Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=9058&start=0

Споделяте ли с родителите си...?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 9:27 pm    Заглавие: Споделяте ли с родителите си...? Отговорете с цитат

Споделяте ли с родителите си когато с половинката си имате разногласия,когато сте сърдити и т.н или предпочитате да си замълчите за да не ги притеснявате.Аз лично до сега почти нищо от личния си живот не съм споделяла,винаги си мислеха,че всичко окло нас е прекрасно.А вие добре знаете,че не винаги е така.Скоро казах на майка ми,че сме малко скарани и тя ,разбира се,застана на негова страна,само и само да мога да преглътна и простя.На мен доста ми докривя и и го казах...но стига толкова за мен.При вас как стоят нещата?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Вероника82
Сериозен

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не-интимният и личен живот мога да споделя с близка приятелка,но е мисля,че родителите е редно да се замесват,пък и никога не съм обичала да споделям подробности с ях-не сме толкова близки,пък и не съм сигурна,че бих споделила и иначе.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ianitza
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 9:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вероника82 написа:
Не-интимният и личен живот мога да споделя с близка приятелка,но е мисля,че родителите е редно да се замесват,пък и никога не съм обичала да споделям подробности с ях-не сме толкова близки,пък и не съм сигурна,че бих споделила и иначе.

new

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 10:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Никога! Не бих си позволила. Още повече, като си знам родителите, що за стока са... Rolling Eyes Confused

го^re
ALEKS
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пещера

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 10:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Старая се да спестявам на майка ми подробностите, споделям само "безобидните" проблеми, защото знам колко ще се притеснява за мен, а и тя май винаги защитава Румен и според нея в повечето случаи той е прав.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
paun4eto
Пристрастен

Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 10:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Споделях на майка ми и като видях ,че за нея това дето е добро за мен не е,спрях,а и тя винаги застава на негова страна! Mad
Пък и като и споделя още повече задълбавам спор,
който ако сме намесени само ние със половинката ще отшуми по-бързо и неусетно! Wink

го^re
mi6a
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 11:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста от нещата споделям с майка. Може би така се разтоварвам. Често защитава него, но не и се сърдя. Общо взето го правя за да се оплача и да ми олекне.

го^re
diancheto
Пристрастен

Местожителство: Сандански

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 11:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Зависи какво, а и нашите са едни чешитим по-добре по-далеч от тях!

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 11:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз преди също не споделях с родителите ми, но слърках.
Имах проблеми, които ако бях споделила щеше да ми е по-леко и все пак щях да получа някакъв съвет.Това дали ще ги послушам е друг въпрос.
Сега споделям с майка ми.Спестявам й някои подробности, но мога да кажа, че са много малко нещата които незнае.По този начин ми олеква когато имам проблем.
Ама то си зависи и от родителите според мен.

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 11:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз винаги съм споделяла с майка ми, но винаги знам какво мога да и споделя. Има неща, които тя не би разбрала и няма д ами помогне, а само ще ме натовари повече, а и тя самата може да се натовари излишно.
Иначе преди 3 седмици имахме голям проблем с Жоро и моите родители бяха плътно до нас ( както инеговите, но те не са в София) и това много ни помогна да го преодолеем.

го^re
Руми
Отличник

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2008 11:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нямам по-добри приятели от тях! разбира спестявам по нещичко, но на тях им е пределно ясно какво става с мен. и тези, които не споделят по-горе : според мен родителите знаят, независимо дали казваме или не. едно изражение, една мимика, която си мислиш, че скриваш пред тях е достатъчна за да им разкаже много неща Wink

го^re
SLANCE
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 9:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

не , не желая да ги притеснявам

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 9:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди споделях с нашите (но само проблемите, не интимни неща, разбира се) и като видях, че не получавам разбиране, понякога дори в името на това да не се разведа, спрях, защото те са за мотото - "По-добре нещастно омъжена, отколкото щастлива сама"...уж заради децата, хората, не знам си какво....Всъщност на мен само веднъж ми се е случвало да съм на прага на развод, който НЕ исках! Поради простата причина, че свекърва ми се месеше във всичко и просто един ден не издържах, взех си детето и си тръгнах, като казах на мъжа ми да дойде с нас....а той не дойде....
Тогава бях решила, че няма да се върна при тая изродска жена, ако ще брака да ми коства...и именно тогава нашите НЕ ме подкрепиха и аз нямах избор.....а мъж ми...и той беше готов да се разведе, но да не излезе от тази проклета къща!
Оттогава оная се сапикясва какво и как говори, но очите ми все навън гледат......

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 10:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз споделям с майка си, когато чувствам че имам нужда, защото зная че тя винаги ще ме разбере и ще ми даде правилен съвет! Надявам се и моята дъщеря някой ден да споделя с мен , защото от майката по- близка няма според мен..!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
assseto
Отличник

Местожителство: София кв.Хаджи Димитър

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 11:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато споделям с майка ми тя обикновенно преобръща нещата и ги разказва на баща ми по съвсем различен начин и само го тревожи(а той е международен шофьор)За това въпреки че живеем под един покрив гледам да не и споделям!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Дом, семейство, работа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com