Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8568

Не мога да си спа кърмата

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stuni

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 10:19 pm    Заглавие: Не мога да си спа кърмата Отговорете с цитат

zdraveite,ot septemvri se mu4a da spa karmata s hap4eta.purvo se opitah s homeopatiq i neuspqh,posle mi prepisaha PARLODEL,pih 2 sedmici i spq uj,i sled 4 dni mi trygna pak karmata,posle vzeh o6te edna opakovka naskoro i tq mi svur6i i sega pak mi trygnala.normalno li e da mi puskat gardite o6te sled tolkova hapove .ne sa mi napregnati,no me pritesnqva 4e kato stisna izliza mlqko:(

Здравейте! От септември се мъча да спра кърмата с хапчета. Първо се опитах с хомеопатия и не успях. После ми предписаха Парлодел, пих 2 седмици и спря уж, и след 4 дни ми тръгна пак кърмата. После взех още една опаковка наскоро и тя ми свърши и сега пак ми тръгнала. Нормално ли е да ми пускат гърдите още след толкова хапове. Не са ми напрегнати , но ме притеснява, че като стисна излиза млякоSad

Мнението е редактирано от модератор!
Моля, пишете на кирилица според правилата на форума!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
diana25
Фен на Mamaibebe

Местожителство: SLIVEN

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 10:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

чувала съм,че някои жени си остават така и много продължително време след като спрат да кърмят.не се притеснявай,най-важното е да не са напрегнати и болезнени,другото не е толкова страшно.ами няма да ги стискаш и няма да излиза Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

След като спрях да кърмя, като си стиснех гърдите излизаха капки мляко поне още 2-3 месеца.
Какво е количеството, което ти тече, защото ако са само капки, това е нормално.

го^re
desislavayakova
Редовен

Местожителство: Pleven

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз си спрях кърмата с пристягане на гърдите, защото нашата докторка каза, че хапчетата разстройват организма и понякога не вършат работа. stuni - ако искаш, пробвай и ти. Не е трудно. Значи първо си вземаш много горещ душ, после изцеждаш много хубаво и до последно, повдигаш ги колкото можеш нагоре и стягаш с нещо (аз ползвах тензухена пелена). Трябва да си така поне 24 часа, като през това време не трябва да консумираш никакви течности. Ако не се получи от първия път е възможно да не си се изцедила хубаво, затова пробвай пак и успех.

го^re
stuni

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 1:54 pm    Заглавие: не мога да си спра кърмата,помогнете ми:( Отговорете с цитат

не ме болят,но излизат капки.и незнаех дали е нормално.благодаря все пак.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zoia
Сериозен

Местожителство: гр.Русе

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се притеснявай,ако само няколко капки,докито ми каза,че до 6 мес след спирането така излиза и е нормално,но все пак посъветвай се с лекар.И не се стискай,щото придезвикваш притока.

го^re
Nifada
Модератор

МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи няма проблем. Нормално е да ти текат капки и , както ти е казала Зоя, не се стискай!
Полека ще спре.

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com