Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9219

Мюзик Айдъл 2
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Geritop
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:01 pm    Заглавие: Мюзик Айдъл 2 Отговорете с цитат

Започва новият брой на музикалното шоу new Мен това много ме радва, защото много се кефех на първия брой и на участниците. Да не говорим за кастингите, които бяха супер забавни.
Вече се знае, че кастингите ще започнат от Русе. Следват Варна, Бургас, Пловдив и София.
дали няма да видим някоя форумска мама да се изяви там? new
най-вероятно отново Иван и Андрей ще бъдат опосумите, водещи на шоуто. За журито още не се знае.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз го чакам с нетърпение,това е единственото шоу от такъв формат,което гледам...

го^re
Geritop
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mалко интересна информация от Lifestyle.bg

Продуцентската къща „Междинна станция" ще прави втория сезон на българския Music Idol. Водещи на шоуто, което ще търси музикални звезди, ще са собствениците й Иван и Андрей .

Първото издание отчете изключително висок рейтинг и бе дело на компанията на Слави Трифонов „7/8". Тогава звездите от „Сблъсък" бяха само водещи на формата, а четиричленното жури бе оглавявано от Йорданка Христова. Новото жури отново ще бъде в същия размер като численост, но съставът му все още не е известен.

Дони, също част от журито в първото издание, сега ще трябва да замести Евгени Димитров-Маестрото като музикален продуцент. Той ще трябва да съвместява ангажиментите си с играта по TV2 „Долен мръсен лъжец".

Иван сподели пред в-к "Класа, че този път са щели да наблегнат на "риалитито", което миналата година отсъствало. Той допълни, че с Андрей ще се постараят да не са натрапчиви с присъствието си като водещи, както било първия път.

Заради новото начинание Иван и Андрей ще прекратят работата си като водещи на шоуто за деца „Това го знае всяко хлапе", което върви всеки делничен ден по bTV. Те обаче остават продуценти на шоуто.

„Новият водещ е много известен и ще изненада всички, но ще го обявим, след като подпишем договора с него", обясни още Иван.

Кастингите за набиране на новите музикални идоли стартират през януари и ще повторят маршрута от миналата година. Първата спирка ще бъде Русе на 18 и 19 януари. Търсенето на таланти ще мине след това и през Варна, Бургас и Пловдив. Финалът ще бъде в София на 25 февруари.

По това време Music Idol 2 ще тръгне в ефира като миналогодишния слоган „Нека музиката бъде с теб" ще отстъпи на новия „Животът е песен!".

го^re
Dessita
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано този, който спечели второто шоу да е толкова талантлив, но дано да има малко повече багаж в главата......

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dessita написа:
Дано този, който спечели второто шоу да е толкова талантлив, но дано да има малко повече багаж в главата......

Ти па,много изисквания от 1 човек Laughing

го^re
Dessita
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нали Wink

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам защо, ама "Стар Академи" ми харесваше повече.
Миналата година гледах Music Idol много рядко.Не беше лошо, но някак си не ме грабна.Дано второто издание да е по-добро от първото.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zuzka
Пристрастен

Местожителство: V. Turnovo

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също чакам с нетърпение втория сезон на шоуто.
Ето какво открих за журито:

Цитат:
Димитър Ковачев-Фънки, Люси Дяковска от "Ноу ейнджълс" и Есил Дюран ще оценяват новите талантия във втория "Мюзик айдъл".

Председател на журито е маестро Вили Казасян, който разполага с право на два гласа. Поп-фолк жанрът ще бъде представен от Есил Дюран, продуцентският глас е - от Фънки, а европейска поп сцена - от Люси.

За разлика от миналата година, когато в журито бяха предимно изпълнители, сега е заложено на експертната оценка на представители от всеки бранш в музикалния бизнес - продуцент, диригент, промоутър и изпълнител.

го^re
Geritop
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абеее, тая Есил Дюран...толкова поп-фолк певачки има, баш нея ли избраха. Не ща да плюя хората, ама...

Пък тая Люси не я познавам, Фънкито и него.

го^re
kate
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да взема да се запиша ли? Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
parvinomer
Редовен

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Димитър Ковачев-Фънки, Люси Дяковска от "Ноу ейнджълс" и Есил Дюран ще оценяват новите талантия във втория "Мюзик айдъл".

Председател на журито е маестро Вили Казасян, който разполага с право на два гласа. Поп-фолк жанрът ще бъде представен от Есил Дюран, продуцентският глас е - от Фънки, а европейска поп сцена - от Люси.

За разлика от миналата година, когато в журито бяха предимно изпълнители, сега е заложено на експертната оценка на представители от всеки бранш в музикалния бизнес - продуцент, диригент, промоутър и изпълнител.

[/quote]
Мен много ми хареса първия сезон, но като прочетох за новото жури, съжалявам - май съм песимистка.
Права си Geritop - малко световно неизвестни изпълнители, а що се отнася до диригенти, продуценти, промоутъри и тем подобни не са май чак толкова необходими. Все пак не е изпит за консерваторията, а избор на идол на публиката, която все пак не е от професионалисти. Нали е важно на нас да хареса...но ще видим, може и да успеят да направят шоу new

го^re
eyoree
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kate написа:

Кате, ти си , ще гласуваме за теб

го^re
kate
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 6:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eyoree написа:
kate написа:

Кате, ти си , ще гласуваме за теб

Ще мисля още три дена.. : )))

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Geritop
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

baby_188 написа:
Незнам защо, ама "Стар Академи" ми харесваше повече.
Миналата година гледах Music Idol много рядко.Не беше лошо, но някак си не ме грабна.Дано второто издание да е по-добро от първото.

Може би не те е грабнало, защото не си го гледала редовно, Бейби.
Но пък и Стар Академи беше интересно с това, че ги дават как се подготвят, а и сумати други неща покрай участниците.
Но нали сега за този брой на Айдъл-а се канят да понаблегнат на риалитито. дано е по-интересно и да изберат отново добре пеещи участници. Абе надявам се да е по-добро от миналогодишното. Тогава пък аз се кефех на много от учстниците. Дори имам Скайпа на Тео Койчинов, макар че той много рядко е на линия.

го^re
veniand
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 7:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ми бяха много забавни кастингите, големи образи се въдеха там. Повече ми хареса от Стар Академи.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com