Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9108&postdays=0&postorder=asc&start=135

Януарчета,07 лудуват и годинка ще празнуват!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Serenity
Начинаещ

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и добре завали, момичета!
Благодаря специално на japito за поканата new да се присъединя към вас. Истината е, че от време на време ви преглеждам, но прекарвам повече време да чета, тъй като никой не ми позволява да стоя на стола пред компютъра (предполагам знаете как е Very Happy ) Радина проходи отдавна - вече почти два месеца и мирът вкъщи отдавна изчерна - постоянно сме сякаш във военно положение - навсякъде се търкалят всевъзможни предмети, а тя търси нови и нови предизвикателста и всички чекмеджета и шкафове. Така че вече съм назначена за главен "чистач" Wink За сега приятен уикенд, че ако продължавам да пиша, рискувам да ми бъде дръпнат кабела на компютъра Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mitko_marti07
Редовен

Местожителство: pleven

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Серенити добре дошла при нас.Ще ни е приятно да си пишим с теб.И Марти проходи и му правихме прощапулник-взе си протмонето,дано му е на късмет в живота.Сега рс е мое,бебо спи с баща си и е голяма тишина и спокойствие.Чао ви засега. Very Happy Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз приспах ходещата беля и компютъра е само мой Smile
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА АНИ!

ДА Е МНОГО ЗДРАВА,ВСЕ ТАКА ЛЮБОЗНАТЕЛНА И ДА РАДВА МНОГО МАМА СНЕЖИ!ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ТОЗИ СПЕЦИАЛЕН ДЕН ОТ НАС!
А аз се отправям в кухнята да сготвя нещо и да пооправя докато малката хала в къщи спи...

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,мадами. new
Serenity,здравей и добре дошла при нас new
Ние днес ходихме на прощапулник и беше много забавно,за малко и Васи да си вземе нещо new
Преди малко я подстригах,сложих стола й за хранене пред огледалото и с машинката нула номер new А Васи стой и се гледа и чак си обръща главата да се оглежда new new new
Ето я да я видите
Сега заспа в кошарата и какво ще правим цяла нощ незнам,а ако знаете в каква поза беше заспала ще паднете от смях,но изглежда е голяма снимката и немога да я кача да ви я покажа.Както е седнала,главата й е между краката и така е заспала, new new new Направо щях да припадна от смях като я видях.Вдигнах я да я облегна на костенурката и изобщо не се и сабуди. new
Хайде,че нещо много се разписах.
лека вечер и до утре на по кафе new

го^re
m_erilin
Сериозен

Местожителство: Хетафе-Мадрид

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

new Много е сладка Васи Laughing А защо и подстрига косичката?Да се сгъсти ли?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kalista
Начинаещ

Местожителство: Страната на чудесата

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

m_erilin написа:
new Много е сладка Васи Laughing А защо и подстрига косичката?Да се сгъсти ли?

Оооо, тя не е просто сладка, тя си е направо красавица, с тия теменужени очи... 070914 Малко ала Шиниъд О'Конър ефект си постигнала, Гери. Very Happy

Айде, и аз да не остана по-назад, днес се сдобих с нова ютия и я честитих на майка ми, която обикновено идва да върши тая работа и у нас. new Срам не срам, признах си... Embarassed

Днес голяма разходка му ударихме, а и пазар м/увременно. Почти успях и да прокарам идеята си за първия р.д. на Каля. Ще видим дали ще се осъществи. Много ми се иска, ама засега ще си мълча, че като се разбърборя, нещата се развалят. 070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mitko_marti07
Редовен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 8:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.Васи е много сладка,с хубави сини очички.Калиста честита ти ютия и да е ползваш "по често".Марти се приспиват с баща си ,аз ще прибирам играчки,ще измивам съдовете от вечерята и ....няма край.До утре и спокойна нощ. new

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси мамчета new
Kalista,честита ютия,със здраве да си я ползваш.
m_erilin,подстригах я да й падне всичката бебешка коса,а и знам,че се згъстява .Ако се е метнала на мен няма смисъл за подстригване,но все пак.Бях решила ,че след РД ще я подстрижа,а аз като реша нещо го правя new

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Перник

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър вечер момичета
Kalista честита ютия, жалко аз не мога да видя Васи не ми отваря снимките new new
А пък аз да ви споделя преди малко се с скарахме с мъжът ми понеже идва си от работа и ми заявява че се били разбрали с неговите приятели да ходят на кръчма сами без жени направо побеснях изпокарахме се не ме е яд че ще ходи с тях но поне малко да помисли и за мен и сега направо new
Извинявайте че ви занимавам с моите глупости но ако не споделя сигурно ще new сега си седя и плача ли плача и не знам за какво
Лека и спокойна нощ

го^re
evdokiya_bayrami
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Космос

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен, радвам се да съм сред вас отново Very Happy
Благодаря на japito, че ме покани да вляза тук отново Wink Very Happy

го^re
aaleksandrova
Сериозен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

new ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА АНИ! new Жива и здрава да си, любозвателна и предприемчива и много добра! Щастливо детство ти пожелаваме от все сърце new
Снежи, да Ви е жива и здрава, много да Ви радва и да се гордеете с нея винаги! new
Добре дошли на всички новоприсъедини се, при нас е весело, а с вас ще е още повече!

Уф, не зная при вас как е , ама тука са една гадна киша...морко и мръсно. А вечер пък става като пързалка new Много е кофти и с количките е трудно да се излиза

Но все пак идва пролет...да си помечтаем да времето когато проходилите ни дечица ще тичат навън...

Размечтах се, лека и спокойна вечер

го^re
Кремена Илиева

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте и от нас.пишем ви от снежно русе.ние също сме от януарчетата Very Happy и скоро се приготвяме за първия купон на малкия преслав.много се вълнуваме.преско е едно много емоционално и упорито дете.много отдавна ходи още от 9мес и две седмици.и сега вече бяга и прави много бели Very Happy

го^re
japito
Пристрастен

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 12:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит Рожден Ден на Ани пожелаваме ти много Здраве, много Усмивки и повечко да слушкаш мама и тати

Привет на всички новоприсъединили се мами при нас!!!

Аз да се похваля днес си взех изпита и ми остават само още 2 и дипломна работа, за да завърша най-накрая!!!

Ние днес празнувахме РД на единия племенник в заведение с детски кът!!! Децата много се забавляваха, а Йоан около нас и изобщо в цялото заведение си обикаля с буталката или пък се пускаше да прави крачки. Тази вчер допродължихме купона в нас. Рожденника дойде с мама и тате на гости!!!

Гери - сладка прическа си направила на Васи ( така изглежда с още по-големи и хубави сини очи )!
Калиста - честита ютия и със здраве да си я ползваш!!!

Аз изчезвам, че късно стана, а вече нямам сили!!!

го^re
mitko_marti07
Редовен

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 8:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро,хайде на кафе,вече го направих. new Как ви мина нощта мамчета,ние спахме спокойно.Добре дошла на Кремена,ще ни бъде приятно да си пишим.Japito умничка си ни ти,малко ти е останало да завършиш,браво.Залавяме се с домакинството,хайде до по-късно. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 8:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро и от мен new
mitko_marti07,мерси за new .Ние не спахме много добре през ноща,но new
japito, new new new
Кремена Илиева,добре дошла при нас new
Bonbon,не се ядосвай и недей да плачеш , няма смисъл.Не му обръщай внимание. 070914
лек ден от нас 070914

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща
Страница 10 от 11

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com