Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9108&postdays=0&postorder=asc&start=15&

Януарчета,07 лудуват и годинка ще празнуват!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 8:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро от мен new 070914
Васи нещо започна да кашля и направо не ми се мисли,дано да не е нещо сериозно и точно преди рожденния ден new Утре ако продължава да кашля ще я водя на лекар.Иначе й давам сироп за кашлица Флудитек.При нас взе да изгравя слънце,но май пак си е студено new
Лек ден от нас
О забравих да ви се похвала Васи почти проходи,онзи ден мина цялия коридор сама new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mitko_marti07
Редовен

Местожителство: pleven

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 9:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро.Днес май ще се излиза,времето е по меко.Марти още на 10 месеца баща му го пусна и направи няколко крачки,не го е страх и сега се пуска и тръгва.Не е абсолютно стабилен,но въпреки това ходи.Гери мисля,че е вирус и аз кашлям и гледам да не заразя Марти.Хубав ден. Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 10:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро, момичето!
Пазете се, че казаха по новините, че имало много гаден грип.
Дано Васито е добре и да не е нещо сериозно.
Времето днес е по-меко, но предпочитам да се останеме вкъщи.
Анджи все още я е страх да се пусне.Иначе прави няколко крачки сама, ама като разбере, че няма опора тръгва да се докопва до мен и губи равновесие.Като талпа е. Laughing Има време ще преодолее страха и ще се пусне.Ние вече близо месец не използваме проходилката.Анджи се обърна с нея и много плака.Дядо й се ядоса й я счупи.Друга няма за кога да купуваме.Ще си проходи сама. Wink

го^re
japito
Пристрастен

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, момичета!
Черпя ви по new и new за именния ден на Йоан!

От както е станал тази сутрин все още не е лягал и сега продължава да играе. Днес се е захванал сам да се оправя с
http://www.simbatoys.de/de/marken__produkte/simba_baby/spielen/detail.shtml?ArtNr=4011841 , като си го тика сам и когато стигне до врата или стена си го завърта обратно и продължава.

Изпратих 23 ЛС, на момичетата, които скоро не са писали при нас ( да се надяваме, че ще се включат )!

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

japito, браво на тебе, че си изпратила съобщенията. Wink
Дано да се включат и мамите, които са ни позабравили.
Момичета, чакам снимки на дечицата ви да ги сложа в заглавната страница.Много малко от вас са ми изпратили.
Тези дни може би ще изчезна за ден, два.Очаквам да ми спрат нета и няма да имам възможност да го платя веднага.
japito, това играчка за прохождане ли е?Аз бях харесала на Анджи, но се отказах да й взема.То за 1 месец не си заслужава.
И тя още не е лягала.Сега съм я сложила да спи и се надявам да заспи, че да мога да си изчистя къщата и да си почина малко.
Днес не бяхме на разходка, въпреки че времето е много хубаво.За съжаление не остана време, а и няма с кого да излезна.Майчетата около мен избягват да извеждат децата в такова време.

го^re
japito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гери - дано Васи се оправи и посрещнете един хубав РД!!! Скоро и питка май ще правите???
Ние излизахме днес към 11ч да се разходим!!! Ходихме до детския магазих - купих му много готина блузка и един чорапогащник!

го^re
japito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="baby_188] japito, това играчка за прохождане ли е?... [/quote]

Ами да - нещо такова! В метро го бяха написали Буталка 4 в 1 ! Интересна е и много се занимава с нея. Мъчи се да вкарва цифрите и буквите по местата. То е направено и като занимателна маса.

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-накрая и аз направих албумче със снимките на Анджи от рожденият й ден.
Ето да го видите и вие.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=207167

го^re
Kalista
Начинаещ

Местожителство: Страната на чудесата

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 3:18 pm    Заглавие: Хайде запишете и мене в отбора ;-) Отговорете с цитат

С най-голямо удоволствие се присъединявам и аз, обаче ми кажете как, моля!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aaleksandrova
Сериозен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

new Честит имен ден на Йоан! Жив и здрав да е и дълги години да носи с гордост името си и да го предаде напред new
Момичета, днес във Варна подавахме документи за ясли и градини и не мога да Ви опиша какъв кошмар беше. В общи линии вчера от 15 ч днес до 10 ч си стояхме на студа...дано поне има резултат. И определено не Ви пожелавам да преживеете същото.
Гери, искренно се надявам Васи да е добре за рождения си ден new
Бейби , линк н аснимката ли искаш или...?
Ще се опитам да реанимирам малко, че ... new а довечера след детенце и аз ще new

го^re
mitko_marti07
Редовен

Местожителство: pleven

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит имен ден на Йоан и на други ако имат днес имен ден!Да сте живи и здрави!По този повод ви черпя с топло чайче.Днес излизахме за малко времето е по меко.Хубав ден. Very Happy

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 4:51 pm    Заглавие: Re: Хайде запишете и мене в отбора ;-) Отговорете с цитат

Kalista написа:
С най-голямо удоволствие се присъединявам и аз, обаче ми кажете как, моля!

Добре дошла!Надявам се по-често да влизаш при нас и да станеш част от нашата дружинка.
Пращаш ми данните на твоето детенце:дата на раждане и колко килограма и сантиметра е родено.Също така и твоите имена и рожденна дата и година.Също така и снимко на детенцето ти.Качваш я тук или ми даваш линк към нея.Аз ще нанеса всичко на заглавната страничка на темата.Може да я разгледаш.
Тук всички обсъждаме проблемите и радостните мигове свързани с отглеждането на нашите дечица, които са родини през Януари.Също така може и да споделиш и нещо, което е свързано с теб.
Дано ти е приятна нашата компания.

Цитат:
Бейби , линк н аснимката ли искаш или...?

Ако искаш може да я публикуваш тук или да ми пратиш на лични.А също така, ако я имаш качена някъде в нета направо даваш линк към нея, за да не си играеш да качваш. Wink

го^re
sneji8601
Отличник

Местожителство: село Белащица(обл.Пловдив)

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,мамчета!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНДЖИ,ЙОАН,ВИКТОРИЯ,СИМЕОН И МИТКО!ДА СА ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ,ПОСЛУШНИ,ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ!!!!! new new new new
бейби-ти си ме забравила в списака на рождените дни на мамите-аз съм на 16.01.1986
Отиваме до пловдив и после на заведение с още едно семейство и довечера ще ви пиша.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sneji8601 написа:
Здравейте,мамчета!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНДЖИ,ЙОАН,ВИКТОРИЯ,СИМЕОН И МИТКО!ДА СА ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ,ПОСЛУШНИ,ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ!!!!! new new new new
бейби-ти си ме забравила в списака на рождените дни на мамите-аз съм на 16.01.1986
Отиваме до пловдив и после на заведение с още едно семейство и довечера ще ви пиша.

Не съм те забравила, миличка.Ани съм я написала, ама твоя рожден ден не знаех кога е.Ако си напишеш и трите имена цена няма да имаш. Laughing

го^re
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 7:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, МИЛИ ЙОАНЧО! ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО И ДА СЕ ГОРДЕЕШ С НЕГО! new new new new new Наздраве от нас ! newДнес не съм Ви писала, защото изпращах майка ми с голям зор.Много е лош пътя при нас и автобуси почти не пътуват и идват, но си отиде благополучно.Вики е добре и много ходихме днес из нас за една ръка я държа и върви смело.Скоро и ние ще правиме питка.Утре сме на консултация защото в четвъртък не можахме да отидеме от снега и лошото време.Сега ще се миеме, ядем и спиме.Лека вечер от нас!

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Следваща
Страница 2 от 11

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com