Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8991&start=15

Майчета в чужбина 2!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
надядамато
Отличник

Местожителство: Italia

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря специално за пожеланието! Дано всичко е наред. Иначе празника мина спокойно, както дори и не се надявах. Днес бяхме при свеки на обяд и там беше белко тежко, тъй като Давиде започна да капризничи. На Нова Година бяхме с идна млада несемейна двойка и момичето определено много ми помогна. Дори и не разбрах, че съм имала гости. Тук правят Нова Година на базата на рибни изделия и определено не се задовольват с едно две ястия, така че ако трябваше да изнеса сама на гърба си цялата вечеря, сега бих била жив труп. Другата хубава новина е че Давиде утре отива за цял ден при една своя леля и ще имам време за мнооооооооооооого позабравени занимания. Това не се беше случвало от маса време.
А сега дойде време за Новогодишните пожелания

Честита Нова година! Да не се отърваваме от здраве, парички и и чиста човешко щастие!
Момичета ставам че ми дойдоха госдти ще вляза после пак

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Ralito
Пристрастен

Местожителство: Lille,Франция

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ни е хубава темичката,дано все повече мами се включват.Сигурна съм,че не сме само ние,които живеем в чужбина Ама сме най насрамежливите и пишемSmile
Иначе как си изкарахте Новата Година?Ние бяхме в едни пиятели,събрахме се голяма компания и хапнахме,пийнахме,танци и така до 4 сутринта.Днес реанимираме с мъжа ми,че що ядене изядохме последните дни...аз дори качих 1 кг,и вече 4 кг имам за сваляне преди лятото.Илеа иначе мн плака,не е свикнала с непознати и рев,то се вижда на снимките де,вместо да си играе с другото бебе,се плашеше от него.А какво чудо стана като взех бебето,а тя миличката,гледа мама и пищя,крещя.Иначе е много спокойна натура,лесна за гледане.Един час я дондурках докато заспи,но после нямах проблеми с нея и спаха с др бебе в спалнята.

Слагам няколко снимки Smile

Последната промяна е направена от Ralito на Пет Яну 04, 2008 4:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
надядамато
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 5:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ти е сладка малката принцеска, а иначе е нормално че не си играе с други дечица. Много е малка и не разбира. Сега иска само теб и другите хора, които са й най близко и така ще е много време за напред. Моят син Давиде е на 2 години и още не се зайграва с други дечица.
а за празника си бяхме у дома заедно с наши приятели, млада несемейна двойка. До последно щяхме да сме си дори сами и в последния момент те решиха да се присъединят. Беше спокойно на базата на риба. Леле колко рибни изделия се изядоха, доста попрекалихме. В 01.30 приключихме. Малко раничко, но на мен ми беше добре така. Тук не умеят много да се забавляват. Ще гледам занапред ако можем да се събираме с моето семейство. Така поне ще пада и купон а не само голямото ядене.
След 6ти отваря пак детската градина и не знам моят син, дали ще иска да ходи. Дано не плаче само до скъсване, както преди празниците. Стискам си палци!
Иве, къде се изгуби? Има една девойка, която от време на време влизаше в темичката. Казва се Валя и са до Равена. Има си момченце и са го кръстили Кристиан. Утре я изписват. Преди малко засякох мъжа й в скайп.
Увляяяяяяякох се момичета! До скоро и много целувки!

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 5:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук съм!!
Илея- Доника голяяяма сладурка, а и майка и и татко и са сладури!
На АЛберто пък само му дай деца и забравям за него, веднага се заиграва!!
И аз мисля така за купоните, то тука си е само ядене, мисля занапред аз да си се веселя, ако щеш да ставам да танцувам, но да ми е весело.
Честити от мне на Валя като я изпишат! Да и живо и здравичко детето и когато се чувства готова да се завърне при нас да напише как върви и колко е пораснало мъничето!!
Целувки

го^re
vera_milkova
Сериозен

Местожителство: Manresa,Spain/ЗЛАТОГРАД,БГ

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 7:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен Smile Как сте?Как са де4ицата?Ние днес правим 40 дена и бяхме на педиатър.Резултата е-1380гр и 6 см за 40 дена Rolling Eyes Като само за последните 20 дена сме пораснали с 800гр. и 3 см Smile
Наде,само ти оЩе не си се от4ела със снимки 070914
Рали,голяма красавица е Илеа 070914 Аз съЩо се притеснявам от това,дали Емма Ще се справи лесно тук.ВкъЩи говорим на български,когато тръгне на градина Ще трябва да нау4и каталан и испански....Мисля да я давам на градина,като стане на 1 година и ме е страх да не се пообърка от езиците?ВаШите деца как се справят с това??? new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
надядамато
Отличник

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само за малко съм момичета. За снимките сте прави. Време е да ги сваля ат камерата, че е срамота да се памотвам така. Иначе Давиде предпочита италианския. Но е разбираемо, тъй като само аз му говоря на български. След няколко седмици идва баба му от Испания и така поне ще говорим много на български и дано напредне. Иначе разбира де, когато му говоря и иска да чуе. Мен нещо много ме сърби корема. Расте с невероятна бързина. Днес правих сметка че остават само 4 седмици, уауууууууууууу.....................
До скоро момичета и целувки!

го^re
Ralito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2008 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте отново,много ви благодаря за милите думи.Ние днес се оказахме с още едно зъбче-вече трето.Добре,че и отворих устата,и я видях.Иначе нито колики,нито зъби усетихме.
След 10 дни ми започват изпитите и ми е едно гадно.Ваканционно съм настроена и хич не ми се приговаря.
А иначе по празниците качихте ли килца,защото аз съм с 1 кг отгоре от свинщина Sad

Лека вечер на всички .

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде, Наде, малко остана!!
И аз като се замисля, че остана горе- долу месец до първия рожден ден на Алберто!
Наде, супер, че ще идва майка ти , малко компаия и помощ. До кога ще седи?
Рали, изобщо не смея да се тегля, когато видя, че съм поотслабнала, тогава се меря. Много зъби имате,АЛберто има само 2. Ние главно на български му говорим, защото така или иначе ще научи италианския, ще- не ще.Когато сме наваън и сред италианци му говорим на италиански.
Вера, доста бързо напредвате, много добре е детето. пожелавам му в същия дух да върви и да не създава ядове на мама Smile
Целувки и приятен ден

го^re
надядамато
Отличник

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес пак няма снимки, защото съм супер изморена, а и след малко буда Давиде и отивам малко на шопинг, защото съм си го заслужила, поне така предполагам. и то не за мен де, а за детски дрешки и нещо за новородено, защото въпреки че имам всичко ми се иска като се роди Матео да го обличам поне с раждането в новички, чисто прани и гладени дрешки, а после се знае, че влизат в употреба дрешките на брат му като бебе... Понакога да си втори не е чак толкова голямо предимство, вие какво мислите?
Иначе малко остана, права си Иве, но много ми тежи корема. А майка ми още не си е намерила чартер от Мадрид до Неапол. Май сега ще вляза за малко във веулинг да видя с какво разполагат.
А на Рали й вярвам, че й е криво за ученето. Ако се чувстваш като мен те разбирам. Момичета, нищо не ми се прави а съм принудена. ПРосто нямам друг избор. Давиде е станал супер хала и много ме ядосва. Преди малко като го приспивах само се чудех, как е възможно спейки да е такова ангелче, а като се събуди...........леле ужас. Много живо дете. На моменти ми е жал за брат му, който явно вече се чуди как ще попадне в тази лудница. Дано всичко се оправи, че така за никъде не съм....
Сега много целувки и да скоро!

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 12:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте! Да се разпиша днес. С АЛберто си поспахме до 10 часа, като никога, голям късмет.
На мен ми е много приятно да пазарувам бебешки и детски неща и става винаги така, че за мен не си копувам нищо. Наде, хубаво си е да си купиш нещо ново на бебчето, то е ясно, че после ще използва от Давиде, но поне няколко нови дрешки...
Целувки

го^re
надядамато
Отличник

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета, вие пак нещо се загубихте. До преди няколко дни всеки път като вляза и темата е затрупана от отговори, а сега пак май само Ивето остана. Вчера напазарувах за Давиде някои неща и за бебо също. Бях се приготвила за повече покупки, но и така съм доволна. Намаленията още не са достатъчно големи замо 30% и това ми малее. Обичам да пазарувам, но когато наистина цените са суперл Днес свалих снимките от Нова Година и празниците, но моя няма да ви пращам, защото пак са ми се подули очите. Явно е от преумората около тези дни. Чак когато спра да кърмя мога да започна да ги лекувам с кортизон и после ще ви затрупам със снимки. Сега ви пращам много целувки и поздрави и до скоро!

го^re
Ralito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет и от мен,набързо и после ще поуча.Нямам търпение да я свърша тази магистратура,че ми писна вече все над учебниците.Нали ще стискате палци за изпитите SmileАма цели 9 пъти,че толкова изпити имам.
А относно снимките-ама хич не сте серизни.Аз моите ги изптрих,защото има хора на тях,които едва ли искат да се озоват във бебешки форуми Smile

Ама пускайте снимки де,да ви видя.а пък на Надето само да и кажа,че си намерих май зет Wink,че хем ми е наблизо Smile

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наде, аз още не съм разглеждала магазините, да видя как са намаленията. Важното е да си доволна от това, което си купила. Давиде е голяяяям сладур и е права Рали да си го вземе за зет.
Рали, ще стискаме палци, разбира се, най- искренно ти пожелавам да ти мине леко подготовката и самите изпити.
Целувки

го^re
vera_milkova
Сериозен

Местожителство: Manresa,Spain/ЗЛАТОГРАД,БГ

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 1:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм тук new Но пак ме е подгонил мързела.И затова само 4ета.Ние сме добре,бебка слуШа,спинка и яде.Иве,за разлика от вас,моята Щерка не става преди 10 new и ве4ер се събужда само за да яде.Направо съкровиЩе new Сега я 4акам да се събуди и отиваме на гости при приятели.Тук в4ера беШе празник-ноЩа на тримата крале.Много ми хареса,оба4е забравихме апарата и неможах да снимам new
Рали,успех на изпитите 070914
Иве,как е Алберто?Радва ли се за наближаваЩия рожден ден или оЩе не разбира?
Наде,и аз ги 4акам тези коледни намаления.Имам спеШна нужда от подновяване на гардероба.Оба4е миналата седмица като пробвах дънки в няколко магазина и не мовах да закоп4ая 40 номер.....цял 4ас ревах като магаре new След раждането съм станала new
Лек ден от мен и целувки

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ralito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ви мамички сладички.Ох,само да минат,да ми падне камък от плещите.Иначе майка идва на 11/01,вече си взе билета,много се притеснявах с това време дали ще се домъкне до тук.С Илиян пък ще сме разделени 5 седмици и от сега ми е свито сърцето.Ето,оплаках ви се,само мъките си ви разказвам и аз.
Утре дано има нещо по-хубаво за писане.Ааа,запалих се по Пилатес и си правя вкъщи упражнения,много ми харесва.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com