Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8891&start=165

Пловдивското ни човече Коледа посреща вече :)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 10:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен, аз днес не пия кафе, защото съм нещо отпаднала и съм на пресно изцедени сокчета, че малката ми взима силите по цял ден иска да е на ръца, да гледа, да играем...стърашна работа Smile Да наистина това е бил зора-зъбите Smile а не както каза държавното педи-че не се била наяждала вечер ( суче 1 час ) , и ми вика да съм и давала АМ-как ли пък не, добре че ни светна часното педи !!!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nedka
Редовен

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро мамчета !

Ако не сте изпили сутрешното си кафенце ви черпя по едно ! new

Пуфа ще ми кажеш ли как точно правиш кисела? Слагаш ли захар към водата? Защото съм чела че не се дава захар до навършване на 1 година ! Може и да се бъркам.И още с какъв започна?Давала ли си от портокал и касис?

Днес Марти също беше много рано буден.Събуди се да яде в 6 часа. Изглежда е изгладняло на мама момчето.

Честито зъбче на Анжи ! Да й растат белички и здравички!

Целувки от нас ! Пожелавам ви приятен ден и послушни бебчета.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nedka
Редовен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами!

Направих на малкия кисел , но се получи доста рядък?При вас така ли се получи или аз нещо не съм го направила както трябва?

Моля отговорете ми !

Целувки от нас за вас !

го^re
vilistmu
Пристрастен

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 7:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да се разпиша само и бягам да гушам малкия пък занапред ще се старая да съм по редовна защото ми се иска да стана част от групичката ви Very Happy ...

го^re
petq genovska
Редовен

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 9:52 am    Заглавие: здравей Отговорете с цитат

Добро утро мами и бебчовци хайде на кафето.Ти как правиш киселчето с готово или.Аз на Вики му го правих с царевично нишесте и с плодово пюре.Значи за 200гр.слагам 1супена лъжица с голям връх от нишестето във 180гр.вода и малко захар.Първо слагаш водата и захарта да заврат и след това прибавяш нишестето,което предварително си разтворила в малко вода и хубаво бъркаш.След като го махнеш от котлона прибавяш половин плодово пюре и става супер.Вики мн.ги харесва почна да ги яде като беше на 5мес.А започна да сяда хубаво на 5 и половина,но всяко дете е различно.С това мога да помогна.Ох Тони извинявай,честито зъбче на малката принцеса,дано всички останали излизат по-лесно и да са здравички и белички. 070914 new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте от мен, днес се наспахме с малката, тя каточе ли разбра че не съм добре и като заспа снощи в 22 часа се сабуди в 8 Smile Ох мами пазете се че има грип страшен...аз онзи ден излязих за 10 мин и 2 дена неможах от леглото да стана ..

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vilistmu
Пристрастен

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 11:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде и аз на кафето.

И ние миналата седмица като бяхме на консултацията и се върнахме ми стана гадно и вечерта бях с 39 температура - то добре че мен ме хвана а не малчо, ама и наща лекарка ( дет уж я избирахме тогава ) ни държа 1 и отгоре да я чакаме в болницата...
Ади напоследък ми е малко неспокоен нощем буди се мрънколети си нещо и все трябва я биба я да го врътна да си заспи пак. Като го гледам как се плюнчи и гризе ябълки май зъбки ще да са.
Нямам търпение вече да идва лятото, как искам само вече да е поотраснал...направо си се виждам на шезлонга в двора и как щъка малкия покрай мен Laughing ...
Ние днес се гласим да идем до бачковския манастир, ако се задържи слънчицето още малко, че преди тва ще се правя пак брюнетка ( кой знае като искам да се изруся после колко мъка ще да е, ама на ся се затъжих за тъмната си косичка )...

Лек и усмихнат ден ви желая....

го^re
nedka
Редовен

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 12:37 pm    Заглавие: Re: здравей Отговорете с цитат

petq genovska написа:
Добро утро мами и бебчовци хайде на кафето.Ти как правиш киселчето с готово или.Аз на Вики му го правих с царевично нишесте и с плодово пюре.Значи за 200гр.слагам 1супена лъжица с голям връх от нишестето във 180гр.вода и малко захар.Първо слагаш водата и захарта да заврат и след това прибавяш нишестето,което предварително си разтворила в малко вода и хубаво бъркаш.След като го махнеш от котлона прибавяш половин плодово пюре и става супер.Вики мн.ги харесва почна да ги яде като беше на 5мес.А започна да сяда хубаво на 5 и половина,но всяко дете е различно.С това мога да помогна.Ох Тони извинявай,честито зъбче на малката принцеса,дано всички останали излизат по-лесно и да са здравички и белички. 070914 new

Благодаря ти petq genovska за инфото! Ще пробвам и ще кажа как е станало !

Целувки и много усмивки през днешния ден!

го^re
пуфа
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Неди аз правя готово киселче,продават ги и в хранителни магазини,спазвам точно каквото пише отзад,пончкога вместо вода слагам компот.
Вили малките са родени на 6.04.2007год.,ако ти трябва друго инфо питай Wink

го^re
Adamant
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен мами. Днес за първи път откакто сме женени излезнахме на кафе с татито САМИ (е, само той пи кафе, аз хапнах мелба в Дриймса) и съм много хепи!

го^re
nedka
Редовен

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пуфа написа:
Неди аз правя готово киселче,продават ги и в хранителни магазини,спазвам точно каквото пише отзад,пончкога вместо вода слагам компот.
Вили малките са родени на 6.04.2007год.,ако ти трябва друго инфо питай Wink

пуфа и аз направих вчера готово киселче , но ми се получи много рядко. На теб как ти се получи на гъстота като го прави с готово киселче?

И в кой квартал живееш? Ние живеем в Кършиака , зад магазин НЕВА !

Целувки от нас за вас!

го^re
vidka
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 6:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Adamant написа:
Здравейте и от мен мами. Днес за първи път откакто сме женени излезнахме на кафе с татито САМИ (е, само той пи кафе, аз хапнах мелба в Дриймса) и съм много хепи!

Здравейте и от нас. Адамант недей така бе жена, това е много времеShocked . Я стегнете малко бабите и другите роднини и приятели.
Минавам само да ви пожелая лека вечер.

го^re
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 7:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Adamant написа:

Браво на вас, пожелавам ви да ви стане навик поне веднъж седмично да си излизате само двамката new

го^re
пуфа
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 1:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Неди в Кичука сме,до 1-во Районно
за киселчето,остави го малко повече да поври,като постоянно го бъркаш,ако пак не стане слагам 1-2 лъжички счукана бисквитки Чичибебе,каква марка е кисела аз взимам българско,има и нешесте от същата марка,сега нямам но другия път като купя ще видя какво друго пише на опаковката

го^re
macka
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте и от нас с Никол,това гадно време няма ли да се оправя вече че полудяхме вече.Адамант браво,пожелавам ти за напред това да ти се случва все по-често.Малката е със сополки от няколко дни,но само това,правя и чайчета и давам вит.С,дано се оправи.Хайде чао и на всички ви пожелавам топли дни тази седмица

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следваща
Страница 12 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com