Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9108&postdays=0&postorder=asc&start=120

Януарчета,07 лудуват и годинка ще празнуват!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
m_erilin
Сериозен

Местожителство: Хетафе-Мадрид

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Kalista правилно съдиш Very Happy В Испания сме.Тук наистина няма такава практика.Сутринта ходихме на лекар-Мери вчера цял ден имаше 070914и цяла нощ.Въртеше се все към 37 и нещо,най-много стигна 38 и педито каза,че може да е от зъбките и дано да е от тях,че в Понеделник и спрях антибиотика.Беше бронхит с жестока кашлица и много сополи и ме е страх да не я повтори new .Снимките на Васи и Наско наистина са много хубави.Децата са големи сладурчета new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

m_erilin неискам да те плаша, но малката щм скоро е била болна и на антибиотик и сега пак има температура и не й е добре, това значи, че все още може да не й е минало напълно.Анджи така беше миналия месец.Веднъж болна на антибиотик и после след две седмици пак същото.Та цял месец беше болно детето.
Дано при вас наистина да е от зъби.Но, ако това е причината температурата не се поддържа.Детенцето вдига и после лесно я смъква.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
m_erilin
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами за момента няма температура и това малко ме успокоява.Ще видим... new Дано да е от зъбките new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bonbon
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Перник

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 3:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета и тук се правят изследвания на 6м и 1 годинка аз днес за обяд му дадох на Тони леща с малко сиренце в нея и му хареса изяде си я цялата, за закуска му давам к.мляко с бисквити защото той не яде попара с какво ли не съм му я правила и не иска, кашите също вече не ги яде явно му омръзнаха,понякога му правя филийка с лютеница и сиренце за това си умира много му харесва
aaleksandrova много са хубави снимките

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мале какви малки буквички new new

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

m_erilin написа:
Здравейте!Kalista правилно съдиш Very Happy В Испания сме.Тук наистина няма такава практика.Сутринта ходихме на лекар-Мери вчера цял ден имаше 070914и цяла нощ.Въртеше се все към 37 и нещо,най-много стигна 38 и педито каза,че може да е от зъбките и дано да е от тях,че в Понеделник и спрях антибиотика.Беше бронхит с жестока кашлица и много сополи и ме е страх да не я повтори new .Снимките на Васи и Наско наистина са много хубави.Децата са големи сладурчета new

Дано е от зъбките и по бързо отмине new

го^re
aaleksandrova
Сериозен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър вечер , чак сега ми остана време за компютъра. Ама така е, като няма кой да помага new
Благодаря за комплиментите, обещавам да ги предам на детенце във вид на целувки new . Когато имам време ще кама още снимки.
Да се включа и аз с по две три думи :
- памреси - до 6 м Tesko , след това My love и съм много доволна.А вече наблягаме на гърнето
- леща и боб дават от ДК, но Наско си хапва всичко. Не близва само овесени ядки
- гладя дрехи, които изискват това
- изследванията в цяла България са на 6 м и 1 г.
Май друго нямаше... 070914
Хайде, болничките да оздравяват по - бързо , а здравите да не се разболяват 070914
На порасналите деца весела вечер, а на тези на който предстой да станат на годинка - още по весела 070914

го^re
mitko_marti07
Редовен

Местожителство: pleven

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Александрова за пожеланието за вечерта.Аз общо взето днес нищо не свърших по същество,почти цял ден на рс,до била ходихме тримата с бебо и до кухнята и деня мина.Утре ще готвя и чиста.Спокойна нощ от нас,Марти вече спи. Very Happy Very Happy Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
japito
Пристрастен

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 11:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, благодаря за пореден път за пожеланията във връзка с 070914 Embarassed
Аз днес несъм се разписвала тук, но имах доста домакинска работа 070914 070914 new , а и гледам като сме си в нас всички да не се завъртам много покарай компютъра, че получавам мъмрене Embarassed
Йоан днес нещо пак се мъчи да кашля new и незнам какво да го правя вече new - ще наблюдавам няколко дни и тогава ще решавам. Успях да му поогледам венците днес и май горе са тръгнали другите 2 резеца и затова сигурно е леко запушеното носле и кашличката new
m_erilin - дано да са зъбки и бързо да се покажат new ( и нека тези АБ по-малко ги даваме, че ние за 1 година сме пили 3 пъти и това изобщо не ми харесва )
Аз чакам да ми изсъхне косата, отивам да 070914 , а после и да се лакирам. Утре съм на изпит, а после на РД на единия племенник.
Да почерпя виртуално за двамата ни рожденници днес единия става на 7г, а другия на 9г new new
Лека вечер!!!

го^re
m_erilin
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мамчета Wink Аз съм доста по-спокойна,защото през целия ден Мери не вдигна температура,явно ще е от зъбите.Благодаря на всички за загриженоста и пожеланията.Днес си имаме рожденниче new малката Анелия.Скъпо детенце- new Честит Рожден ден!Бъди живо и здраво!Много,много да радваш и слушаш мама и тате new

го^re
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 7:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро на ранобудните!Черпя Ви по едно new .Ние станахме в 7,00 часа и сега Вики си играе с един строител, а аз реших да ви new.ЧЕСТИТ 1-ви РОЖДЕН ДЕН НА АНЕЛИЯ! new МИЛО СЛЪНЧЕВО ДЕТЕ, РАСТИ ЗДРАВО, ЩАСТЛИВО И НЕКА УСМИВКАТА НИКОГА НЕ СЛИЗА ОТ ЛИЦЕТО ТИ!БЪДИ ПОСЛУШНО МОМИЧЕ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!new Вики много е послушна, но и доста нервна последно време.Слага все ръцете в устата и трепери чак.
Аз снощи наготвих и днес само ще чистя.Нашия тати кашля и се тресе целия и днес ще го пращам на лекар.Тук е много студено, но в къщи си е много топличкооооо.Като имам време ще ви пиша пак. new

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

честит 1-ви Рожден ден на сладката Анелия.Много здраве,щастие,късмет и успех.Много да слуша мама и тате Laughing
При нас времето е ужасно пак,мъгла,студ,абе направо ужастно.Ние днес сме поканени на прощапулник на братовчедката на Васи.И се чудя дали се купува подарък като се ходи Rolling Eyes
Аз след малко трябва да излизам да пазарувами като гледам какво е време,направо ми се реве,ще умра от студ.Ама няма начин Shocked Rolling Eyes
m_erilin,мерси new
Лек ден от нас new

го^re
mitko_marti07
Редовен

Местожителство: pleven

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 10:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.Честит рожден ден на Анелия,много здраве и щастливо детство ти пожелаваме от сърце.Досега готвя и чистя,ужас.Голям студ е навън и вали и слънце се показва от време на време,лудо време.Марти спинка спокойно от 8 снощи до 7 тази сутрин с 2-3 ставания за вода,де да беше така всяка нощ.Лек ден,до по-късно. Very Happy Very Happy Very Happy

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 10:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро Иринче мерси за new
Честит Рожден Ден на Ани пожелаваме и много Здраве, много Усмивки и повечко да слуша мама и тати new new new new new new new
Тони тази нощ беше много неспокоен и него го мъчат зъбки но пък всичко което му бях направила за ядене си го изяде
Лек ден от нас

го^re
Kalista
Начинаещ

Местожителство: Страната на чудесата

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 10:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА ГОДИНКА НА НЕЛИ И РАДОСТ НА МАМА СНЕЖИ!!! Здраве, усмивки и много обич за всички ви до следващия р.д.

Добро утро, момичета, тук времето е хубавко.. за стоене вкъщи. Много обичам лошото време, а ако имахме камина и люлеещ се стол, щях да съм истински щастлива в такива дни. Embarassed

Завиждам ви за разходките, защото за мен излизането е почти mission impossible. Толкова ми е трудна Каля за обличане и подготвяне, че само мисълта ме уморява. А никой друг не може да я облече или преобуе, освен мен. Естествено, никой не се и натиска. Laughing

И така, напоследък се разхождаме вечер по тъмно. Когато и ако тати намери време и настроение... Все пак е нещо. Confused

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща
Страница 9 от 11

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com