Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8551&start=210

Пловдивското ни човече коледа с нетърпение чака вече...7
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
veselata mama
Сериозен

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тони,дрешките много ми харесват,със здраве да си ги носи тази малка принцеска!
Мами от "Кършиака" май няма да може да се организираме за днес Sad (вече е обед ,а още не сме се доуточнили).Жалко!Така се надявах ,че ще пишете ....нищо може би др.път!

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veselata mama
Сериозен

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти "Adamant"!Честито ти бебче (с ГОЛЯМО закъснениеSmile)!Да ти е живо и здраво!Къде ражда (помня,че имаше колебания относно болницата).Как мина?

го^re
Vily
Пристрастен

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕХЕЕЕЕ, не мога да ви изчета бе мами Smile
Много сте активни - БРАВО на вас.
Това с часовниците естрахотна идея. Чакаме снимки да видим как изглеждат. И след нова година има празници и поводи Smile

Момичета, айде сериозно да се организираме за една срещичка след Нова година. Ако някоя мама може да си намери кой да гледа детенцето - ще се видим по женски, ако ли не - ще намерим място където да не се пуши и да можем с количките да дойдем - само дано не е много студено.

Аз незнам дали ще успея да седна на компа, малкия е толкова щур - дърпа ми мишката и плаче.. има си негова, обаче иска мойта.. лоша работа е тва с порасващите и прохождащи деца....Затова, от сега
Ви пожелавам ВЕСЕЛИ Коледни празници на всички, много емоции, изненади и КОЛЕДНИ чудеса!!! 070914 070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
erowine
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Весели празници на всички и от мен!
За срещата разбрах сега-явно по-нататък ще стане... Rolling Eyes

го^re
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето и снимките които обещах :

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nedka
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 4:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="veselata mama"]Тони,дрешките много ми харесват,със здраве да си ги носи тази малка принцеска!
Мами от "Кършиака" май няма да може да се организираме за днес Sad (вече е обед ,а още не сме се доуточнили).Жалко!Така се надявах ,че ще пишете ....нищо може би др.път![/quotе]

Здравейте мами и бебчовци !
Мами от Кършиака , ако искате можем да се разберем нещо за утре ! Това кръстовище продължението на моста на Герджика ли е? Ако сте съгласни за утре пишете , ако не ще го оставим за друг път !

Misi мерси за инфото за кухнята ! Ние също живеем в Кършиака ! Ти да не би да си от Сливен ?

Тони часовника и чашата са мн. сладки ! Анжи е голяма сладурка ! Даде ми много добра идея за подарък на родата !

Приятна вечер на всички мами и бебчовци !

Целувки от мен и Марти за вас и всички бебешори !

го^re
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Радвам се че ви харесааааSmile

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nedka
Редовен

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хей мами !
Някоя може ли да ми препоръча някакъв колан за стягане на корема?
Незная какъв да си взема , а имам нужда да си стегна корема ! За съжаление още не ми разрешават да правя коремни преси и трябва да търся друг вариант за стягане !

Целувки от нас !

го^re
Toni_Jeleva
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Съб Дек 22, 2007 9:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добро утро как спахтеSmile ния много добре, черпя ви по 1 кафенце за ободряване new

го^re
nedka
Редовен

МнениеПуснато на: Съб Дек 22, 2007 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от нас !
Тони мерси за кафенцето ! Добре ми дойде !

Ние също спахме добре ! Марти се събуди в 8.30 ! На мама поспаланкото !
Преди малко му дадох пюре от картофи и моркови ! Вече ядем по половин бурканче , с което много се гордеем !

Сега вече спинка!

Целувки от мен и Марти за вас ! 070914

го^re
Vily
Пристрастен

МнениеПуснато на: Съб Дек 22, 2007 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nedka написа:
Хей мами !
Някоя може ли да ми препоръча някакъв колан за стягане на корема?
Незная какъв да си взема , а имам нужда да си стегна корема ! За съжаление още не ми разрешават да правя коремни преси и трябва да търся друг вариант за стягане !

Целувки от нас !

Недка, коремни преси можеш да почваш да правиш, доктора ми казваше че след месец всичко е заздравяло след секциото и спокойно може да се правят упражнения. Аз специално съм накупила поне 3 вида колани, тип гащи - един на БРИЛ, един на Триумф, а третия съвсем измислен. Ефектът е че просто не се отпуска мускулатурата. Най добре е като купуваш да видиш доколко е стегнат отпред на корема и да прецениш сама, за да не си дадеш парите на вятъра.

Няма смисъл да те успокоявам, ти си знаеш, че без упражнения и глад - не става братче Smile 070914 070914

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nedka
Редовен

МнениеПуснато на: Съб Дек 22, 2007 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Vily написа:

Недка, коремни преси можеш да почваш да правиш, доктора ми казваше че след месец всичко е заздравяло след секциото и спокойно може да се правят упражнения. Аз специално съм накупила поне 3 вида колани, тип гащи - един на БРИЛ, един на Триумф, а третия съвсем измислен. Ефектът е че просто не се отпуска мускулатурата. Най добре е като купуваш да видиш доколко е стегнат отпред на корема и да прецениш сама, за да не си дадеш парите на вятъра.

Няма смисъл да те успокоявам, ти си знаеш, че без упражнения и глад - не става братче Smile 070914 070914

Знам че без упражнения няма да стане ! Но в момента не мога да правя коремни преси , защото на самата оперция получих 2 хематома (мехурчета пълни с кръв) и доктора ми каза че трябва още да се пазя - да не вдигам тежко и да не правя коремни преси !

Мерси за инфото за коланите! На първо време ще си взема някакъв , за да не ми е така отпуснат корема !

Целувки от нас !

го^re
Vily
Пристрастен

МнениеПуснато на: Съб Дек 22, 2007 2:16 pm    Заглавие: Re: Пловдивското ни човече коледа с нетърпение чака вече...7 Отговорете с цитат

Мами пускам новата темичка, бързо изписахме старата Smile
Харесва ли ви заглавието???
УСИЛИЯТА на ДАНИСИЯ си струват да бъде все така красива и новата ни темичка Very Happy

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Мама и Бебе Форуми -> Родени в... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Страница 15 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com