Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=862&postdays=0&postorder=asc&start=45

Хемороиди
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zori&deni
Начинаещ

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 10:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз съм в клуба с хемероидите и сега като прочетох мненията малко се уплаших, моите кървят, но не искам да се замислям за операция.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
livelo
Редовен

Местожителство: София-Младост3

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 10:44 am    Заглавие: Re: Хемороиди Отговорете с цитат

gana_68 написа:
Имам хемороиди, помощ!!!!! Предложете изпитани рецепти и мазила! Получих ги от раждане имаше известно време затишие, но то се оказа пред буря. Помощ!!!!!!

Здравейте момичета! да ви споделя и моят опит.И аз по време на първото си раждане получих хемороиди, по-точно имам една доста ясно изразена фистула.Ползвала съм различни свещички, но най ми помага бани със смрадлика.Ето как ги правя-от сутринта запарвам смрадлика "на око" и я сипвам в едно легенче. През целият ден от време на време влизам в тоалетната и за по 1-2 минути се кисна в това легенче. И така до вечерта. На другият ден сменям с нова запарка.Обикновено до вторият, третият ден съм се оправила.И най-важното трябва абсолютна хигиена-при всяко ходене до тоалетната измиване или с вода, или с мокри кърпички.Успех, дано помогна с моят съвет.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kirilka
Редовен

Местожителство: sofj

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз имам Embarassed

моите се появиха след стрес когато майка ми претърпя тежка операция и я гледахме с леля в болницата 3 месеца
не са кървящи или поне само по капчица 2 пъти- при запек
иначе са повърхностни и след раждането се беше надула пустата му веничка като орехче сега вече нямам нищо отново а в комбинацията със шевовете не седнах почти месец а ходенето до тоалетната беше ....само със (псуване)
лекувам се с проктогливенол крем сутрен и вечер и свещички само вечер облекчават бързо и минава при приложение 7 дни
мисля си че ще си ги нося вече цял живот
new

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com