Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9157

Забременяване след прием на противозачатъчни

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
liilence

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 3:23 pm    Заглавие: Забременяване след прием на противозачатъчни Отговорете с цитат

zdraveite mami,i az kato pove4eto imam vapros,iskam da imam dete no sam na protivoza4ata4ni interesuva me kolko vreme trqbva da is4akam sled kato gi spra za da moga da zabremeneq?I drugoto koeto me pritesnqva e fakta 4e 6te napalneq mnogo pri parvata si bremennost ot 48 stanah 72! Ne iskam da se prevra6tam v bure Sad

здравейте мами,и аз като повечето имам въпрос,искам да имам дете но сам на противозачатъцхни интересува ме колко време трябва да изчакам след като ги спра за да мога да забременея?И другото което ме притеснява е факта че ще напълнея много при първата си бременност от 48 станах 72! Не искам да се превръщам в буре Sad

Благодарим Ви за участието във форума.
Според правилата , писането на кирилица , тук е задължително!
Ако нямате кирилизираща програма , ползвайте Кредор.
Ако продължите да пишете на латиница , следващите ви мнения ще бъдат изтрити без предупреждение!

Модератор

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
duda
Сериозен

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мисля,че трябва да изчакаш 3 месеца,след спирането на хапчетата.Относно напълняването -не е сигурно,че пак ще качиш толкова,аз със сина си качих повече от 40 кил. Embarassed ,а със малката 18,така чееееее.............няма правило в тези неща.

го^re
liilence

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за съвета.В много форуми чета, че повечето жени са забремели още на първия месец след спирането на хапчетата.Това е добре, но аз съм чувала че трябва да се изчака поне 6 месеца.Това което ме притеснява е,че сега си регулирам цикъла, но когато спра приема на хапчетата ще има да се чудя какво става.

го^re
Lilito
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 10:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пиех противозачатъчни, спрях ги и на следващия месец вече бях бременна... Smile

го^re
ladyfrost
Редовен

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 10:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чака се първата менструация. И то от чисто техническа гледна точка - да могат да ти изчислят правилно термина!

Аз забременях четири месеца след като ги спрях. Но не беше планирано.

Относно теглото - няма връзка между това дали си вземала противозачатъчни и колко ще наддадеш през бременността. Това си зависи единствено и само от теб!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
marita11
Пристрастен

Местожителство: paris

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз забременях един месец след противозачатачните, дванайсет кг отгоре съм и в други ден ми предстои раждане, за кг съм чувала , че при втора бременност се качват по малко, така че забременявай без страх!успех!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Опитвам се да забременея Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com