Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8941&postdays=0&postorder=asc&start=45

В Шумен мама Коледа празнува, а бебчо лудува!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
miki
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит рожден ден и от нас! new new new new Да е здрава и да се радва на щастливо детство!

Иринка, да качиш после снимки, че да видим тортата и свещичката new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
galenceto
Сериозен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 6:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит рожден ден на малката и от мен! Да ти е жива, здрава и безгрижно детство!!! new new new new

го^re
мърбълхет
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 9:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит рожден ден на Вики! За малко да изтърва тортата.

го^re
petina_georgieva
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 10:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит рожден ден Вики! new

го^re
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

как сте мами ,още дъъъълго ще си стоим в къщи,тоя сняг до март няма да се стопи при минусовите температури навън

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 6:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами!Много Ви благодаря за поздравите и пожеланията по повод рожденния ден на Вики!Днес беше голям купон с бебчетата.Ще Ви кача още снимки.Тортите са от сладкарница Албена, защото тя ми е наблизо в Тракията пък и там си пиехме кафето и сме ги опитвали всичките почти.И утре продължаваме с още роднини и край.Страшна зима е наистина.Мъжо сутринта като ходи на работа е било - 20 градуса.Ужас.Снощи ходихме към 19ч на Кауфланд и беше пак голям студ.Якетата ни направо шумоляха.Лека вечер от нас!

Последната промяна е направена от irina78 на Съб Яну 05, 2008 11:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
snejanav
Отличник

Местожителство: CHUMEN

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 8:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ВИЖДАМ ЧЕ МНОГО СЛАБО ВЪРВИ ВЪВ ФОРУМЧЕТО,МНОГО Е ГОТИНО НАВЪН ДЕЦАТА СЕ ПЪРЗАЛЯТ ДАНО СЕ ЗАДЪРЖИ ТАКА ЦЕЛИЯ ЯНУАРИ/МАЙ САМО АЗ ИСКАМ ТАКОВА ВРЕМЕ/ Laughing

го^re
деси78
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Smile и на мен ми харесва това време,направо е супер 070914 Вчера изведохме децата да се пързалят и бяха много щастливи.Малкия много се радва.За каката да не говорим.Дано наистина се задържи снега,че миналата година шейната остана безработна new Нищо не казвате за срещичка.Хайде да се организираме някой ден!Очаквам предложения 070914 Чао и доскоро 070914

го^re
деси78
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 11:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Иринка,много е сладко Викитоооо!!!Малеее,голяма е сладурана,да ти е жива и здрава new

го^re
snejanav
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

как сме в този прекрасен ден/е вече е вечер/,но няма значение Laughing .как са дечицата Laughing споделете!

го^re
snejanav
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Яну 06, 2008 11:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ДЕСИ МНОГО ДОБРА ИДЕЯ ДАВАШ ЗА СРЕЩИЧКАТА Laughing Arrow ДАНО СЕ ОСЪЩЕСТВИ /ТИ В КОЙ КВАРТАЛ ЖИВЕЕШ?

го^re
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 11:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мамчета!Как сте?Аз умирам от студ.За разлика от вас аз нямам търпение да се оправи времето,защото съм адски зиморничава и не издържам при такива температури.Много се извинявам,че съм пропуснала рожденния ден на Вики и не можах да честитя.Но така съм се ядосвала.Като взе,че ни замръзна климатика от тия студове,а той е в тази стая където е и компютъра.И няколко дни въобще не съм влизала тук.И още не можем да го размразим,и сега съм си пуснала една духалка,но доста треперя с нея.А и така се притеснявам,мъжо цяла седмица не беше работил,а днеска вечче няма накъде и тръгна на път.А в тая поледица,така ме е страх,едвам карал.Вие как я карате?Иринка,Вики е била голяма сладурана на рожденния ден,с този красив тоалет.Като истинска мадама.Беше ли развълнувана на самия ден.Трябва да е усетила еуфорията.Хайде чао засега.

го^re
mariya_bratoeva
Сериозен

Местожителство: Shumen

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ С ГОЛЯМО ЗАКЪСНЕНИЕ ЗА КОЕТО СЪЖАЛЯВАМ- ДА Е МНОГО ПОСЛУШНА И ДА РАДВА МАМА И ТАТИ МНОГО А ОТ ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕ new new new new new new new
А този НЕТ непрестава да ми прави проблеми и затова едва сега ви пиша
А засега 4ао - ние отиваме на консултация и дано вси4ко да мине ОК 070914 070914 070914

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 9:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен сладурани! new Остана време и за вас днес най-напосле.Моята голяма Вики вече new , а аз си хапвам и чакам мъжо от работа.Днес докато изпратя майка ми в това време и този транспорт направо new .Купони вече няма, всичко е прибрано и оправено и мога да си отдъхна.Утре трябва да ходиме на консултация, защото оня ден педито ни каза да не ходиме в снега.Трябва да се изпишкаме и ще ни вземат кръв от пръста. new
За срещата е добра идея, но ще отиде този които има при кого да остави бебо, а такива като мен.... new Забравих дали Ви се похвалих ама имаме вече 1 зъб долу в дясно и днес прави плахи крачки сама.Блъскаме и иска да върви сама, но много бърза и е много емоционална.Хайде лека Ви нощ и утре Ви чакам рано на кафеееееее.Чао и целувки на всички малки съкровища от кака Вики. 070914

го^re
деси
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит рожден ден на Вики и от мен, макар и патерицата ми да е вече мноооооооооогооооооооо голяма.Днес и ние бяхме на консултация и до довечера ще преживяваме последиците от ваксината,но инача всичко е наред.Надявам се и с вас да е така.И скам да питам има ли откачени майки ,които да си извеждат бебораните на разходка?На мен вече ми втръсна да си седим у дома и смятам утре след като се пооправи след ваксината да се поразходим за някой и друг час навън,стига да мога да преодолея преспите с количката,но ако не успея смятам да я сложа в шейната и да се попързаляме малко.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com