Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9114&start=210&sid=e4a94f5560b7f3bb03aa5e2f01e3fc5a

'08 г. добре си дошла, нека са здрави Ноемврийските деца;07!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
devil_d
Отличник

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

keidi, направо ти завиждамSmile и се чудя как може да си толкова организирана и то с 2 деца!!! Иска ми се да можех и аз така. Дали ще е по-лесно с 2-рото?
Четита месечинка на малката Ивайла!!!
Искам да питам нещо мамите, които кърмят - вашите бебета правят ли така: от 2 дена в 18 за храненето моето съкровище се държи много странно - захапва изплюва, захапва изплюва и мрънка и се сърди. Направо не знам какво става. Мисля си да не би да нямам кърма тогава, ама през другото време си яде нормално, а и като си стисна гъдата излиза мляко. Не мога да разбера какво става. Давам от предната вечер каквото съм изцедила с шишето, изяжда го без проблем и после повръщаме здраво. На някоя от вас случвало ли се е такова нещо???

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
devil_d
Отличник

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 4:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И още нещо да ви питам (към мамите, чиито бебета повръщат повечко) - само веднага след ядене ли повръщат бебечетата ви или и като мине време. Аз вече в чудо се виждам с това повръщане. Ние повръщаме до 2-3 часа след хранене и то дошло време да ядем пак, а не сме усвоили храната от предишното. Дали е нормално. А и такива големи количества повръща, че се чудя какво остава в стомахчето изобщо. Е все нещо остава, защото почти всеки път ни е пълен папмперса и все пак се притеснявам доста

го^re
dimitrova.d
Сериозен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Аз се прибрах,но не успях да се епилирам Crying or Very sad Нищо, може утре да успея! Idea Наистина завиждам на организираните мами!!!

го^re
keidi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И от мене честита месечинка / 2 месеца/ на бебе ИВАЙЛА на Мама sladurka ! new

го^re
dimitrova.d
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 5:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Относно упражненията,аз бях започнала да правя.Като стана така с кървенето ми обаче ме беше страх и се отказах.Сега,като знам че всичко е ОК, ще се пробвам пак,но за коремни преси (аз съм секцио)доктора каза да не прекалявам с бройката че още било много рано.Дааа,ама лятото идва! Very Happy Тоя корем и това дупе трябва да се прибират.Отделен е въпроса че килцата още не съм си върнала.

го^re
keidi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох, и аз още не съм започнала да правя упражнения, ама ще трябва. Коремните преси са ми най-противното нещо на света, за това мислех да ходя на плуване. Ама нещо все се помотвам Rolling Eyes

devil_d и ние повръщаме по същият начин - дори и секунди преди следващото хранене. И аз се чудя какво остава в стомахчето изобщо, но и ние пълниме памперса, а и дебелеем, така че явно нещо остава. Не се притеснявай, като стане на 6-7 месеца всичко ще отмине!

го^re
keidi
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета, направих нова темичка - ето линка към нея:

http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?p=287921#287921

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Страница 15 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com