Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9203&start=0

опитвам се да забременея
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sisa_d_v

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 3:43 pm    Заглавие: опитвам се да забременея Отговорете с цитат

Здравейте и от мен. След толкова четене на вашите въпроси и полезни съвети, които давате, най-сетне и аз реших да се регистрирам. От октомври месец аз и моя съпруг правим опити за бебе. От 4 год. сме заедно и до този момент сме се пазили, а сега когато правим сериозни опити не се получава. Започнах да си водя овулационене календар, наблягаме на фертилните дни, пия фолиева киселина, но....за сега нищо. Имам съмнение, че причината е в мен, защото постоянно си мисля за това и когато правим секс също Confused . Очаквам следващата седмица да настъпи така нечаканата менструация (мисля, че тя ще дойде, защото нямам признаци да съм бременна) и след нея да отида да профилактичен преглед, просто за мое спокойствие. Според Вас прекалено рано ли е да се тревожа и възможно ли е да съм бременна без признаците, които основно се пишат в тези форуми? Благодаря ви!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
duda
Сериозен

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не се притеснявай,раничко е за тревога.Ти ако ти дойде иди за свое успокоение на лекар,но мисля,че всичко си ви е на ред и до месец-два,ще ни зарадваш с добрата новина new

го^re
mimika76
Редовен

Местожителство: VARNA

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Знам,че не е лесно да спреш да мислиш за това ще имаш или не деца,но все пак не трябва да мислиш непрекъснато за това.С моя мъж също се пазехме и когато решихме да пробваме бях в същото положение като теб.И ние от октомври и февруари разбрах,че съм бременна.Така,че ти пожелавам скорошна радост и не си мисли лоши неща.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
muckata
Фен на Mamaibebe

Местожителство: bulgaria,sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мила виждаш че не малко бъдещи мами са били в твоето положение и ние с нашият бъдещ татко не правим изклщчение..аз имам желание да споделя нещо с теб което помогна на нас а като гледам и по др форуми на много бъдещи 2-ки..да имат бебче..ако се интересуваш пиши и ще ти пиша на лични..
успех ти желая..

го^re
страхотна
Фен на Mamaibebe

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

muckata написа:
мила виждаш че не малко бъдещи мами са били в твоето положение и ние с нашият бъдещ татко не правим изклщчение..аз имам желание да споделя нещо с теб което помогна на нас а като гледам и по др форуми на много бъдещи 2-ки..да имат бебче..ако се интересуваш пиши и ще ти пиша на лични..
успех ти желая..
ако не е много нахално от моя страна искам да те помоля да споделиш публично защото много от нас точно в този раздел проявяваме жив интерес към всичко което може да ни помогне .предварително ти благодаря.

го^re
sisa_d_v

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 1:40 pm    Заглавие: опитвам се да забременея Отговорете с цитат

Благодаря Ви че ми писахте. Искам да ви споделя, че когато прочетох написаното от вас се просълзих и на глас си казах: "Благодаря Ви милички дадохте ми кораж". А на muckata искам да кажа: С голямо желание бих прочела съвета ти и се надявам да ми помогне, за което ще съм ти много благорадарна.

го^re
muckata
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбира се че може и публично да го напиша все пак и аз като много др мами го про1етох във форум и там научих..и го казвам на всички познати дето имат проблеми
Значи ние с приятелят ми (годеникът ми) решихме миналата год че искаме да си имаме бебче точно по Коледа..(2006 става дума)и започнахме с опитите....не бях ходила на лекар..да ме гледат..след известно време получих гинекологичен проблем отидох и се оказа че имам раничка която кърви..лвко..отстранихме я и пордължихме опитите..не че тя е пречила ама всичко да ни е ок..
пак след няколко месеца..неуспех..четох тук във нета..форум ще ви излъжа къде..за едни билки и аптека в София и майки които да ги опитвали..и са доволни от тях..Така решихме и това да опитаме и ако нестане тогава вече на изследвания..и.т.н Взехме билките юли месец ги почнахме с него..и двамата трябва да ги пият..и така..ето ни сега..чакаме нашето..бебче..вече е 24 сед..и нямаме търпение да си го гушнем..живот и здраве и това ще стане май месец..
След като сме ги почнали билките..на 01.07..по изчисления излиза че съм забременяла само 1 месец след тях..дори не ги и довършихме..на 09.08..
еето това е моят опит мами ако има желаещи ще ви дам адреса и на аптеката..и мога да ви обясна как се пият..преди месец казахме на др познати..и да ви кажа..чакам вече вестта...дано помогне и на др хора както помогна и на нас..

го^re
страхотна
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

давай информацията мила

го^re
sisa_d_v

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:03 pm    Заглавие: опитвам се да забременея Отговорете с цитат

Разбира се че желая да ми кажеш името на билките и указание как се пият. Проблема е в това че аз не съм от София, но може да потърся в нашия град или да се възползвам от пътуването на някой колега до София, да ги купи. Така, че очаквам името на билките и начина на консумация. Благодаря ти от името на всички в моето положение!

го^re
muckata
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аптеката се намира на улица Поп Богомил (това 2-рата пряка от Лъвов мост в посока Халите)от лявата страна..в пряката..има указателни табели за Билкова Аптека....

го^re
muckata
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

милички ставам да потърся тел..да ти дам че имаше и доставка май..ако не се лъжа нещо...

го^re
muckata
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мами ще потърся в нета..или ще чакам мъжа ми да си дойде..и ще ви пиша и тел че не го откривам..той последно го дава на някой..

го^re
страхотна
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ама кажи какви са тия билки ,ние утре пътуваме за софия и се сетих къде се намира тази аптека ама какво да им искам на хората

го^re
SEXY
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sisa_d_v
Спокойно мила аз мисля че още сега ще ни зарадваш с хубава новина.Юли месец когато за пьрви пьт с моя направихме опити за бебе не очаквах че ще стане още на пьрвия месец. Когато си направих тест беше отрицателен. Но така или иначе менструация не ми дойде и само след още една седмица пак тест и вече беше положителен. Така че недей да го правиш фикс идея защото е от значение и психически да си спокойна . Желая ти успех и знам че скоро ще ни зарадваш.

го^re
muckata
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

момичета писала съм ви на лични!!!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com