Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8941&postdays=0&postorder=asc&start=15

В Шумен мама Коледа празнува, а бебчо лудува!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
деси
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пет Дек 28, 2007 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека и аз да се включа във вашата темичка .Ние с моето бебче си излизаме всеки ден,стига да не вали или да не духа силен вятър.За сега не сме имали проблеми със студеното време и дори бих казала ,че ни се отразява много добре.След една студена зимна разходка мушмулчето спинка много добре ,а и през деня е по-спокойна.Според мен мънъците трябва да си ги разхождаме всеки ден ,дори и за малко,без значение от градусите навън.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
irina78
Пристрастен

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро момичета!Черпя Ви по едно new , за извинение че не съм писала вчера.Честит 2-ри месец на малкия юнак на [b]mariya_bratoeva! new Мили малък бебчо, желаем ти много здраве, щастие и никога усмивката да не слиза от твоето лице!Бъди много послушен за радост на всички които те обичат![/b]
070914 Вече имам помагачка- в петък майка ми дойде на гости и вчера се поразходих добре по центъра и магазините.Купих всичко необходимо за Нова година и подаръци за Вики и едно друго бебе с което са родени на 04,01 и ще му ходим и на него на РД.Вече почти съм готова и с покупките за нейния рожден ден-парти комплекти, балони, свещички, поръчахме две торти и т.н. new
Хайде да раздвижа форума и да ви питам какво меню сте измислили за Нова година?Ние тази година сме на рибно.Омръзна ни с това месо-пилешко и свинско.Днес правихме меденки.Споделете идеи.Лек ден от нас!Целувки на всички бебчета, а на не родилите се да слушат мама в стомаха и да не ритат много. new, щото знам какво е.

го^re
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2007 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За менюто ще следа предложения днес защото и на мен ми писна от вечните пържоли и тем подобни

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
деси78
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 8:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мили шуменски мамички!!!Не съм писала тук мнооогоооо време,Но седнах днес да пия кафе пред компа и реших да попиша Smile.Искам да ви пожелая едно весело и незабравимо посрещане на Новата 2008 година!!!Нека за всички по света тя да бъде здрава,спорна и успешна!!!Весел празник!!! new new 070914

го^re
dilqna 23
Редовен

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 10:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мамчета,как се чувствате днес?Сготвихте ли вече гозбите?Аз съм готова със всичко още от вчера,изчистих си,сготвих си,за да съм свободна днес.Да мога и за себе си да помисля.Остава ми само да си изгладя покривката и да наредя масата,нали ще празнуваме вкъщи с кръстниците.Пожелавам на всички да си прекарате страхотно.Аз с тоя тумбак сигурно ще се подмятам от единия диван на другия,но няма как.Важно е бебчо да се чувства добре.Дано усети и то нещо от тази нова година Very Happy Very Happy Very Happy .Лек ден на всички и да нацелувате малките дечица.

го^re
azra
Начинаещ

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте мами
Как сте приготовленията продължават ли или вече сте на маса. Пожелавам ви приятно изкарване и посрещане на новата година. Диляна имаше едни шоколадчета за тази цел забравих им името обаче в аптеките го знаят - те са специално за бременни защото други лекарства не дават да се пие освен в належащи случаи, на мен ми свършиха работа дано помогнат и на теб. Мами имам една молба към вас тъй като не мога да се свържа с моята педиатърка а принцеската ми е хремава трудно диша а аз незнам какво да правя ако някоя успее да се свърже със своята педи моля да попитате какви капки да и давам тя е още на 20 дена и е трудно да я кърмя и спи неспокойно. Благодаря ви предварително

го^re
p4eli4kata_86
Отличник

Местожителство: гр.Шумен

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета!!!Искам да пожелая на всички весело изкарване и много късмет,щастие и любов ви пожелавам през новата година.Айде живи и здрави до догодина!!! Laughing

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен!azra купи физиологичен разтвор и капи по 2 капки и с помпичка почиствай нослето или клечки за уши.Давай Вит.С ампули за бебета или разтвор от лайка сварена и ампула вит.С равни количества приготви смес в едно контейнерче и по 1-2 капки капи в нослето 3-4 пъти.Има и едни капки Коларгол ние сега ползваме тях-питай някоя аптекарка дали може да й слагаш.Те са смес от дистилирана вода и сребро-малко цапат.Дано съм ти била полезна.И ние така бяхме я изстудили Вики като беше на 40 дни.
Желая Ви весело посрещане на Новата 2008 година-С пожелание за здраве, щатие, любов,пари,мирни дни и Шумен да се плоди!!!!!!!!!!! Very Happy
Наздраве и пишете как сте прекарали!

го^re
kremi7
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SHUMEN

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 12:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде за много години да сте живи и здрави и да ви радват много дечицата

го^re
miki
Редовен

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честита Нова Година! Нека да сме живи, здрави, да се радваме на децата си и семействата си, да няма болести и нещастия през Новата година! На бъдещите майчета желая безпроблемно раждане и най-сладките бебоци!

го^re
mariya_bratoeva
Сериозен

Местожителство: Shumen

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА НА ВСИЧКИ МАМИ И БЕБЕНЦА РОДЕНИ В 2007 И НА ТЕЗИ КОИТО ЩЕ СЕ РОДЯТ ПРЕЗ ТАЗИ
ДА СТЕ ЖИВИЧКИ И ЗДРАВИЧКИ
http://smiles.33b.ru/smile.105246.html

го^re
mariya_bratoeva
Сериозен

Местожителство: Shumen

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 1:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://s10.rimg.info/db2ee3d7e5dba50d3a67343b100aa135.gif

го^re
galenceto
Сериозен

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, МИЛИ МАМЧЕТА!!!! НЕКА НОВАТА ГОДИНА ВИ ДОНЕСЕ ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, УСМИВКИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ МАЛЧОВЦИТЕ!!! 070914 070914

го^re
snejanav
Отличник

Местожителство: CHUMEN

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 9:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА!!!!!!!!!!!!!
БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ С ВАШИТЕ МЪННИЦИ! 070914 070914 070914 КАК ПРЕКАРАХТЕ?
АЗ СЕГА СЕ ВРЪЩАМ ОТ ГОСТИ И ВЕДНАГА СЕДНАХ ДА ПРОВЕРЯ КАКВО СТЕ ПИСАЛИ.
ДО УТРЕ ! 070914

го^re
irina78
Пристрастен

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 9:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА! 070914 НЕКА ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА ЗДРАВЕТО ДА ВИ СЪПЪТСТВА НА ВСЯКА КРАЧКА, ЛЮБОВТА ДА БЪДЕ ВИНАГИ ДО ВАС, КЪСМЕТЪТ И ЩАСТИЕТО ДА ВИ ПРИЧАКВАТ ЗАД ВСЕКИ ЪГЪЛ!НАЗДРАВЕ! new
Как сте момичета и бебчета? Вики беше голяма сурвакарка днес и събра много подаръци и парички.Сега вече new сладко.Лека нощ от нас! 070914

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com