Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8744&view=previous

Метросексуалните мъже!!!
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
natalisim
Пристрастен

Местожителство: Sofia, BG

МнениеПуснато на: Нед Дек 09, 2007 7:31 pm    Заглавие: Метросексуалните мъже!!! Отговорете с цитат

Какво мислите за мъжете, които се обезкосмяват, ходят на маникюр и се лакират, скубят си веждите и се суетят пред огледалото повече от една жена! Не е ли това привилегия на жените? Много ми е интересно да разбера какво е Вашето мнение за тях? Аз лично трудно мога да възприема такъв мъж за нормален мъж, който използва повече гланц за устни от мен да речем, веждите са му оскубани перфектно, а на на ръцете му да блести изряден маникюр. А при Вас как е?

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Vvqra
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Нед Дек 09, 2007 8:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не харесвам такива мъже и то не заради някакви предрасъдъци, просто харесвам мъжът да си е мъжествен. Все пак окосмяването може да е знак за повече тестостерон и съотвенто повече new Laughing .

Последната промяна е направена от Vvqra на Нед Дек 09, 2007 10:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gabinki
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 09, 2007 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз харесвам такива мъже,но за приятели,в интимен план не бих се обвързала с тях,просто не ме привлича такъв тип сексуалност.

го^re
stefania_K
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Дек 09, 2007 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gabinki написа:
Аз харесвам такива мъже,но за приятели,в интимен план не бих се обвързала с тях,просто не ме привлича такъв тип сексуалност.

Много точно казано,като не ти е в къщата е много хубав new

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Нед Дек 09, 2007 11:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен границата между метросексуалния и хомосексуалния мъж е толкова тънка, че може и да липсва в един момент.
Въпреки, че харесвам Роби Уилямс, типове като Мариян от ББ-2 и Бъч от Сървайвър и за приятели не бих ги имала. Изглежда ми нечистоплътна тази история и дори гадна на моменти.

го^re
ladybg
Отличник

МнениеПуснато на: Нед Дек 09, 2007 11:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като изчезне мъжкото в един мъж какъв мъж е тогава?С какво ще ме привлече?Какво ще ходим заедно на маникюр ли?Ами да вземем ние жените да си пуснем космите, да се разспсуваме и плюем по улиците та да се възстанови отчасти равновесието в природата.Явно наближава деня когато ще си задаваме въпроса " Мъж ли съм,жена ли съм?"

го^re
mama katq
Пристрастен

Местожителство: varna s.topoli

МнениеПуснато на: Нед Дек 09, 2007 11:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

МНОГО ЯКО МНЕНИЕ МНОГО МИ ХАРЕСА new

го^re
Stefy
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Нед Дек 09, 2007 11:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Що за глупост е това метро сексуалността, е ня го рабирам това нещо, според мен някои са си просто прикрити гейове, ами така де къде им е мъжествеността, ама как така с мъж ще се карам за огледалото е все пак нямаме толкова превилегии че и тази да ни вземат.
Абе не ги рабирам тия нови щуротии (леле все едно пише баба ми) или е хетеро или е хомо или е би то не стига че до трето положение се стигна ами сега и четвърто

го^re
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 8:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

До някъде ги приемам - стига да не се стига до "крайности" .Брат ми също се обезкосмява и ходи на козметик да му оформят веждите , но това не го прави гей.Ама да ми се лакира , да си слага гланц и т.н., е с това вече не съм съгласна. new

го^re
Vvqra
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 9:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм имала гадже, дето си бръснеше краката. Нищо против, ама беше слаб с дълги крака и като ги обръснеше ставаха по- секси от моите new Smile.

го^re
natalisim
Пристрастен

Местожителство: Sofia, BG

МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 10:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пуснах тази тема, защото онзи ден като ходих да си плащам телефона ме обслужи точно един такъв манекен и ми направи впечатление. Леле, как тракаше по клавиатурата с лъскавите си ноктета, има перфектно оскубани вежди и си беше сложил яко глос на устните. За момент си го визуализирах какъв "гол охлюв"е в тялото и ми стана много смешно. Е, не го възприемам аз това. За мен мъжа си и е мъж с космите му, брадата му и т.н. Не че не трябва да се поддържа, но си мисля че всекидневния душ, бръсненето и парфюма са достатъчни. Може да се обезкосми под мишниците и да отиде на педикюр, но да ми мрънка, че си е развалил лака или са му поникнали веждите - е, това ми идва молко в повече! Та по повод онзи манекенчето - като се погледнах аз, чак срам ме хвана, а той какъв поглед ми хвърли, кой знае какво си е казал "Аз съм по-поддържан от тази!". То си е и така, де! За нас какво остава - освен да почнем да бърникаме ние по колите, за да не си развалят те маникюра!

го^re
chocolate
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Сандански

МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gabinki написа:

И АЗ ТАКА!

го^re
av4e
Жител на Mamaibebe

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нямам нищо против, даже ми харесват. Моят мъж само ходи да се обезкосмява, и на мен това ми харесва, е ако го видя да си слага гланц може би ще реагирам не както трябва, но както Габинки каза повече ги искам за приятели. Laughing

го^re
Ianitza
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубаво е когато един мъж се поддържа, но всичко си има граници и мине ли се границата този мъж ми бие малко на .... Имах един приятел, който се бръснеше абсолютно на всякъде и ако не го познаваш ще речеш, че е гей. Нямам нищо против, даже е за препоръчване да се обескосмяват подмишниците и специалното място, но краката и веждите лично на мен ми идват в повече. А и няколо дни преди да отида на козметик ще се чувствам адски неудобно, че мъжа ми е по обезкосмен и от мен. Обаче гланца за устни и безцветния лак на ноктите някак си странно ми изглеждат сложени на мъж.

го^re
ALEKS
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пещера

МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 4:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е премерено, го разбирам. Съпруга ми също се обезкосмява, но само където трябва Laughing , като видя мъж с гнездо под мишниците и ми се гади. Без гел и с брада не излиза от вкъщи, всяка сутрин до като не източи бойлера, никъде не тръгва. Един път му поуформих веждите, че са му събрани на челото и му допадна, но ги почиства умерено.
Но да го целувам и да ни се размажат гланцовете ми идва малко в повече.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> На кафе с mamaibebe Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com