Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9098

Да отслабнеш с пръстен?!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
eyoree
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 11:38 pm    Заглавие: Да отслабнеш с пръстен?! Отговорете с цитат

Мами, днес в "Искрено и лично" темата беше имано такава. Гост бе "брадърката" Стойка, която е свалила 12кг за един месец.
Става въпрос за някаква операция , чрез която ти поставят пръстен около стомаха, което ограничва поглъщането на повече храна. Така всеки месец този пръстен се регулира с някаква подкожна пластина (която не се усещала) до дотигане на необходимите килограми и после се спирало. Така повече нямало да качваш излишни кила...на мен ми звучи доста страшничко (все пак си операция), въпреки, че Стойка каза, че не била болезнена...Та, някой от вас знае ли нещо повече за това? И въобще имали такива, които биха се подложили на това, за да са фини?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 10:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз го гледах предаването,или по скоро част от него.На мен ми звучи много доибре,но като познавам мъжо ,той категотично ще откаже,независимо от цената и т.н

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kate
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм гледала по Дискавъри за цяло американско семейство, което си направили такава операция, -свиване на стомасите.Може да не става дума за същото но е подобно. Та, режат ти стомаха и буквално го намаляват. Не можеш да изядеш повече от една шепа храна-понеже се чувстваш като преял и почваш страшно много да сваляш!

Ама това е мързелива работа за мен... ти ако нямаш воля да отслабнеш...

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Звездица
Начинаещ

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди време бяха казали, че Азис си е сложил. Ама като гледам няма май полза от това Laughing

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 11:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста преди Стойка да се появи с това чудо в корема, някъде бях чела за него. Според мен това е страшно груба намеса в организма на човек и никога не бих си сложила такова нещо, защото нямам воля да спра да ям и съм лакома. Вижда ми се голяма глупост да си направиш такава операция, да ти слагат пръстен на стомаха, само защото нямаш воля да си намалиш яденето сам....

го^re
Вероника82
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 12:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Против съм-ами какво става ако преядеш-започваш да повръщаш ли?вижда ми се рисковано,а сигурно е и скъпо.Въпростъ не е да си слаб-а да си здрав-тоест да ядеш здравословно,а не малко.

го^re
cvetiiv
Начинаещ

Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наскоро гледах цяло предаване за подобни случай, но там поставяха силиконов пръстен на хора със голямо тегло от порядъка над 150кг. и всички пациенти прибягваха до това по здравословни причини : с високо кръвно , диабет и други болести в следствие на наднорменото тегло. Цялата операция в чужбина естествено е напълно безплатна за тези хора а у нас доколкото имам информация в държавните болници неправят подобни интервенции. В частните клиники подобно нещо струвало 4000 евро. поне така пишеше в пресата.

го^re
Lus
Редовен

Местожителство: Фантазия

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде с нещо друго да пробваме да отслабваме

го^re
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 11:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледах предаването и Стойка наистина ми се стори е остслабнала .
Честно казано , никога не бих се подложила на такава "груба намеса" както каза Нифада.Предпочитам да гладувам , отколкото да ям на поразия всякакви храни и да разчитам на това ,че стомаха ми е с намален обем и лесно ще се заситя.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Диети Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com