Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8677&start=150

Най засмените мами от Русе :) 2
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mira77777
Сериозен

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:04 pm    Заглавие: ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ ОТ РУСЕ Отговорете с цитат

От Рожденият ми ден идват 3 галъб4ета на терасата ,аз си ги храня,но дали това е на добра поли4ба .На мен си ми харесва да ги храня.Може да ви се струва смешно или тапо,но аз си мисля ,4е това са едни скъпи за мен хора ,който не са на този свят.А те са скъпата ми май4ица,брат4ето на снаха ми и един приятел.
ВИЕ КАКВО МИСЛИТЕ ПО ВЪПРОСА ДАЛИ СА ТЕ ИЛИ СИ ВЪОБРАЗЯВАМ ГЛУПОСТИ.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plamba_bo
Начинаещ

Местожителство: RUSE-SANREMO

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Русенски мами!И аз съм русенка,само че живея в Италия.Омъжена съм за италиянец и имаме една принцеса Каролина,на 6 месеца и 10дни.Много ще ми бъде приятно да съм част от вашата група,и ще бъде истинско удоволствие ако мога да се запозная и отблизо с вас!Ще ми бъдете и много полезни,сигурна съм!Последният път като си бях в Русе,си носих дори и клечките за уши,на беба Very Happy ,еми нямах представа какво ще намеря,и какво не!!!Надявам се с моите въпроси нонстоп,да не ви досаждам!А.........,наи-важното,извинете ме Very Happy ,развълнувах се!!!Казвам се Пламена,съпругът ми се казва Оресте,а малката,както вече казах е Каролина.Живеем в Сан Ремо,северна Италия.Тук при вас видях 4е пишат русенки които живеят в чужбина,ето ви още една Smile лек ден на всички!!!!

го^re
mira77777
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 4:49 pm    Заглавие: здр Отговорете с цитат

plamba_bo добре дошла мила

го^re
vodnoto_cvete
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошла на новата мама!!!
070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
japito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 11:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

plamba_bo написа:
Здравейте Русенски мами!И аз съм русенка,само че живея в Италия.Омъжена съм за италиянец и имаме една принцеса Каролина,на 6 месеца и 10дни.Много ще ми бъде приятно да съм част от вашата група,и ще бъде истинско удоволствие ако мога да се запозная и отблизо с вас!Ще ми бъдете и много полезни,сигурна съм!Последният път като си бях в Русе,си носих дори и клечките за уши,на беба Very Happy ,еми нямах представа какво ще намеря,и какво не!!!Надявам се с моите въпроси нонстоп,да не ви досаждам!А.........,наи-важното,извинете ме Very Happy ,развълнувах се!!!Казвам се Пламена,съпругът ми се казва Оресте,а малката,както вече казах е Каролина.Живеем в Сан Ремо,северна Италия.Тук при вас видях 4е пишат русенки които живеят в чужбина,ето ви още една Smile лек ден на всички!!!!

Добре дошла при нас 070914

го^re
japito
Пристрастен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 12:03 am    Заглавие: Re: ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ ОТ РУСЕ Отговорете с цитат

mira77777 написа:
От Рожденият ми ден идват 3 галъб4ета на терасата ,аз си ги храня,но дали това е на добра поли4ба .На мен си ми харесва да ги храня.Може да ви се струва смешно или тапо,но аз си мисля ,4е това са едни скъпи за мен хора ,който не са на този свят.А те са скъпата ми май4ица,брат4ето на снаха ми и един приятел.
ВИЕ КАКВО МИСЛИТЕ ПО ВЪПРОСА ДАЛИ СА ТЕ ИЛИ СИ ВЪОБРАЗЯВАМ ГЛУПОСТИ.

Незнам какво да ти кажа, но няма нищо лошо да си ги храниш. А защо и да не станат скъпи за теб. Така ще запълнят празното място от скъпите хора. Когато ги виждаш се сещай за тях 070914 070914

го^re
iska
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошла на новата мама Plamba _ bo, хубаво е че се увеличаваме. От кога живееш в Италия?
На мен не ми остава много време да пиша тук, но всеки ден чета новите постове. Лек ден на всички!

го^re
vodnoto_cvete
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 11:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мами, аз съм два дни почивка, но като знам колко работа има в къщи..........
Как са бебоците?
Растат ли?
Моят с всеки изминал ден става все по лудо дете, разбира се в добрият смисъл на думата. С него е невъзможно да скучаеш.
Аиде аз ставам, че да смогна да оправя.
Лек ден от мен!!!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
plamba_bo
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Русенки!Донякъде ви завиждам за студената съботна сутрин!Когато погледнеш през прозореца и всичко е бяло!Но,както казах само донякъде,защото зная и какви проблеми води след себе си тоя сняг!Неизчистени улици,лед или киша-и двете еднакво отвратителни!!!Преди да имам дете,беше кошмарно да се ходи по улиците,а какво остава ако си бременна или имаш малко дете! MISSION IMPOSSIBLE!!!! И въпреки всичко аз си обичам града!
През Април ще станат две години,откакто съм в Сан Ремо Very Happy Дойдох за да прекарам един уикенд,и ето резултата Very Happy -бебе+мъж!Еми и такива работи се случват все още,любов от пръв поглед!
Днес цял ден съм на линия,ще ми бъде приятно да си побъбрим!
Лек ден на всички!!!!

го^re
petq_d
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър ден и от мен!!!
Скоро не съм се вясвала тук - само четях,че пак ми свърши нета.
Сега ходих да го платя и ще сърфирам new Как ми стана мъчно като отидох да плащам в офиса,в който работех new
Добре дошла на новата мама plamba_bo

го^re
plamba_bo
Начинаещ

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука май момченцата преобладават!!!Вярно ли е че момче се гледа по-трудно?Или е още една бабина девитина!И майка ми твърди че е отгледала братята ми много трудно,че все били болни и недоволни!Еми те все още са недоволни!А и нещо друго,споделяте ли мнението че момчетата са по-привързани към майките си,а момичетата към бащите си?Моята дъщеря вече протяга ръчички като види татко си,ама мен това ме прави щастлива и ми осигурява малко свободно време!А той си мисли че ревнувам,оставям го да и се радва и така всички сме щастливи new new

070914

го^re
iska
Сериозен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам и момче и момиче, при баткото беше трудно след като проходи, защото беше много палав, а като бебе беше кротко ангелче, а малката засега не ми създава трудности, още е рано да преценя. Мисля че баткото ни обича и двамата еднакво, но при мен се глези повече.

го^re
vilistmu
Пристрастен

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ади е още мъничък, но не срещам някакви особени трудности...
Аз само набързо отчет че да не ме забравите... гушам ви всички и добре дошла и от мен на новата мама...

го^re
plamba_bo
Начинаещ

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 2:17 pm    Заглавие: Приятна неделя Отговорете с цитат

Привет от мен!Искам да ви пожелая една спокойна и релаксираща неделя! 070914
Ще бъда наоколо

го^re
iska
Сериозен

МнениеПуснато на: Нед Яну 13, 2008 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Плами как е времето в Италия? Тук е адски студено около -10. Дърветата са целите в скреж, не смея да си подам носа навън.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Следваща
Страница 11 от 12

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com