия" от всички фитнес уреди на света - вибромасажорът. http://www.sportbul.com/products/fitnes ... bromasajor Освен това го водят и антицелулитен уред. Преди години съм ползвала такъв и бях много доволна. Само си стоиш, нищо не правиш, а той си "работи" и разбива мазнините и целулита. В Метро го има и е 390 лв. Някоя от вас има ли такъв уред или ползвала ли е?
В комбинация с разделно хранене и естествено мъничко воля - до лятото резултатът ще е налице.

П.С. Пропуснах да спомена, че имам да свалям над 30 кг.
Изображение
Аватар
keidi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот karolin на 06 Май 2008 15:57

виждам, че повечето от вас са за степер. а какво мислите за кростренажор? той е комплексен уред, има много плюсове и определено специалистите го препоръчват пред велото. някой има ли в къщи кростренажор? може да споделите мнение :D аз много се замислям дали да не си взема точно такъв уред и сега събирам инфо по въпроса :sheep: за съжаление са много скъпи. харесала съм си един на Нео, има го в Техномаркет за 249лв, но не знам дали е свестен :roll:
Който се смее вместо да беснее е винаги по-силният.
Аватар
karolin
Сериозен
 ---

Следваща

Назад към Диети