Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8614&postdays=0&postorder=asc&start=30

Декември-месец за купони,Коледа посрещат НОЕМВРИйските'06 бо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
eyoree
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 10:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамо Иве, мамо Гери, вие няма ли да идвате на Коледното парти в Барбарони на декември?

Аз пак набързо...вчер аняхме при педито и сме порастнали още 2см и цели 160грама. Юнак та дрънка Wink но ревлив...биха ни ваксината и направо оревахме поликлиниката не че го боля, ама нали си е бъзльо и само като му хвана ръчичката и той се разплака. Естествено, аз бях добарта мама , а тати-лошия Laughing Върнаха ни в първи клас с нашата млечна алергия, но пък ни разрешиха да хапнем по празниците малко телешко но само <ако е домашно> и така с мойто бързане. Само ви обещах снимки, ама какво да се прави тамън взех да се оправям и пак наново заради татито...

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Misi
Отличник

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет мами!!! Охооооо вече съм разкрита. БЛАГОДАРЯ на всички за хубавите пожелания и милите думи. new Много приятно ме изненадахте. new

Мамо Миме разбира се,че получих подаръци. Не са много, защото така се получи, че всеки имаше нещо друго впредвид. Не съжалявам – все пак бях със моите любими мъже. new Обадиха ми се много приятелки, познати. Имаше поздравления и от познати, от които не очакавах. Определено бях в настроение и ми беше готино!
Поздравления за чувалчето – определено ти е по-спокойно! new

Мамо Ели, много добре се е позабавлявал Влади, а и ти покрай него. 070914 Сега когато е студено и сме затворени вкъщи, за тях това е голямо разнообразие. И най-вече когато се срещат с други било хора или пък деца и на различно място. То на нас ни се събира душицата, пък какво остава за тях. new Поздравления за точното попадение на Влади / на боулинга /. Значи си изкарала страхотен 8 – ми декември! Дано по-скоро да се подобрят показателите на Влади, че не е приятно. А за лютата чушка – милият, дълго време ще му държи влага. new
И аз дадох на Ивко за първи път на Никулден рибено филенце и му хареса. Ех, как ви завиждам за купона. new Да си изкарате готино и после снимки!

Мамо Анни, наистина има някакъв грип и жалко ,че ви е повалил и тричките. Как сте? Пожелавам ви бързо оздравяване,че идат празници! Питаш дали се инати Ивко – Оооо ДА! По принцип с много неща, с които не трябва да си играе , му ги давам. НО има неща които не му давам и той започва да плаче, да се инати,че го иска. В повечето случаи го забаламосвам, но не винаги и тогава -- рев голям. 070914

Мамо Таня, аз пък тази година нещо не можах да се организирам с украсяването. Снощи тати изкара играчките и започнахме да украсяваме. Само,че започна едно искане да пипне всичко.Не ,че не се докопа до част от играчките, гирляндите и остави боклук след себе си,но като започа да плаче , че иска всичко , се отказах. И така украсихме наполовина. Останалото , днес докато спи. Ще видим каква ще е реакцията на Ивко. Радвай се,че Вики много не и обръща внимание. Иначе познай какво ще е???? Нормално е да си в настроение! Че кой не ееее?! Важното е да има положителни емоции и усмивки!!! 070914 070914

Мамо Ани, и на вас бързо оздравяване, че идват празниците! Пиши как сте? Мале, че и потропва с крачета. Мисли му! new Видяхме с Ивко клипчетата – голяма радост от негова страна. А когато гледахме това, където го гониш и когато каза “НЕ” – в началото Ивко замръзна, после започна да ме гледа и накрая пак започна да се смее. Може би се чудеше,че чуваше това” Не”, а пък не го казвам аз. Беше доста интересен. 070914 И ние имаме няколко книжки с животинки и ги гледа с голям интерес. Я да те питам - не се удря Хриси в тази маса? Нашата сме я преместили настрани. Само на едно място не бях обезопасила спалнята и той взе ,че се удари под оченцето миналата седмица. Пооплаших се, защото имаше доста кръв.

Мамо Иве, точно тогава бяхме на гости, но ви гледах , но само вас, защото другите искаха да гледат друг канал. Честно да ти кажа, знам,че има такова предаване, но не съм наясно как стоят нещата. Доколкото разбирам, тези гости после коментират, така ли? А как и кой гласува? Ако имаш време ми обясни, че ми стана интересно. Хареса ми вашата песен, но нещо изпълнението куцаше / надявам се,че не ми се сърдиш / .Струва ми се,че имаше някакво притеснение и напрежение. Иначе си права,че могат да коментират изпълнението, но аранжимента ??? Rolling Eyes
Права си и за това,че е многоооо трудно да пробиеш на тяхната територия, освен ако нямаш връзки и солидно рамо.
Разгледахме с Ивко снимките на Мишето. Я, колко много е пораснала. Вече е една малка госпожичка. new Ивко постоянно пипаше монитора и нещо говореше. Снимките са стахотни, тортата – перфектна. Направи ми впечатление,че най-долу на секцията ви всичко си стои – книги и др. неща. Мишето не ги ли пипа? Ние в квартирата нямаме такъв тип секция, но свекърва ми вече почти всичко е преместила по-нагоре.

Надявам се кача снимките другата седмица. И ние вчера бяхме на имунизация - плака когато му сложихме памучето със спирта накрая. Направо герой!!! new Този уикенд ще отсъствам. Ще ви пиша другата седмица.

го^re
val02
Отличник

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте ноемврийска дружинка !

Честит ни първи сняг !

Честит рожден ден на мама Светли - да е здрава , много щастлива и усмихната !

Честит имен ден и на мама Ани и мама Анна - да си носят имената със здраве и усмивките не слизат от лицата ви !

Мамо Иве , поздравления за представянето ви ! new new new Трябва много смелост за това и ви се възхищавам на всички.За злобните коментари на " личностите " няма да говоря , защото на всичките епизоди на Евробгвизия е едно и също и е много лошо като забравиш от къде и как си тръгнал.Но още по гадно е , че вместо да поощряват хората в поп музиката, които са решили да се изявят , те ги сравняват със земята и убиват всякакви надежди ....................и после защо се слушало и пеело чалга , ами там няма такава злобария и гордост или поне не съм забелязала. Стига толкова , че пак почвам да се ядосвам...............
Снимките на малката принцеска са страхотни , пораснала е много.Разкажи как и се отразява в новата ви къща , свикна ли ?

Мамо Миме , мамо Анни, мамо Ели бързо оздравяване ви пожелаваме , че празници идват !

Айде един глас още за Хриско - бебе на деня ! Браво за имитацията .Снимката с шапката е много готина и май Хриско е готов за посрещане на празниците.Мамо Ани това с тръшкането е период и дано бързо да минава .Ние за сега само прореваваме ако не и се даде нещо , което си е харесала , но ще видим как ще е нататък............. Без съмнение ще стават все по- забавни нашите сладурчета.

Общо взето при нас нещата със съня се нормализираха.През деня спим от 11 до 12ч и после от 17 до 18,30-19ч.Вечер заспива към 22-23ч.Най- интересното е , че не заспива вече в кошарата а на нашето легло.Качва се сама , кани мен или баща си и започва лудо въргаляне и така заспива.Иначе обичаме всякакви книжки и много им приказваме.Най-често казваме "тат-ън " и сочим с пръст , когато искаме нещо.Най-често това са играчките от елхата и се надявам , че ще е цяла за празниците.Когато я украсявахме много се радва Поли и много ми помогна. Very Happy Very Happy Това е за сега от нас !

Лек и спокоен ден на всички !

го^re
genova
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 10:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро,ноемврийска дружинка!
Честит първи сняг!
Вчера като заваля и изведохме Хриско пред блока да види снега.Гледа толкова очудено Shocked и се чуди какво става Rolling Eyes милият.
Хремата още го мъчи,но иначе е добре.Да ви се похваля,вече си имаме и ние тати и сега за празниците ще си е до нас в къщи,че после ще видим.Друго си е да си има мъж в къщата обаче.Снощи като си легнахме и Хриско м/у нас на спалнята,незнам какво му стана но от 01:00ч до сутринта плака почти постоянно.Дали,защото в леглото има и друг човек и някак си му е странно и непознато ли?Или да го е боляло нещо,ама пък толкова часове рев не е било до сега. Rolling Eyes
Вашите бебоци как са?Болничките оздравяха ли?Целувки на всички.
Мамо Миме,мамо Вал благодаря за номинацията за Хриско. new
Мамо Светле случва се от време на време Хриско да се удря в масата,но нищо сериозно,а пък и той свикна да се пази от нея Wink ,а и няма къде да я сложим.Като си играе в хола,я отместваме настрани за да освободим поле за игра,но понякога се гоним около нея Laughing Украсихте ли вече?Ивко как е.иска ли да пипне всичко?
Ехоооо,а останалите къде сте?Мамо Иве,изчезна пак?

го^re
santangela
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 1:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте на всички!!!

Тук е настанало някакво предпразнично затишие - явно всеки се подготвя за коледните празници, щъка по магазини за подаръци и т.н. Аз още не съм купила нито един подарък, като повечето българи чакам последния момент. Най-лошото е, че още не съм намислила какви да са. Embarassed

Добре дошла отново на мама Иве! Страхотна торта с още по-страхотна рожденичка! За съжаление късно прочетох поста за участието ви на Евровизия и не го гледах. Сигурно и повторението вече е минало, да знаеш дали не мога да го гледам в някой сайт? Относно коментарите на "журито", в желанието си да бъдат много "интересни" със злобните си изказвания, често се показват колко неадекватни са всъщност.

val02 написа:
Най-често казваме "тат-ън " и сочим с пръст , когато искаме нещо.

Мамо Вале, много се смях на това, защото и
Виктор казва и прави същото, явно с Поли са учили в един и същ езиков център 070914

Мами, и ние сме хремави, сигурно вече от месец влачим сополи. Sad Изписаха ни капки, но не мога да му ги слагам, Вики постоянно се върти, вие как успявате?
Имам и друг въпрос - получихме картичка и книжка от Панадол бебе за рождения ден на Вики. Някой от вас получавал ли е, защото ми е много интересно от къде ми имат адреса и от къде знаят кога Вики има рожден ден 070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Misi
Отличник

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Дек 18, 2007 11:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет и от мен, мами! Така като гледам всеки е ангажиран покрай предстоящите празници с купуване на подаръци, подготвка за празничната трапеза.

А сега да ви кажа къде се изгубих събота и неделя – бях с колегите на купон по случай Коледа и Нова година на Пампорово / с преспиване, разбира се /. Шефовете го правят всяка година, само местата са различни – Пампорово, Велинград, Чепеларе и др. В събота тръгнахме сутринта, настанихме се хотела. След това имаше турнир по боулинг – бяхме разделени на няколко отбор, като за различните отбори имаше бейзболни шапки с различни цветове и името на отбора. Май никой не беше играл боулинг и имаше наколко комични ситуации. Но въпреки това, всички бързо влязохме в ритъм. Да ви се похваля – бях на първо място в нашият отбор по точки / не бях играла досега, но страшно много ми хареса, също като картинга /. Но от всички отбори, ние бяхме на опашката, но и за всеки от нас имаше награда, освен шапките. Това няма никакво значение, важното е че се забавлявахме и стана страшно щоу. След това ходихме на обяд в една готина механа, където ни предложиха родопски специалитети – родопски клин, качамак, пататник, биволско кисело мляко и др. След това имахме почивка и всеки я оползотвори както намери за добре. Аз и двете колежки , с които сме и добри приятелки решихме да ходим да поплуваме. Но тъй като водата беше малко студена не стояхме много и се прибрахме в стаята да си бъбрим. Вечерта бяхме в механата на хотела с DJ, който като зациклеше на един стил музика и няма сменяне. Но въпреки това пак имаше луди танци. Беше организирана томбола със символични и малко майтапчийски предмети. Дойдоха и едни девойчета с родопски носии и ни пяха. Това беше изненада от сестрата на шефа / а те са от Смолян /. А по едно време дойдоха с една камера и започнаха да снимат – заведението, нас. Били от Скат ТВ и щели да ни покажат в понеделник / т.е. вчера / в късните новини. Аз забравих да гледам . Чудех се какво правят Скат там , но сутринта в ресторанта видях разни певци / Орлин Горанов, Кристина Димитрова, Силвия Кацарова и др. / и може би заради тях са били. Но какво и да е – аз лично се повеселих добре и имах нужда от това. А Ивко го гледа тати / свекитата не знаеха, защото щяха да дойдат,а аз знам,че тати може да се справи / и много го е слушал.

Мамо Ани, абе тази хрема нещо не ви остава? Rolling Eyes Пробвала ли си да капнеш малко лимонов сок и лайка? Елхата съм я сложила зад ТВ-то и не може да я стига, но често и се кани. new И ние си играхме с Ивко в неделя на снега и той реагира по този начин. А за плача на Хриси, мисля ,че го е боляло нещо. Едва ли е заради вашия тати. Е, браво че ще бъдете всички на най-хубавия празник. new

Мамо Таня, стискам палци за хремата. 070914 Хайде бързо оздравявайте,че не остана. И Ивко не дава, но му натискам главичката да не мърда и така. И често си мисля,че в този момент ме мрази, но няма как. new А относно картичката от Панадол, нищо не сме получавали.

Мамо Вале и при нас е лудо подскачане и въргаляне преди заспиване. Минимумът на приспиване е 20 мин, а за максимум - не ми се говори.

П.С: Ето няколко снимки от детския рожден ден:
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/228/56911_633.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/228/56912_639.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/228/56914_664.JPG

И няколко снимки от Пампорово:
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/228/56938_554.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/228/56939_560.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/228/56941_570.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/228/56942_579.JPG

го^re
val02
Отличник

МнениеПуснато на: Сря Дек 19, 2007 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет на всички !

Мамо Светли благородно ти завиждам.Радвам се , че си разнообразила и си си изкарала супер.Браво и на Ивко , че е било най-послушното дете.А снимките са супер, с една дума имало е забавления.................

Мамо Таня и аз получих подаръчетата на Панадол.При изписването ни от Окръжна получихме подаръци от Памперс , Нивеа и Панадол- от там имат и данните ни.На 6-ия или 3-ия месец получихме пак нещо , но вече не помня какво беше.Така , че споко - това са някакви кампании и няма страшно , още повече ,че данните ти са защитени по Закона за защита на личните данни.мамо Таня да вземем и ние да се запишем в тоя езиков център , че да сме на тяхното езиково ниво........ new Като слагам капки и ние сме така , но и хващам здраво главичката да няма как да марда и действам- пада борба , но няма как.Ние сме така и с витамина и затова вече и го слагам в млякото вечер.

За хремата не знам какво да ви посъветвам , ние се разминаваме само с воден разтвор , но най-важното е ,когато кихне детето да се слагат веднага капки или воден разтвор , за да не остават секрети, защото се втвърдяват и запушват нослето. Това е по препоръка на нашия педиатър.

за сега чао и приятен ден на всички !

го^re
ivahilator
Сериозен

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамо Ани рамките си ги правя на фотошоп, да ти кажа рядко ще намеря готови и то без воден знак. Работя с няколко слоя отначало и на всеки слой копирам едно цвете, което предварително съм намерила в интернет (например напиши в гугъла следното "цвете.gif" или на английски и натисни бутона "Изображения" и ще ти се отворят различни картинки с цветя). После като си ги подредиш в каквато форма искаш (кръгла, правоъгълна, квадратна) ги сливаш всички слоеве и на нов слой копираш снимката на Хриско /на по-долния слой/ обаче трябва преди това да си на прозрачен фон (transparent) - тази опция трябва да избереш още в началото когато си отваряш нов документ за работа. Можеш в нов слой да си направиш и фон /който да ти е най-долния слой/ по твой избор (отстрани на полето за работа има много стилове от които да избираш (Styles). После като си готова си съхраняваш за всеки случай в .PSD формат картинката и JPEG, ,GIF, PNG, BMP или какъвто искаш. В общи линии това е. Не е сложно, но е губи-време Very Happy Ако срещнеш затруднения - питай!

Мамо Мими такава програма си имаш в твоя компютър и сега без и да подозираш за нея Razz Razz Razz Озадачих ли те? Тя си върви стандартно към пакета на Windows. Аз нея ползвам. Отиди на следното място C:\Program Files\Movie Maker и от там стартираш exe файла на програмата, който се казва moviemk . Ще се ориентираш бързо. Можеш да прикачаш на отделни тракове - музика, снимки, части от клипчета.

Мамо Таня и на мен ми изпратиха от Panadol (за втори път) писмо по пощата. Данните ги имат от родилния дом (даже още там ни раздадоха подаръци от различни фирми), но не се безпокой - всичко е така както ти е написала мама Валя.

Мамо Светле страхотнен купон е било. Планината е приказно нещо, особено през зимата.

Мамите които не са ни гледали на Евровизия да не съжаляват - утре пак ще свирим от 18ч. започва по Канал1 (ние сме трети), а и успях да кача предното ни участие на този адрес
http://store1.data.bg/ivahilator/Ivahilator%20Blog/html/incident.htm#video

МамоЕли и мамо Гери мерси че сте се сетили за нас. Получих СМС-а . Надявам се в неделя да се видиим.

Хайде бързам да приключвам,, че трябва да се глася за банкета довечера Cool [/url]

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
goris
Редовен

Местожителство: София - Дианабад

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 11:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет, мили мами!
Първо честит рожден ден на мама Светла. Много здраве, късмет и хубави емоции! Very Happy
Честит имен ден на Ники, да расте все така чаровна млада дама /като мама/!
Честит имен ден на мама Ани и на мама Анни! Да си носите имената със здраве, късмет и прекрасно настроение! Very Happy
Благодаря и на мама Ели, че ми каза за Коледното парти. Very Happy Ще се запознаем на живо в неделя. Ще си видим и с мама Ива Very Happy .
При нас всичко е ок. Бебочето вече подритва, но засега го усещам само аз Sad . Засега прогнозите са за момиче, ще видим на финала. Тогава е часът на истината.
Участвам и в един конкурс за бременни мами, наградата е съхранение на стволови клетки. Ето го и него: http://smartcellsbg.com/?q=view/contest. Моето заглавие е: "Мечтите ми са прекалено "западни". Ако ви допадне, може да гласувате. Благодаря ви!
До скоро! Very Happy

го^re
MariaManeva
Пристрастен

Местожителство: Chicago

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 6:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо да пожелая на мама Анни скорошно оздравяване! 070914

Мамо Вале, и ние заспиваме късно и заедно. Командват ни от сега малките скорпиончета.. Стискам палци да опазите елхата. Аз реших да не рискувам тази година с елха. Има лека окраса само на високо.
Това, че трябва след кихане веднага да се слагат капки в нослето не го знаех! Благодаря! 070914

Мамо Ани, не направи ли снимки на Хриско пред блока? Хремата винаги държи дълго. Ние я влачихме повече от седмица след като Ники вече беше добре. Дано скоро се отървете от нея! Дано тати си е при вас за празниците, за да щастливи всички!

Мамо Таня, дано скоро се справите със сополите!
Пробвай да капнеш по една капка течен витамин С във всяка ноздра. Казват, че веднага отпушва. Аз си поръчах от България, че тука няма течен! Пиши дали действа добре и при вас!
И аз чаках последния момент за подаръците. Утре тати си идва и ако не бях ги купила нямаше да мога да го изненадам, защото ще си е в къщи за празниците. Друг е въпроса, че той почти винаги не ги харесва. Добре, че тук има възможност да се връщат покупките в магазина. В България какво ще го правя, не знам. Може пък този път да ги хареса!
И аз си купих някои нещица new да не съм капо!
Ники, пък, като иска нещо вика "мама".

Мамо Светле, личи че си изкарала страхотно на Пампорово! Браво, че си имала най- много точки на боулинга! new
Как са маникюрите? Аз винаги ги чупя като играя (и, как прозвуча все едно всеки ден играя) Пък и медийна звезда си станала.. Тати може да е гледал предаването да види как си се държала на партито, а? new Браво на Ивко, че е бил послушен! А на теб не ти ли липсваше? Уф, аз много се коркам как ще започна да се деля от нея като тръгна на работа. Пфуу, много съм привързана към нея, дори да ме ядоса!

Мамо Иве, наистина ми било под носа и аз се чудя и мая как да намеря пустата програма. Започнах да действам, но ще ми отнеме много време, щото имаме яко снимки и клипчета, а искам всичко да е на един диск, за да остане като спомен на Ники!
Не ми се отваря това, което си качила new

Мамо Гери, не виждам къде може да гласувам за теб! Иска ми регистрация. Трябва ли да се регистрирам?
Дано бебо да е момченце!

http://www.zazz.bg/play:5629521e
Ето ви малко настроение от мамината принцеса- дундеса!

го^re
ivahilator
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 9:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит Рожден Ден с голямо закъснение на мама Светла (нещо съм пропуснала) и Честит Имен Ден на мама Ани и мама Анни.
Много ЗДРАВЕ, щастие и късмет ви желая new

Мамо Мими ето от тук вече би трябвало да виждаш клипчето
http://www.vbox7.com/play:f5bb27a1
А тук е саундчека преди концерта
http://www.vbox7.com/play:466102af
А тук сме в репетиционната седмица преди това
http://www.vbox7.com/play:9d0077c7
Само че качеството е много отвратително.
Тук пък един фен ни е направил блог - бях приятно изненадана
http://zluzunov.googlepages.com/icident

Мамо Гери GSM-а ти същия ли е, че веднъж ми беше писала от един друг номер SMS на кирилица, а телефона не ми чете кирилица и едва в къщи на компютъра като го прехвърлих с една програма го видях че е от теб, а номера беше друг.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
goris
Редовен

Местожителство: София - Дианабад

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамо Миме, мерси за пожеланията за момченцето. Ще видим на финала, както се казва.
За конкурса - да, иска да си напишеш имена, имейл, после отляво има "Участвайте в новата ни игра", или нещо подобно и като кликнеш там, излизат заглавията на участващите до момента разкази. Моят е "Мечтите ми са прекалено "западни"?", четвъртият поред. Те са и четири за момента.
Но сега нещо не работи страницата, току-що и аз исках да вляза.
Иначе МНОООГО БЛАГОДАРЯ Very Happy !
Мамо Иве, телефонът ми е същият, но като ти пращах съобщението за Коледното парти, писах от интернет. И понеже ти си на М-Тел, не ти излиза от моя телефон.

го^re
eyoree
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пон Дек 24, 2007 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много приятни изживявания в Коледната нощ, благословения за дома, здраве за семейството и щастливи игри за децата!

го^re
ivahilator
Сериозен

МнениеПуснато на: Вто Дек 25, 2007 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !!!
Честит Имен Ден на Хриско и Криско !!! Да са живи и здрави малките юначета. Razz

Мамо Ели благодаря ти за подаръчето оная вечер в парти клуба. Ако знаеш Мишето как му се радваше. Тя много обича да й разигравам куклен театър. Аз в бързината съвсем забравих за подаръче, тъй че очаквай скоро дядо Коледа да ви донесе нещо.
Ние още не сме се нанесли окончателно. Sad Като се пренесем окончателно и да минат студовете най-добре да си организираме пак една среща, че не можахме много много да се видим. Мама Гери каза за един много хубав увеселителен център за деца ...

Мамо Гери в сайта който си посочила като се регистрирах никъде не виждам `Участвай в новия конкурс` за да гласувам за теб. Търсих и не намерих къде е точно. Пиши къде се намира твойта тема.

Последната промяна е направена от ivahilator на Вто Дек 25, 2007 7:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
го^re
santangela
Начинаещ

МнениеПуснато на: Вто Дек 25, 2007 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!!!

ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ, СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ!!
!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА НАШИТЕ МАЛКИ ЧАРОВНИЦИ ХРИСТИЯН И КРИСТИЯН!!! ДА СТЕ ЗДРАВИ И ВЕСЕЛИ ДЕЧИЦА, ДА РАСТЕТЕ ДОБРИ И ЩАСТЛИВИ!!!

Мамо Гери, гласувах за теб. Успех!!! Стискаме палци!!!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com