Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8991&start=0

Майчета в чужбина 2!!!
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vera_milkova
Сериозен

Местожителство: Manresa,Spain/ЗЛАТОГРАД,БГ

МнениеПуснато на: Съб Дек 29, 2007 10:58 am    Заглавие: Майчета в чужбина 2!!! Отговорете с цитат

new ТОВА СМЕ НИЕ!!! new

Ralito,24 години/Лил-Франция/-Илеа Доника,14.05.2007 / Бордо-Франция /

Iveta Gocheva,22 Години, /Cernusco sul Naviglio, Mi- Italia/- Алберто Станков ,11.02.2007/Cernusco sul Naviglio, Mi- Italia/

надядамато,12.11.1971година/Бриенца /Потенца/, Италия -Давиде Д'Амато,10.11.2005година/Бриенца /Потенца/, Италия /

vera_milkova,23.11.1982година/Манреса,Испания/-Емма,25.11.2007година/Манреса,Испания/

Да ни е 4естита новата теми4ка Razz Наде,надявам се не ми се сърди6,4е те изпреварих new
Как са малките миШленца?Иве,Алберто изглежда много Щастлив new И подаръка му е много оригинален!
Наде,как е корем4ето?За кога ти е насро4ено секциото?
Няма как да си по4ивам с това малко звер4е вкъ6ти Evil or Very Mad Занимавам се само с нея,по4ти цялата домакинска работа я върШи мъжа ми ,и въпреки това ве4ер съм като пребита Sad А,сега и с тези колики..... new
За Нова година 6те сме си вкъ6ти.Може би с няколко приятели.4есно казано,ми е все едно.Незнам как е при вас,но при мен по4ти винаги се полу4ава така,4е като се подготвям за определен празник,после като 4е ли оставам малко разо4арована...Затова тази година без планове Exclamation А и въобЩе да не празнуваме,няма да се сърдя WinkА какви са ваШите планове?

Последната промяна е направена от vera_milkova на Вто Яну 01, 2008 4:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Italia

МнениеПуснато на: Съб Дек 29, 2007 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

здрвейте! Честита темичка!!
Наистина АЛберто е много щастилив на люлката, обаче трябва да и измисля нещо, че се плъзга на плочките и нищо не става, трябва с една ръка да я държа да не мърда, а с другата да люлея.
Вера, много сте сладки, но наистина трябва да поспиваш когато беб4ето спинка, така ще се възтановиш по- бързо, аз трябваше всичко сама да правя и дом. работа и Алберто и въобще не спях през днея и после едвам ставах сутрин...
Наде, стягай куфарите, че нямам тарпение вече да си имаме още едно бебче!! Smile
Целувки

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ralito
Пристрастен

Местожителство: Lille,Франция

МнениеПуснато на: Съб Дек 29, 2007 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде и аз да се включа в новата темичка.Вера,можеш на първия ти пост да направиш списък с всички нас,от коя държава сме,години,бебета.Само предлагам разбира сеSmileАз така правя в един друг форум,за да улесня както пишещите в темата,така и четящитеSmile

го^re
sinna
Фен на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Съб Дек 29, 2007 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет момичета!!! Как се чувствате на толкова километри от Родината?
Я кажете, бързо ли свикнахте в новата страна? Аз януари имам едно интервю и ако всичко мине добре заминавам за САЩ. Ама да си призная малко ми отбива... Весели празници ви желая!!!

го^re
vera_milkova
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Дек 29, 2007 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ralito написа:
...Вера,можеш на първия ти пост да направиш списък с всички нас,от коя държава сме,години,бебета...

Идеята е 4удесна!Давайте данни на вас и ваШите слън4ица
RALITO,малката ИЛЕА-ДОНИКА е много е сладка Very Happy Ти от колко време си във Франция?[/b]

го^re
vera_milkova
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Дек 29, 2007 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sinna написа:
Привет момичета!!! Как се чувствате на толкова километри от Родината?
Я кажете, бързо ли свикнахте в новата страна? Аз януари имам едно интервю и ако всичко мине добре заминавам за САЩ. Ама да си призная малко ми отбива... Весели празници ви желая!!!

Аз да си призная,не ми беШе трудно!Може би,заЩото бях с мъжа си и малко след като пристигнах в Испания забременях и това,като 4е ли изцяло ме ангажираШе,мислите ми бяха свързани само с беб4ето.Според мен,навсякъде можеШ да се 4увстваШ добре-зависи изцяло от теб !Успех ти пожелавам на интервуто и весели празници!

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Дек 29, 2007 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!!
Какви данни да ти дам?
Sinna, и аз така като Вера, дойдох тук с мъжа ми, всъщност, той си живееше тук и после се запознахме в Бг и той ме взе. В началото изобщо не ми беше мъчно, забременях, роди се АЛберто, идвах си в Бг, но нещ напоследък ме е хванала носталгията. При мен е това, че съм малко изолирана и нямам много приятелства, но с времето сигурно и това ще стане. Успех на теб и да знаеш, че всеки човек различно се адаптира. Например сестра ми беше дошла за сватбата ми и искаше още на 1-вата седмица да си ходи.
Целувки

го^re
Ralito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 1:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мацки.
Ние сме във Франция от 6 години,мъчно ни е за близките,но всяко лято се прибираме за по 2-3 месеца и не е чак толкова страшно.А и майка сега ще ни идва на гости за месец,баба беше тук през октомври..минава времето.всеки ден се чуваме по телефона(безплатно ми е за Бг),SKY¨PE пускаме и така.Май по ми е мъчно за самия ми живот там отколкото близките: ресторанчета-обожавам нашата кухня,разходки,моренца...

Иначе за нашите данни:
Ралито(Ралица) 24 години, Лил-Франция
Илеа Доника 14.05.2007 в Бордо-Франция

го^re
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Iveta Gocheva 22 Години, Cernusco sul Naviglio, Mi- Italia
Алберто Станков 11.02.2007 Cernusco sul Naviglio, Mi- Italia
Красмир Станков- Мъжа ми- 27 год.

го^re
deia80
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами.
Искам да попитам специално vera_milkova,би ли ми казала как стоят нещата с детските ясли и градини в Испания-кога е записването,какви са таксите,по колко деца са в група и т.н.
Благодаря ти предварително.
Весело посрещане на НГ на всички вас мами в чужбина!!!!!!!!!!!!

го^re
Ralito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 6:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Весело и незаправимо посрещане на новата година и от мен.

го^re
надядамато
Отличник

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честита нова темичка, майчета! Много се радвам, че сме се организирали така бързо. Нямах време тези дни да се появя, а и сега съм само за малко. Иначе аз се запознах с мъжа ми в България, но после дойдох уж за малко за 3 месеца да се откъсна от Бг и то взе че искрата пламна и вече съм тук от 6 године а от 2 и нещо съм семейна. По принцип не ми липсва често България, но сега и не съм си ходила това лято а се очертава и това да е така и това вече малко ми тежи. Дано нещо се промени.
Иначе Вера, много ми тежи корема вече и даже вчера се поинтересувах за една друга болница, където правят секцио в 38та седмица, а не както където съм сега в 39тата, но Франческо е малко против и май е прав. Докато бебо е вътре е спокоен и расте по добре, стига да не хукне преди заплануваното. След 6ти ще ми насрочат ден и час. Веднага ще ви го предам, защото е мноого важно за мен.
А сега ви желая весело изкарване на Новата Година! много целувки и усмивки от цялото семейство Д'Амато!
Илеа Доника е малка принцеска. Много е красива и пухкава. Да ти е здрава и послушна Рали!
Нашите данни са
Надя Русинова, 12.11.1971, София
Давиде Д'Амато, 10.11.2005, Еболи, Италия
живеем в Бриенца /Потенца/, Италия
като се появи и Матео, ще го включим и него, живот и здраве!
Пак целувки и много щастливи усмивки на всички майчета по света! Ще се срещнем пак вече през новата година

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Iveta Gocheva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета, Честита нова година първо от мен!! Пожелавам ви да сте много здрави- вие и целите ви семейства, да сте мноооого щастливи да сте усмихнати винаги, да имате успехи във всички начинания и специално за Надето леко раждане и бързо възтановявне!!
Целуввам ви!!

го^re
vera_milkova
Сериозен

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 4:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моми4ета,4естита нова 2008 !!!Здраве,Щастие и много поводи за добро настроение !!!

го^re
vera_milkova
Сериозен

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

deia80 написа:
.....как стоят нещата с детските ясли и градини в Испания-кога е записването,какви са таксите,по колко деца са в група и т.н.....

Незнам,колко Ще ти бъда полезна,тъй като все оЩе не съм проу4вала този въпрос.От моя приятелка испанка знам,4е можеШ да даде6 детето си на ясла от 4 месе4на възраст,държавните ясли и градини са безплатни,а приема е по то4кова система(то4ките са за доход на семейството,колко 4ленно е,каква националност,къде живее и др.за които о6те незнам).Записването е както и в БГ-няколко месеца,преди това се подават документи и се 4ака за одобрение.
Съжалявам,4е немога да ти дам пове4е информация,но като разбера о6те не6то,Ще пиша.

Иве,напоследък и мен ме гони твоето настроение Sad От това стоене вътре,сама с Емма.....хваЩа ме яка депресия Sad Искам да запо4на работа,да съм сред хора,но искам да си гледам детето.....Ти съЩо ли си раждала в Италия Алберто?При вас плаЩат ли се прегледите,раждането....?

Наде,как си ?Как е малкия палавник?

Рали,не се справих много добре с първия пост Crying or Very sad

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com