Съмишленици за отслабване 9

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Съмишленици за отслабване 9

Мнениеот natalcheto на 04 Мар 2008 22:30

Здравейте,слабушки!След като вчера за първи път от мноооооооого време :oops: хапнах за последно към 17:30ч днес най накрая има резултат-минус 1кг :emon20: :emon14: И днес успешно мина с ранното хапване.Ох,малко остана...
Изображение
Изображение
Аватар
natalcheto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex76 на 04 Мар 2008 23:59

:emon25: Наталче :oki:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот stefania_K на 05 Мар 2008 11:12

Здравейте,аз от днес пак ще се пробвам да диетувам,защото пак трупнах кг.Много ме е яд и ме е срам,защото съм като тайфун като видя ядене. :oops:
Изображение
Аватар
stefania_K
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex76 на 05 Мар 2008 12:23

Стефи :sm_fingerscrossed: :sm_174: :sm_174: :sm_174: :sm_fingerscrossed: :sm_fingerscrossed:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот miglena miteva на 05 Мар 2008 17:06

ЗДРАВЕЙТЕ ОТСЛАБВАщИ МАМИ аз от днес се регистрирах и изчетох всичките постове и реших да се вклуча при вас ако може разбира се.мъжа ми го няма за 6 мес. и аз реших че докато се върне уж ще отслабна бях си поставила за цел по 5 кг.на мес но по нова година нещо му изпуснах края и сега за 3.5мес.съм -11кг.преди правих ЯПОНСКО ЧУДО но сега от 3 дни съм на безвъглехидратната диета е има 1кг резултат но аз май искам много бързо да станат нещата е все пак ми остават 2.5мес. до поставените цели дано напредна повечко :warship: :warship: :warship:
Изображение
Изображение
Аватар
miglena miteva
Сериозен
 ---

Мнениеот didimama на 05 Мар 2008 19:51

Как сте майчета, днес ми е шести ден на плодове и чай. Споделяйте как е при вас, как понасяте диетуването и има ли то резултат. При мен всичко върви по план, целта ми е след края да съм паднала под 80. Трудно ми е. Искам да съм хубава. В момента съм 82 кг. би трябвало оттук нататък да смъквам по килограм на ден. Мисля след като приключа да пробвам диетата с която е отслабнала alex76 на д-р Байкова. Целувки.
didimama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tintet на 05 Мар 2008 23:43

добре дошла на мама miglena miteva -желая ти много минусчета.
didimama :sm_fingerscrossed: :sm_fingerscrossed: :sm_fingerscrossed: успех и на теб
А аз да се оплача от последната диета на др.Байкова съм свалила за 1 месец само 1 кг. :cry: В петък съм на преглед при нея и ще и се оплача ,че нямам обещания от нея резултат от 4 килограма минус.От първата диета отслабнах за 2 седмици 4,5 кг ,а сега за цял месец само 1 кг. :emon23: Разбирам да не я спазвам,но не е така стрикна см си и никакви прегрешения.Ще видим в петък
Аватар
tintet
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот didimama на 06 Мар 2008 08:59

tintet сигурна съм, че ще се оправят нещата, не се отчайвай, колко имаш да сваляш? И аз да се оплача като е тръгнало - снощи ми дойде и днес ми е :emon13: :emon16: Дано не се отрази на свалянето.
didimama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот stefania_K на 06 Мар 2008 13:56

Здравейте,аз събрах сили да започна отначало.От вчера съм -1кг.а колко още има,не ми се мисли.Бавно и дано да е славно :wink: :lol:
Изображение
Аватар
stefania_K
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот didimama на 06 Мар 2008 14:59

:emon25:
didimama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viktoriia на 06 Мар 2008 16:39

Здравейте :emon14: и аз да се похваля ,че още един килограм остана в историята :emon22: :emon22: :emon22: :emon22:
Много съм щастлива ,добре вървят нещата :oki: въпреки ,че първите 10кг. бяха доста по-лесни за сваляне .Сега нещата вървят бавно ,но и с тях ще се справя ,достатъчно голям инат съм :emon11: Лошото само е че нямам какво да облека вече , дрехите буквално ми падат :emon17: но това са хубави ядове!!!Не че изглеждам добре де , все още съм си дебелшка ,но аз имах много за сваляне още от преди да забременея :emon26: През бременноста качих само 4кг.които (при моята снажна фигура)никъде не се видяха.За това искам да ви благодаря момичета на всички ,че се амбицирах от вас .Никога не съм вярвала ,че мога да спазвам диета ,камо ли да сваля толкова килограми :nodd: бях се примирила с полужението и толкоз :emon26: Благодаря ви от цялата си душа ,че ви има и получавам вашата подкрепа :sm_174: :sm_174: :sm_174: :sm_174: :sm_174:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
viktoriia
Отличник
 ---

Мнениеот paun4eto на 07 Мар 2008 10:20

Здравейте момичета ,от много врме ви четях и ви се радвах ,Алекс направо не мога да изкажа мойто възхищение,за свалените от теб кг.! :emon25: Виждам много надъхани майчета ,със много успехи,включвам се вече и аз във групата,от половин месец вече реших,че е крайно време да правя нещо по въпроса със мнгото излишни килограми!
Днес ще правя лунната до утре ,а после не знам още коя да потхвана :hmm: ,със луната и тази дето е 1ден-картофи ,2.извара ,3.месо...като я спрях на месото--- свалих 4кг.и сега зациклих на тях :( .Ходя и да тичам от същия период/от 2 седмици/и пак кантарчето не мръдва :( .Кажете какво да потхвана след луната, искам резултатаииии :nothappy: за да не се отчаям и моите за сваляне са 20,тъй че бързоооооооооо :evil1: сега съм 80,и 10 да сваля ще бъда доволна :roll:
За сега чета много хубави отзиви от японско чудо със яйцата ,може би него и после и плодовете със чай :roll: но втората ми се струва много строга :( браво :emon29: didimama -ти си на нея,как е трудно ли е,без кафета ми се вижда трудно. :wink:
Дай тук листенце за горичката на Лори и Алекс!
И рибка за аквариума! :D :D :D
Изображение
Аватар
paun4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот stefania_K на 07 Мар 2008 10:47

Виктория,сподели диетата си-аз искам само 10 да сваля :wink:
Изображение
Аватар
stefania_K
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот didimama на 07 Мар 2008 10:48

paun4eto ако решиш да започваш лечебния глад първо се информирай много добре, това е голям стрес за организма, и трябва да се спазва точно, това важи с особена сила за захранването, не бива да се гледа лекомислено на този режим, защото при неправилното му спазване може да си навлечеш сериозни здравословни проблеми. Първите дни наистина е много трудно, както казваш докато свикна без кафе направо ми се пръска главата, след това всичко си идва на мястото, чувстваш невероятен прилив на енергия и ти става страшно леко, въпреки това режима е труден и аз го правя веднъж в годината, просто нямам сили за повече. Пък и не се препоръчва. желая ти успех, аз в момента съм на твоите килограми, и аз като теб искам още 20 да смъкна, като родих бях 92.
didimama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MATA KOSMATA на 07 Мар 2008 11:10

Здравейте момичета,
не ви писах дълго време защото съм в дупка. :evil: Нещо става с мен и не само не отслабвам, ами връщам килограми и то без да променям режима. Явно ще трябва да променям нещо. Храня се разделно, но понякога заради работата ми пропускам обяд. Газирано сладко напълно съм изключила. Но не се отказвам, ще поменям нещата и ще ги сваля пустите му килца.
:roll: Вие как сте? Радвам Ви се на успехите и на оптимизма!
Целувки!!!

И честит празник, момичета! Да сте ми здрави, красиви и обичани! :cheers:
Аватар
MATA KOSMATA
Сериозен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети