Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9235&start=0

Мъжете ни се съсипват от работа
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  

На колко места работи половинката Ви?
не работи
0%
 0%  [ 0 ]
ходи на една работа
74%
 74%  [ 26 ]
ходи на две работи
20%
 20%  [ 7 ]
ходи на три работи
5%
 5%  [ 2 ]
Общо гласове : 35

Автор Съобщение
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:02 am    Заглавие: Мъжете ни се съсипват от работа Отговорете с цитат

Събота е .Почивен ден .За някои....
Моят мъж вместо да си почине , както му се полага , отиде на втората си работа ."Убива се" само и само да имам с какво да посрещаме нуждите си и да не се лишаваме , най-вече да не лишаваме детето от нищо.
За съжаление това не е само в моето семейство , а и в много други...Причината ? Това ,че сме на светлинни години от европейците , американците ... както се казва.
Интересно ми е на колко от мъжете им се съсипват от работа.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз гласувах,че ходи на две,просто ,защото не мога да ги преброя неговите "обекти",и той/както знаеш/почти не се прибира.Много е лошо така,знам,че го прави за нас,но...Само да са здрави new

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички се съсипват от работа Mr. Green Ето, днес е събота, а той отиде да работи. Единствения ден в който си "почива", е неделя. Работи на една работа, но от понеделник до събота, стриктно. Излиза по тъмно, прибира се по тъмно. Rolling Eyes В началото ми беше криво и тъжно, че съм сама с децата и няма кой да ми помогне една кофа дърва да качи за печката.
Но, погледни и от хубавата страна, няма да ти се мотка и върти през краката. Няма да бързаш за обяда, защото той е гладен. Абе, все такива неща, наглед дребни. Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dessita
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имоят мъж работи на една работа, но тя му е напълно достатъчна да се съсипва.....

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

semiramida написа:

Но, погледни и от хубавата страна, няма да ти се мотка и върти през краката. Няма да бързаш за обяда, защото той е гладен. Абе, все такива неща, наглед дребни. Laughing

О , за мен хубавата страна е , когато си е вкъщи.Никак не ми се мотка и ако му сготвя яде , ако не - намира си нещо.Както и да е.
От много работа , богат не се става , а гърбав - беше казал някой.Здравето им отива ... на кино.

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласна съм. Но, какво можеш да направиш? Такива са обстоятелствата, такъв е живота. Никой няма да се заинтересува, дали имаш възможност да си платиш разходите за месеца. Като вляза в магазина, трябва да платя с пари. Ако погледнем отстрани, ще видим, че навсякъде с човешкия труд се експлоатира. Wink Хората работят по 14-16 часа на ден и това им се вижда нормално, друг е въпроса дали наистина е? 070914

го^re
veniand
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз се ядосвам на тая наша оправия. Мъжа ми ходи на две места, на едната 24 ч и после като почива три дни на втора, та му се се събира първия ден 36 часа. Като се прибери и ляга. А да сме се видяли в пари, не.

го^re
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

semiramida написа:
Съгласна съм. Но, какво можеш да направиш? Такива са обстоятелствата, такъв е живота. Никой няма да се заинтересува, дали имаш възможност да си платиш разходите за месеца. Като вляза в магазина, трябва да платя с пари. Ако погледнем отстрани, ще видим, че навсякъде с човешкия труд се експлоатира. Wink Хората работят по 14-16 часа на ден и това им се вижда нормално, друг е въпроса дали наистина е? 070914

new

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Перник

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И моят мъж работи само на едно място но и това му е достатъчно почива само в Неделя и наистина се скапва от работа

го^re
kate
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 10:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние сме малко по-добре...
Мъжо има сезонен бизнес...и зимата се занимава с други неща-на компютъра(допълнителна работа) Та повечето дни си е в къщи-няма значение че работи, поне е в стаята при нас: ))

Аз съм стигнала до извода че за да не се трепиш като луд-просто трябва да имаш бизнес..а не да се бъхтиш и да работиш за някого за 300лв...Баща ми като бях на 14 ми каза.." Пожелавам ти един ден не ти да работиш за хората, а хората да работят за теб" Беше прав!!!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
krasimira1986
Редовен

Местожителство: Pleven

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Работи на едно място,но сутрин излиза в 7.30 и вечер се прибира в 21.30 яде и ляга,а имаме бебе на 2 месеца което гледам по цял ден съвсем сама,шегуваме се че детето няма да го познава.Почива само в неделя.

го^re
tedi_ivanova
Модератор

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kate написа:
Аз съм стигнала до извода че за да не се трепиш като луд-просто трябва да имаш бизнес..а не да се бъхтиш и да работиш за някого за 300лв...Баща ми като бях на 14 ми каза.." Пожелавам ти един ден не ти да работиш за хората, а хората да работят за теб" Беше прав!!!

Не мисля , че си права , не всеки който има бизнес си клати краката и парите текат , ето и ние имаме бизнес и мъжа ми се прибира скапан , немога да кажа че нямаме пари , но немога да кажа и че преливаме.Вярно - по добре е когато работиш за себе си , но пак е работа.
Гласувах с последната опция за 3-те работи , защото освен бизнеса (който е 2 различни сфери) ходи и на друго място , не всеки ден от сутрин до вечер де , но пак е работа.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tedi_ivanova написа:
kate написа:

Не мисля , че си права , не всеки който има бизнес си клати краката и парите текат , ето и ние имаме бизнес и мъжа ми се прибира скапан , немога да кажа че нямаме пари , но немога да кажа и че преливаме.Вярно - по добре е когато работиш за себе си , но пак е работа.
Гласувах с последната опция за 3-те работи , защото освен бизнеса (който е 2 различни сфери) ходи и на друго място , не всеки ден от сутрин до вечер де , но пак е работа.
Теди е абсолютно права и ние сме със собствен бизнес и хората си мислят че парите идват при нас сами ама незнаят колко нерви троши моят ,постоянно работи с хора и трябва да е на разпалажение,и ние го виждаме само в неделя

го^re
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласна съм с Теди и Креми.Да имаш собствен бизнес не значи ,че непременно си въшлив от пари.Тези , които правя много пари , не са съвсем "честни".
Хубаво е да работиш за себе си - каквото изкараш твое си е ,няма кой да ти виси на главата и ако работиш като луд , то ще е за собственото ти благо ( а не за нечи тлъст зад...к , който накрая ще ти хвърли някакви си 300лв. ).Това имаше предвид Кате , ако съм я разбрала правилно.

Последната промяна е направена от nikita_perez на Съб Яну 12, 2008 1:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
mama nati
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bonbon написа:
И моят мъж работи само на едно място но и това му е достатъчно почива само в Неделя и наистина се скапва от работа
И моя е така.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com