Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8891&start=150

Пловдивското ни човече Коледа посреща вече :)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Vily
Пристрастен

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета, ето премина и днешния ден. Това скапано време ни държи затворени, ама да се надяваме че скоро ще се оправи да поизлезем с бебоците на въздух.

Нацелувайте всички малки принцове и принцеси.
Приятна вечечер

Нека спинкат сладко и растат (чак ви завиждам като гледам колко късно стават, моя калпазанин става в 7,00-7,30)

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2008 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сладки сънища и от нас.Митко вече е гушнал Сънчо и спинка сладко...Дано и другите малки ангелчета скоро го последват в страната на сънищата Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 8:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

, добро утро ! Как сте, ния почти не спахме...ех тези зъбки, от 7 сме на крак, затова ви черпя по кафе
Аз ще пийна още едно междувременно !

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
petq genovska
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 8:39 am    Заглавие: здравей Отговорете с цитат

Добро утро и от нас.Тони благодаря за кафенцето и ние се събудихме рано,но снощи заспа в 8.30ч.Да ви се похваля че слагам Вики вече на гърне и почва да свиква.Вчера всичките работи си ги свърши там,дано свикне.Също така имаме и трето зъбче. new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 9:13 am    Заглавие: Re: здравей Отговорете с цитат

petq genovska написа:
Добро утро и от нас.Тони благодаря за кафенцето и ние се събудихме рано,но снощи заспа в 8.30ч.Да ви се похваля че слагам Вики вече на гърне и почва да свиква.Вчера всичките работи си ги свърши там,дано свикне.Също така имаме и трето зъбче. new

Честито зъбче на Вики и браво за спокойния му съм и за това че си го учиш на гърненцето, като дойде време и за нас- ще искам съвет от теб Smile

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jilina
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета. Как сте ? Как са бебоците? Ние с Ива сме си сами в къщи и аз сега си пия кафенцето.
Тони не пишеш и на скайпа вече.
Айде дайте малко по - голяма активност , че ще ни изпадне темичката най - долу.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jilina написа:
Здравейте момичета. Как сте ? Как са бебоците? Ние с Ива сме си сами в къщи и аз сега си пия кафенцето.
Тони не пишеш и на скайпа вече.
Айде дайте малко по - голяма активност , че ще ни изпадне темичката най - долу.

Здравейте, Как сте Жули, куклата как е, на мен ми дава че ви няма на скайпа... защо така аз ти писах и една страница ти пратих ама ти не отговори Sad
Днес ходихме на часната консултация и вече започваме пюретата. следобяд ще и дам да видим как ще го понесе.
Да ви се оплача снощи реших да ида на фризьор и днес се чувствам страшно отраднала...едвам взимам малката за да я кърмя Sad

го^re
Vily
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет и от мен Smile
Petja, честито трето зъбче на Вики и поздравления, че вече си започнала да слагаш и ти на гърнето. Аз го слагам още откакто започна да стои седнал.Но още като беше на 3 месеца и половина - 4 някъде започнах да го държа и да го изпишквам преди всяка смяна на памперса и детето свикна...
Напоследък баба му и дядо му (понеже те го гледат) казват че рядко изхабяват повече от 2 памперса на ден, той свикна да се изхожда в кукуто и даже като става се обръща да види какво е направил .. и пак сяда.
Ще видиш че Вики ще свикне на гърне, давай му играчки да се занимава докато стои...

Айде и от мен по едно следобедно чайче ... времето е само за да си стоим в къщи, на топличко..

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
пуфа
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бре къде блея та не съм видяла тази хубава темичка
Здравейте 070914 момичета,айде да се присъединя,към вас new

го^re
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен да се похваля педито каза че на Анжи на долния венец и боде мъничка час от зъбче, немога да повчрвам, ще сме като зайче след някой и др ден !
пуфа, здравей и добре дошла

го^re
пуфа
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тони очаквай след най много 10 дена и второто

го^re
nedka
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами и бебчовци !

Първо Честита Нова Година от нас с Марти ! Пожелаваме ви много здраве , много усмивки и послушни бебчета ! И нека новата 2008 ви донесе само щастливи мигове.

Ние вчера бяхме на консултация. Марти е вече 7,050 кг. и е 65 см. Педито ми каза да започвам да му давам киселче.Иначе от днес вече му давам сварен жълтък към зеленчуковото пюре.Относно сядането ми каза да го слагам да сяда като стане на 6 месеца.Но не ми обясни как?

Някой може ли да ми обясни как да започна да го слагам да сяда?

На Марти вече не му се лежи по гръб.Постоянно се обръща по корем и иска много да става.Сам се набира.Вече е все по трудно да му сменям памперса.Много се върти.

Ние все още нямаме зъбче , но постоянно се лигави и лапа всичко , което му попадне в ръчичките и постоянно си чеше венците с играчките.

Вие мами давате ли киселчета?С какви започнахте и може ли да ми кажете как точно го приготвяте?

Добре дошла на новата мама и бебче !Радвам се че групичката ни се увеличава. Smile

petq честито зъбче на Вики !

Целувки от мен и Марти за вас и вашите бебчовци !

го^re
пуфа
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравей Неди аз доста одавна давам кисели,от готовите и ги харесват,слагам вътре и натрошена бисквитка-Чичи бебе
А за сядането,на нас най-удобно ни беше да седим в ъглите на дивана или фотьойла,сега стойм сами,но около тях подреждам възглавници ако паднат да е на меко

го^re
petq genovska
Редовен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 8:55 am    Заглавие: здравей Отговорете с цитат

Здравейте на всички ние днес пак сме от ранобудните.Хайде да пием кафенце.Днес май пак е студено жалко.Приятен ден на всички и много

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Vily
Пристрастен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро и от мен мамчета, айде на виртуалното кафе, макар че аз пия чайче Smile

Добре дошла на Пуфа
... new
Кажи кога са родени куклите да ви прибавя заглавната страничка.

Недка, аз мисля че е рано още да слагаш Марти да сяда - за момченцата е най-добре чак към 7-я месец. За сега може само полуседнал. Драгомир много малко яде кисели, защото от 6-я месец го записах на млечна кухня и се захрани и с кремчета, и с каши.. Сега за следобедна закуска и за разнообразие му давам каша с настърган плод вътре (обикновено круша или ябълка), а на киселите и кремовете се мръщи. Аз разделях пакетчетата кисели на 2 и ги приготвях на два пъти, така хем по-малко количество, хем по-бързо се изяжда - да не се развалят..

Тони, честито зъбче и на Анжи Smile) Скоро ще се сдобиете и с второто - един след друго изникват долните, ето затова са били нощните събуждания и неспокойния сън. Ама така е .. не е лесно ..

Целувки на всички бебчовци и приятен съботен ден от нас 070914

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Следваща
Страница 11 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com