Съмишленици за отслабване 9

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Съмишленици за отслабване 9

Мнениеот seta на 10 Мар 2008 11:45

Днес е 4 ден от както съм на Японското чудо и 3кг вече ги няма !!!! :D Много съм доволна. :D Незнам само как се захранва. Някой може ли да ми каже? А колко често може да се прави?
Аватар
seta
 ---

Мнениеот alex76 на 10 Мар 2008 16:35

:emon25: момичета за сваление кг :sm_174:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот didimama на 10 Мар 2008 18:04

seta написа:Днес е 4 ден от както съм на Японското чудо и 3кг вече ги няма !!!! :D Много съм доволна. :D Незнам само как се захранва. Някой може ли да ми каже? А колко често може да се прави?

Захранване се прави след много строг режим на хранене. След Японското чудо не е нужно да се захранваш. Представлява постепенно включване на храни докато се възстанови нормалния прием на храна т.е. давам пример със себе си - 10 дни бях на плодове и чай и сега не може изведнъж да си хапна пържолка(не че не ми се иска), постепенно започвам да включвам в менюто различни видове зеленчуци, първо сурови, след това и на пара после по малко сол и олио и т.н. В общи линии това е захранване. Поздавления за всички които отчитат минусчета на кантарчето. И да ви питам мами, в тази връзка, какъв кантар имате? Моят е от най - евтините и май вече започва да ми прави номера, иска ми се да си купя електронен, но имам много лош опит с електронните термометри и не мога да се реша,ако някоя мама има такъв моля да сподели доволна ли е и на коя фирма е нейният. Благодаря.
didimama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dori на 10 Мар 2008 19:37

Didimama,моят електронен кантар е на Crown,имам го от около 6 месеца и съм много доволна от него :) Иначе аз още се боря да сваля още едно килце,но задържам доста вода и мърда нагоре-надолу,надявам се тази седмица да го преборя най-сетне :)
Изображение
Изображение
Не се отчайвай, не предавай мечтата си за рожба свята,
че няма чудо на света и дар по-хубав на земята
от онзи ден, раздран от вик, когато дойде тя
и в миг притиснеш я с две ръце до разтуптяното сърце
с любов безмерна- най-свидната и скъпоценна!
Аватар
Dori
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот paun4eto на 10 Мар 2008 20:02

Пишете и на какви цени са кантарчетата,моя до сега беше си от обикновените ,евтините,но го счупих ,защото постоянно го вдигах уж децата да не играят със него,накрая го изпуснах и само на кантар стана :lol: сега отчита ,че съм15кг. :lol: :cry: точно сега ,когато ми трябва :cry: Сега и аз във тези дни ще купувам !
Дай тук листенце за горичката на Лори и Алекс!
И рибка за аквариума! :D :D :D
Изображение
Аватар
paun4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viktoriia на 10 Мар 2008 21:44

Здравейте момичета ,как сте ,мен няколко дни ме нямаше ама вече съм на линия :emon11: От утре пак почвам японското ,че няколко дни направо се изложих ,не съм качила ,но съм в голям застой :emon32:

miglena miteva не трябва да досипваш вода ,че се променя концентрацията.То зелето попива водата но после като го изтискаш се събира вода малко по-малко от тази която си сипала :wink: Малко е гадничко ама има ефект :oki: желая ти успех
Е ,хайде момичета да отбележим по още някое минусче :emon12:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
viktoriia
Отличник
 ---

Мнениеот alex76 на 10 Мар 2008 23:42

И моето кантарче е съвсем обикновенно :lol: и все се каня да си купя електронно :wink: но си оставам само с намеренията :lol: Защото сегашното ми кантарче не ме ядосва много често и затова не смея да го изритам :wink:
Вики успех с Японското :sm_fingerscrossed: :sm_174:
Дори :sm_fingerscrossed: :love1:
paun4eto скоро да се похвалиш с нова придобивка :wink: :sm_174:
didimama внимателно със захранването :sm_174:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот miglena miteva на 11 Мар 2008 09:51

добро утро на всички .абе вики то излиза че аз май нищо не съм правила тогава 2 дни защото все си доливам по малко вода аз като съм взела едно твърдо зеле то се вари 15 мин не омеква а пък тръгва да загаря ама нищо ще изкарам и днес и ще ви кажа има ли резултати.то иначе аз май почти на пълен глад го карам вчера си приготвих обяда и голямата ми дъщеря се завъртя у мамо искам краставичка дадох и я че бяха свършили само си гризнах 2 пъти после и пилешкото и хареса а когато я карам не яде и вчера май изкарах гладна.дано има ефект от тази диета че аз съм и пред мес.неразположение а чета че и това се отразявало.иначе японското чудо е страхотна аз 11кг.свалих с нея но не съм много сериозна правя я 3 4 дни и после като хапна и ми се вращат 1 2 килца
Изображение
Изображение
Аватар
miglena miteva
Сериозен
 ---

Мнениеот viktoriia на 11 Мар 2008 09:57

Добро утро момичета ,моя кантар също беше най-обикновен , но си харесах електронен,който измерва и водата и мазнините в организма :wink:
Обаче да ви се оплача ,оказа се ,че електронния мери с 4кг.повече ,проверих и се оказа че е верен :cry: Просто съм се заблуждавала преди това.Иначе го куих от Метро за 38лв.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
viktoriia
Отличник
 ---

Мнениеот seta на 11 Мар 2008 11:13

Дидимама-благодаря :sm_174:

Колкото за кантарчетата каквито и да са нека показват все по-малко и по-малко. Пожелавам го на всички вас. А ако то не мърдат.... :emon01: .... не се отчайвате :!: :!: ,погледнете малкото съкровище до вас и съм сигурна, че макар и толкова мъничко то ще ви изпълни с сили и ще предизвика хиляди :emon11: Успех на всички
Аватар
seta
 ---

Мнениеот paun4eto на 11 Мар 2008 11:15

Аз снощи си поръчах да ми купят пак обикновенно кантарче за 8 лв. :wink: -нали ми трябва да отчитам резултатите сега от диетстването :lol: ,а и ми се стори нищо пари :roll:.Довечера ще ми го донесат :D .
А за утре съм замислила екстремнатта ,някой иска ли със мен?

miglena ,дано се похвалиш със мн.минуси!А за зелето ,ами и аз по това време такова твърдо само намерих,ще го настържа и ще му сложа повече вода ,че и аз мисля ,че ще изври ако е само 150мл.вода :roll: ,благодаря за споделения опит :balloons:
Изображение
Аватар
paun4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот miglena miteva на 11 Мар 2008 19:49

здравейте момичета тази вечер ми е последна на екстремнота диета ама нещо се чувствам много гладна а и моите сладурани все някакви вкусотии си хапват но дано устискам :jesus: утре ще ви кажа какви резултати имам накрая дано са добри които може да пийне :cheers:
Изображение
Изображение
Аватар
miglena miteva
Сериозен
 ---

Мнениеот miglena miteva на 12 Мар 2008 07:59

добро утро на всички мами.аз сутринта съм с кафе в ръка черпя и вас.да докладвам резултатите от тридневната диета минус 4кг.много съм щастлива така ми стават свалени общо 15кг. :emon28: :emon20: :emon22: много успехи и на вас
Изображение
Изображение
Аватар
miglena miteva
Сериозен
 ---

Мнениеот natalcheto на 12 Мар 2008 08:24

miglena miteva написа:добро утро на всички мами.аз сутринта съм с кафе в ръка черпя и вас.да докладвам резултатите от тридневната диета минус 4кг.много съм щастлива така ми стават свалени общо 15кг. :emon28: :emon20: :emon22: много успехи и на вас

:emon25: Браво за резултатите!
Изображение
Изображение
Аватар
natalcheto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот paun4eto на 12 Мар 2008 09:07

miglena miteva написа:да докладвам резултатите от тридневната диета минус 4кг.много съм щастлива така ми стават свалени общо 15кг. :emon28: :emon20: :emon22: много успехи и на вас

Като те прочетох така се израдвах :emon21: ,все едно аз съм на кантарчето :emon17: ,браво :emon25:
Днес аз съм на нея!Снощи не ми донесаха кантарче защото свършили :cry: ,но тази вечер ще го карам мъжлето да ме развежда със колата по магазините,защото трябва да отчитам и аз резултати :lol:
Изображение
Аватар
paun4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети