Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8613&postdays=0&postorder=asc&start=180&sid=29ee6a1d4bc9b03a237a7f358e2bd260

Януарчета 2007г. лудуват, първа Коледа ще празнуват!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mitko_marti07
Редовен

Местожителство: pleven

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте от нас.Честит първи рожден ден на Вики,пожелаваме ти най-вече здраве и расти безгрижно.Голям студ е в Плевен,не можем да излезим на разходка.Приятен ден. Very Happy Very Happy Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Галка
Отличник

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Благодарим за поздравленията за рожденния ден. Ние вчера бяхме с инпровизирана торта, но вече и другата е готова. Само остава и гостите ни да успеят да дойдат в тази зима.
Честит Рожден Ден на малката ВИКИ! Да е много щастлива, весела и засмяна и от здраве да не се оттърва!
new new new
Моето предложение за нова тема е: Януарската дружина стана вече на 1 година!
Вчера на наши познати им се роди дългоочакван син Мартин!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
мама Меги
Пристрастен

Местожителство: гр.Тетевен

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙТЕ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ВИКИ! РАСТИ ВЕСЕЛА, ЩАСТЛИВА И МНОГО ИГРИВА, ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ! new new new
НИЕ ОЩЕ СМЕ У НАШИТЕ, НО ТАЗИ ВЕЧЕР СЕ ПРИБИРАМЕ. ТОНИ НЕЩО СИГУРНО СЕ Е УПЛАШИЛА И НЕ ИСКА ДА ХОДИ, САМО ЧАКА ДА И ПОДАДЕШ ПРЪСТЧЕ, А ПРЕДИ СЕ ОТПУСКАШЕ И ПРАВЕШЕ ПО НЯКОЛКО КРАЧКИ. СЕГА НЕ, ПОЧВА ДА ПЛАЧЕ АКО Я ПУСНЕШ И ВЕДНАГА СЯДА НА ЗЕМЯТА. Sad Rolling Eyes
МОЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ЗАГЛАВИЕ Е - НА ЕДНА ГОДИНА СТАВА ЗА РОДОСТ НА МАМА И ТАТКО, ЯНУАРЧЕ'07 СЛАДКО!

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 6:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А моето предложение е -Януарчета,07 лудуват и годинка ще празнуват
Галка,честит бебешок на вашите познати,да е жив и здрав и много да ги радва.
И при нас днес беше по-студено от вчера,но ние пак си излизахме на разходка.Добрече е Краси с нас иначе няма да мога да бутам количката,в тоя сняг Laughing Laughing Laughing

го^re
aaleksandrova
Сериозен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗА МНОГО ГОДИНИ new
ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И БЛАГОДЕСТВИЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМЕ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ! ОТ ВСИЧКО ХУБАВО ПО МНОГО 070914
АНДЖИ, МОНИ, ЙОАН И ВИКИ БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,УМНИ И БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВИ! ПЪРВИЯТ РОЖДЕН ДЕН Е СЪБИТИЕ, НО АЗ ВИ ПОЖЕЛАВАМ ДА ПОСРЕЩНЕТЕ СТОТНИЯ! РАДВАЙТЕ СЕ НА ЖИВОТА ТАКА КАКТО САМО ЕДНО ДЕТЕ МОЖЕ ДА ГО ПРАВИ - БЕЗУСЛОВНО! new new new]

Ние също изкарахме страхотно в Русе и на 2 се върнахме въвъ Варна след малко перипетии. Гали и Ели, съжалявам , че не се обадих - ама в бързината съм оставила моя телефон и Embarassed
Важното е ,че всички сте тук и сте добре. Нека си пожелаем тази година да няма болни малчугани new
Спокойна вечер new

го^re
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

new ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОНИ,ЙОАН И ВИКИ! new

070914 ДА СТЕ ЗДРАВИ,ЗАСМЯНИ И ПОСЛУШНИ!!! 070914

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 10:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мама Меги написа:
ЗДРАВЕЙТЕ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ВИКИ! РАСТИ ВЕСЕЛА, ЩАСТЛИВА И МНОГО ИГРИВА, ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ! new new new

ЧЕСТИТО!
Мисля заглавието на новата тема да бъде по предложение на Герчо, а именно Януарчета,07 лудуват и годинка ще празнуват
Имам една идея.Да си направиме заглавна страница на всяка нова тема.Там да наишеме имената и рожденните дати на дечицата и на мамте.Също така да я поокрасим.Да дадеме и линковете към старите теми, а също така към албумчетата със снимки на нашите дечица.

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро момичета new
Как сте днес в това студено и мрачно време ,при нас има много мъгла и днес няма да се излиза new
Днес май си нямаме рожденник в темичката new
Бейби това е хубава идея,но дали ще се справим new new
Лек ден от нас new

го^re
mitko_marti07
Редовен

Местожителство: pleven

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Харесва ми и на мен идеята на бейби.Дано се справим.Днес ще ходим у бабите на гости,че в този студ си стоим само в къщи.Лек и топъл ден от нас. Very Happy Very Happy Very Happy

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро!
Е, как няма да се справим.Само трябва малко повече време да се оформи страничката.Само за украсата все още не съм измислила как ще стане.Еми като за начало май всеки от нас трябва да напише рожденните си дати на нас и нашите деца.И някой, ако има публикуване албуми със снимки в някой сайт като например снимка бг да даде линк и следващият, който ще пусне новата темичка ще нанесе данните.Така постепенно ще дооформяме страничката.Не вярвам да е толкова трудно.Как другите могат пък ние да неможеме.
Да допълня да напишеме и колко сантиметра и килограма са родени нашите дечица, а по-натам може и някоя снимка да прикачиме.

го^re
Bonbon
Фен на Mamaibebe

Местожителство: гр.Перник

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момичета Гери мерси за кафенцето
Ние с Тони вчера излизахме на вън за малко и Тони много се радваше на снега.На Тони обрива вече го няма от няколко дни и не съм му давала нищо да пие мисля че свекърва ми му е давала кекс и вътре е имало кафе и от това е станало но естествено не си признава а аз видях че има в една чинийка но ..........
На мен идеята на Бейби ми харесва и мисля че ще стане много хубаво ако мога да помогна с нещо само казвайте new Аз му купих на Тони паста за зъби на Чико и четка за зъби накрайник обаче не ми дава да му мия зъбките new
Ами хайде Лек Ден от мен 070914 070914 070914

го^re
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Подкрепям идеята за заглавна страничка!!!Ще бъде интересно Smile
Bonbon и аз имам подобен проблем с моята свекърва.Дава какви ли не странни неща на малкия да яде и е истинско чудо,че досега нямаме проблем...Много се ядосвам,понеже крие от мен и ми казва след време какво е дала на детенце,а може да стане голяма беля....
Момичета днес и Митко се раздели с бебешкия перчем...Като се събуди ще го снимам да ви го покажа Smile Голям е сладур Very Happy

го^re
baby_188
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 3:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момичета, промених малко заглавната страница на тази тема.Сложих и списък с дечицата, ако съм пропуснала някой моля да не се обиждате и да ми дадете данните на детенцето ви и ще го добавя.
Всички мами да ми пратят на лични снимка на дечицата ви, за да ги сложа на заглавната страница.
Мисля да си направим и един албум на Януарчетата с парола и всеки от нас да качва там снимки на дечицата.Ще качиме снимките от рожденните дни и празниците.
Чакам още идеи, мнения и предложения.
Също така чакам от всички мами имената ви и рожденните ви дати да ги сложа също на заглавната страница.
Благодаря предварително!

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

baby_188 написа:
Момичета, промених малко заглавната страница на тази тема.Сложих и списък с дечицата, ако съм пропуснала някой моля да не се обиждате и да ми дадете данните на детенцето ви и ще го добавя.
Всички мами да ми пратят на лични снимка на дечицата ви, за да ги сложа на заглавната страница.
Мисля да си направим и един албум на Януарчетата с парола и всеки от нас да качва там снимки на дечицата.Ще качиме снимките от рожденните дни и празниците.
Чакам още идеи, мнения и предложения.
Също така чакам от всички мами имената ви и рожденните ви дати да ги сложа също на заглавната страница.
Благодаря предварително!

много хубаво е станало.Поздравявам те Laughing Laughing Laughing

го^re
aaleksandrova
Сериозен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейтеnew В нашето семейство този месец трудно ще се изтрезнява - три именни дни и един рожден new
Браво на Бейби, идеята е добра и с малки орекции ще стане страхотно. Само дето аз не зная нищо за половината от майките и бебчовците new
Ставам, че още не мога да вляза в темпо, битовизмите пак взеха да ме натискат. А и трябва да попълня документите на малкия за яслата, че на 6 срещу 7 ще се чака през нощта за ред . Във Варна е така, зор да ти вземат детето на ясла, кошмарно е.
Лека и спокойна вечер и new

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Родени през... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Следваща
Страница 13 от 14

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com