Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9108&view=previous

Вече палави деца са МАЙските слънца (2006 г.)
Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tedi_ivanova
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 3:05 pm    Заглавие: Вече палави деца са МАЙските слънца (2006 г.) Отговорете с цитат

Отборът на МАЙските сладури се състои от:

12 момчета

15 момичета

От тях , 2 двойки са близначета new

01.05.2006 - Преслава и Габриела (Megan_vpg)

01.05.2006 - синът на svetlanka

03.05.2006 - Георги (Лони)

03.05.2006 - Владимир (Cvet@)

05.05.2006 - Пламена (nadejda_chamova)

09.05.2006 - Ива (emm4etto)

10.05.2006 - Даниел и Елизабет (nudel33)

11.05.2006 - Николай (мимочка)

11.05.2006 - Микаела (zori83)

12.05.2006 - Клара (lora_1981)

12.05.2006 - Мария (elid)

13.05.2006 - Кристияна (kukumizin)

13.05.2006 - Eва (Анна)

13.05.2006 - Мариaна (Jessy)

13.05.2006 - Виктория (Ellena)

15.05.2006 - Ивет (tedi_ivanova)

19.05.2006 - Симеон (tedi m)

21.05.2006 - Траяна (LUSSY)

22.05.2006 - Евгени (ariadna)

23.05.2006 - Момчил (zori85)

26.05.2006 - Дани (katia M)

26.05.2006 - Симона (meme)

28.05.2006 - Мими (moyra)

29.05.2006 - Златомир (k@nella)

30.05.2006 - Искрен (lyu)

31.05.2006 - Калоян (Ая)

Старите темички:

Бебе "май" седи и се опитва да пълзи

Бебе "май" пълзи и се опитва да върви

МАЙските сладури - пакостници щури

Последната промяна е направена от tedi_ivanova на Сря Ное 28, 2007 3:46 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
tedi_ivanova
Модератор

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета извинявам се ако съм пропуснала някой , но не е нарочно.Да се обади и ще бъде добавенWink
Днес мойта маймуна непожела да спи преди обяд , а към 15:30 (обикновенно заспива в толкова всеки ден) исках да я сложа да спи , ама тя като се запъна , не-та не!И беше един рев едно чудо... Rolling Eyes Ако комшийте извикат "Агенцията за закрила на детето" няма да се учудя.
И аз я оставих да си играе , ако ще да спи.нямах повече сили да се боря с нея , и сега я гледам заспала седнала в кошарата с една кукла в ръце.Стана ми много жал и тръгнах да я взема да я сложа на леглото, ама стола скръцна и тя с отварянето на очите ми подавакуклата и ми вика:"бебе" new , взех я аз , сложих я на кревата и заспа new
Елид, как е Мария след ваксината?
Ако има и други мами на които вече е бита на дечицата да кажат отзивиWink

го^re
Лони
Редовен

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Теди, с риск да се повторя /защото в предишната тема споменах/ - и на Гоги му биха ваксината, преди седмица. Нямаше никаква реакция, даже и не се зачерви мястото, виждаше се само убоденото от иглата място, а вече и това не се вижда. Да не говорим, че докато доки му биеше ваксината Гоги и се хилеше и въобще не зарева.
Пожелавам на всички дечица да понесат така добре ваксината и да няма нежелани реакции! Wink

За миенето на зъбките - ние си ги мием още откакто пробиха първите. Гоги много се забавлява, като види, че му приготвям четката и почва да трака със зъбки. В началото само четкахме с вода, а сега слагам и паста Аквафреш. До скоро му ги миех аз, но от два дни му давам сам да си държи четката и е голям купон. Laughing

Теди, за темичката new .

Целувки на сладките дечица!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tedi_ivanova
Модератор

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2007 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Епа значи май ще трябва да купя четка и паста
Дано наистина всички дечица понесат така ваксината , че съм се наплашила.
Аз отивам да къпя фурията и после пак съм тук

го^re
мимочка
Сериозен

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 8:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох, минахме си и ние от ред с ваксината! Снощи ни я поставиха, и да чукна на дърво new за сега няма никаква реакция. new Както казва и Лони не разбра мъника даже и какво става. Само дето на мен притиснението ми беше голямо. Сега съм замислила тази дето ни предстои другия месец - ТДК. От нея имам голям страх! Поне няма да има и полиомилит, щото и той вече бил инжекциика и сигурно е ужас да го боцкат 2 пъти за отрицателно време.
Значи, някои от вас вече мият зъби? new Ами на мен ми казаха, че се почвало чак след 2 год възраст. Щото флуорита( така мисля че беше) в пастата бил вреден ако се глътне, а те дечицата до 2 год не знаели да плюят. Сега се замислям дали да не пробвам и аз, че много ме е страх да не почнат да се развалят и да се ронят. Напоследък много деца срещам дето са им се изронили всички предни зъбки и са почернели. То вярно че ще се сменят тия, ама ......... Не е приятно да го гледаш така без зъби. new
Абе мами, в колко часа се будят мъничетата ви сутрин? Моят ранобудник в 6,30 е готов за подвизи. new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tedi_ivanova
Модератор

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

О-о-о , добре че Иветка е от поспаливите , че майка и хич необича да става рано....И на двете ни 9-9:30 не ни мърда.А има и дни в които го откарваме до към 10:00 new
Момичета ние след малко заминаваме за вилата и ще се върнем в неделя
Така се радвам че ще се разкараме от този мръсен град , макар и за малко Very Happy
Приятен уикенд на всички от нас

го^re
elid
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Разлог

МнениеПуснато на: Съб Юни 16, 2007 7:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас.
При Мария ваксината мина много добре, но през тези дни нещо не ми се пишеше,че имахме семейни проблеми, само ви четях.
Малката дори не изплака като я сложиха, гледаше какво прави сестрата и не реагира. Сега вече няма нищо. Дано при всички мине така. На нас д-рката каза,че другия месец пак е инжекция, вече не давали капки, работят по европейски....
Мария има още едно зъбче, 8-мо поред вече и сега сме с 4 тгоре и 4 отдолу new Ще хрупка моркови. Wink
Аз още не и мия зъбките, ми те не са израснали много , та чак да се мият....
Теди приятно изкарване на вилата, и ние с мъжа отиваме, да се разтоварим малко от проблемите.
Приятен уикенд на всички...

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ariadna
Редовен

МнениеПуснато на: Съб Юни 16, 2007 9:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами.При нас още не е минала ваксината, но има още малко време докато дойде и нейния ред.Надявам се че ще мине добре.
tedi нас ни нама в списака,ако може да ни добавите.Моето сланчице е родено на 22.05.2006г.и се казва Евгени. new
А отностно миенето на зъбчета, ние още не ги мием. Embarassed Незнам от кога трябва да се захванем с четката и пастата за зъбки и ще ми бъде интересно да разбера. new
А за ставането на Евгено мага само да се радвам.Голям поспаланко е.Сутрн ми става към 10-10.30 часа.Поне имам времи за сутрешно кафе new ,а и за още нещо....
За уикенда няма да ходя никаде,такаче мога само да ви завидя на почивката new. Но пък мога да ви пожелая да си прекарате страхотно.

го^re
zori85
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Русе-Пловдив/Тракия/

МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2007 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас!Ние тия дни се пребераме вече в Пловдив.След почти 2м в Русе.Ще кача снимки като се приберем!Хайде за сега чао!

го^re
lyu
Редовен

Местожителство: гр.Шумен

МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2007 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, всички! Very Happy
На нас аще не са ни били ваксината, но се надявам да мине като при вас - без проблеми. new
При нас нищо ново, само дето Искрен шари вече без проблеми и даже бяга сякаш не е проходил "оня ден".
А аз с удоволствие ви съобщавам, че утре рано сутрин заминавам САМА при сестра ми в Поморие за три дни. Ще се пека на плажа ще ходим по капанчета и ще си бъбрим по момичешки. Нямам търпение. Ще ви пиша като се върна. Чао за сега!

го^re
Jessy
Сериозен

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Юни 18, 2007 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.Честита ни нова темичка.От доста време не съм писала но от как ходи малката принцеса при хубаво време все сме навън.А ..бяхме и цяла седмица в Пловдив.Вече си имаме 12зъбчета и доки на консултацията ни каза че ни избиват и4 кучешки.Та в скоро време съвсем ще хапем Very Happy .Все още не мием зъбки.Биха ни ваксината и всичко е нормално.Приатен ден на всички мами и цечица.

го^re
Лони
Редовен

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Вто Юни 19, 2007 11:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет!

При нас нищо ново, освен, че почнаха да ни мъчат жегите и сутрин излизаме рано и гледаме по-раничко на обяд да се прибираме.

Влизам само да успокоя мамите, на чиито дечица не са били още ваксината, че от няколко години вече била по-новата и не давала почти никакви нежелани реакции, така че спокойно.

Целувки на всички сладки дечица и спорна седмица!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ariadna
Редовен

МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2007 7:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече можем да се похвалим и ние с нещо ново -малкото слънчице вече се научи само да се изправя.Макар, че като тупне на земята пак разчита на мама да му помогне да стане. Razz
Лошото е, че мъничето ми го мъчат някокло зъбчета едновременно да му пробиват и Евгени е доста раздразнен.Само церика и мранка.Всичко по-твърдо пъха в устата и чеши венците.Напрово ужас. new Дано скоро да мине и този зор.
За ваксините се радвам,че не давали почти никакви нежелани реакции.
Така наистена поне малко се поуспокойх, за което ти благодаря Лони. new

го^re
мимочка
Сериозен

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2007 7:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тези жеги наистина са ужасни! Просто не знам как да му обясня на мойто пале, че не можем да излизаме още в 16 часа. Стои на вратата и дърпа ключовете. Излизаме към 5,30, но то пак си е жега, та се крием по сенките.
Кръстниците му подариха за кръщенето един мотор с акомулатор. Голям мерак да го изкараме на вън тоя мотор, а като го изкараме и той го "кара" 5 мин. и после започва да реве да слиза и да го бута.
Незнам дали от жегите, или заради зъбите, но Ничката хич няма апетит. А досега не съм имала такива проблеми с него. Само за сок плаче и не иска почти нищо друго.
Напоследък моят син много бърбори, само дето нищо не му се разбира. А той като се напъва и изпъва вратле и чак на каране го избива, и се сърди че не мога да го разбера.
Това за сега е от нас. Чао и весел ден!

го^re
elid
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Разлог

МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2007 9:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей мами и бебоци къде се изгубихте Question Exclamation
Ей само на разходки сте , а то е толкова топло....Даже сега е толкова късно , а навън е така топло,че направо.....
Ние сме планински район и не сме свикнали на такава жега....
А Мария ми е болничка- от онзи ден е с Т и червено гърло...Вече ми писна, педи-то каза че може да е от зъбките, ама ни предписа Медоклав. То тези жеги, аз вече се чудя как да я слагам да спи- завивам я само с чаршафче, че много топло....
Излизаме навън сутрин и вечер след 6часа.
Иначе нищо ново, почти се отпуска сама да ходи,но я е страх малко...Мъчат я кучешките и нямам думи.
В тези жеги не иска и много да яде милото, абе.....
Хайде приятна вечер и пишете ... new new new new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща
Страница 1 от 12

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com