Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8538&view=next

Досадните продавачки
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Стоки, услуги, магазини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bishkotina
Пристрастен

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 1:08 pm    Заглавие: Досадните продавачки Отговорете с цитат

Няма човек,който да не е попадал на тях,а на мен днес наистина ми дойдоха в повече.Първо влизам във Fox и си разглеждаме с Криса дрешки и ровим естествено,защото малоумниците са ги подредили на шкафчета и няма как просто...Та идва след 2мин една трътла-1,30см 80кг 070914 и с леден глас ме пита какво търся.Аз естествено,както винаги не знам какво искам-харесвам си и си взимам.За това и казах,че не знам.А тая видя Криса и вика"Ама то за нея ли,вие сте за бебешкия Фокс,който е до две години"и буквално си ме изгони.Аз и казвам,че сме си взимали от тук и преди,но тя толкова настоятелно натърти,че нямаме две години и че сме за там,че аз реших,че е излишно да и обяснявам,че понякога и взимам дрешки и за напред или пък,че точно пред мен е сложена жилетка,която ще и е по мярка.Излезох бясна.Отивам в другия Fox и си се разрових на воля(внимателно естествено Wink )и няма и 10сек. и идва една досадница с дежурното,макар и усмихнато"С какво мога да Ви помогна?"Е,казвам ви,щях да и купя още доста неща на Криса,но тая постоянно ме преследваше и ми даваше акъл какво да взема и аз нямах търпение да си тръгна.Ужасни са просто!За това и понякога ходя по скъпи магазини,тип Бенетон например,където почти всичко ми е на закачалки и никой не ме преследва.По добре да дам повече пари,ама поне да се върна усмихната вкъщи Very Happy

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gabinki
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 1:14 pm    Заглавие: Re: Досадните продавачки Отговорете с цитат

Bishkotina написа:
..."С какво мога да Ви помогна?"...
Ей,тоя въпрос като го чуя от някоя продавачка,почти веднага си излизам Evil or Very Mad

го^re
Vivi83
Жител на Mamaibebe

Местожителство: ВарнЯ

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 1:18 pm    Заглавие: Re: Досадните продавачки Отговорете с цитат

gabinki написа:
Bishkotina написа:
Ей,тоя въпрос като го чуя от някоя продавачка,почти веднага си излизам Evil or Very Mad
new умирам от яд като го чуя тва. newНякой път ще им кажа,че ще ми помогнат като ми се разкарат от главата! new

Последната промяна е направена от Vivi83 на Сря Ное 14, 2007 1:20 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ALEKS
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Пещера

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина сме много далече от "културното и вежливо обслужване", каквито бяха лозунгите преди доста години. Аз също много се дразня, когато вляза в магазин и ме заобиколят отвсякъде да ми предлагат нещо. Предпочитам да вляза, да огледам, аз също харесвам на место и често не знам какво търся. Ако имам въпроси, аз ще ги потърся за съвет.
И другата крайност много ме дразни - влизам в магазина, харесвам си нещо, чакам, чакам, а госпожицата на вратата пуши цигара.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
MISTIKA
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

М-да,а понякога не можеш и да влезеш,защото пушат пред вратата или правят мохабет с комшийки от съседния магазин Twisted Evil

го^re
Bishkotina
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MISTIKA написа:
М-да,а понякога не можеш и да влезеш,защото пушат пред вратата или правят мохабет с комшийки от съседния магазин Twisted Evil

Еее,не аз си пазарувам само от Мола,че всичко ми е на едно място и там такива работи слава богу няма.Но пък явно са на твърда заплата без процент,за да ме "изгони"така онази пиги Mad Още ме държи!!!

го^re
mama toni
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много се дразня на нахални продавачки онзи ден например влязох в 1магазин щях да купя доста неща но продавачката започна ами то това няма да ти трябва сега вземи си другото и т.н. направо ме вбеси купих си 1шише и си излязох магазини колкото искаш

го^re
tony_nm
Жител на Mamaibebe

Местожителство: ХАСКОВО

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 2:21 pm    Заглавие: Re: Досадните продавачки Отговорете с цитат

gabinki написа:
Bishkotina написа:

а да ви е хрумвало че собствениците на магазините изискват всеки клиент да се посреща така...на мен също ми се налага доста често да употребявам въпросната реплика и не я намирам за толкова ужасна. Има хора които казват че просто разглеждат и ги оставяме намира. Аз пък се дразня ако изобщо не ти обърнат внимание.

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 2:51 pm    Заглавие: Re: Досадните продавачки Отговорете с цитат

tony_nm написа:
gabinki написа:
Bishkotina написа:

а да ви е хрумвало че собствениците на магазините изискват всеки клиент да се посреща така...на мен също ми се налага доста често да употребявам въпросната реплика и не я намирам за толкова ужасна. Има хора които казват че просто разглеждат и ги оставяме намира. Аз пък се дразня ако изобщо не ти обърнат внимание.

Да, наистина е така! Много от собствениците на магазини, задължават продавачките да се правят едва ли не на шутове! Друг е въпросът, че това го правят за смешни пари! На запад, реномираните магазини заплащат на подчинените си на процент. Тогава самата продавачка има желание за работа! Но, когато работиш за двеста лева, без никакви осигуровки едва ли ще си мръднеш пръста....
Rolling Eyes

го^re
Bishkotina
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В магазина в който ходя за първи път ми се случва така да ми досаждат,преди никой не ми обръщаше внимание и си избирах на спокойствие.Не мисля,че чак сега шефът ги е задействал да досаждат на хората(за мен си е намеса),по скоро са нови момичета с такъв маниер Rolling Eyes

го^re
semiramida
Жител на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз в такъв случай, ги отрязвам на минутата. Като изсъскам, че само разглеждам и на секундата ме оставят. Хич не ми пука, какви физиономии
ще ми прави отстрани Laughing Laughing Да не се изкажа по-остро, но това и е работата. Най-малко, обяснения ще и давам, за кой и какво ще купувам. Mr. Green

го^re
Bishkotina
Пристрастен

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

semiramida написа:
Аз в такъв случай, ги отрязвам на минутата. Като изсъскам, че само разглеждам и на секундата ме оставят. Хич не ми пука, какви физиономии
ще ми прави отстрани Laughing Laughing Да не се изкажа по-остро, но това и е работата. Най-малко, обяснения ще и давам, за кой и какво ще купувам. Mr. Green

И аз така ще правя вече!

го^re
evangeline
Фен на Mamaibebe

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 11:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-се дразня някоя като почне да ми обяснява за дадена дреха колко добре ми стои, а пък аз виждам, че ми стои ужасно. Или пък да ми натрапва какво точно да си избера. В крайна сметка след това аз ще го обличам, а не тя, нали така???

го^re
nikita_perez
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

evangeline написа:
Най-се дразня някоя като почне да ми обяснява за дадена дреха колко добре ми стои, а пък аз виждам, че ми стои ужасно. Или пък да ми натрапва какво точно да си избера. В крайна сметка след това аз ще го обличам, а не тя, нали така???

Абсолютно съм съгласна.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Uliana
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

момичета работя с клиенти, но в магазин за ламинат!!!Да ви кажа ужасни са клиентите ... и някак си вече е професионлано изкривяване с тая отвратителна реплика!Но ако я кажеш се мусят или не ти отговарят, ако не я кажеш казват че не им обръщаш внимание! Shocked всякакви хора, различни идеали!мен ме дразнят клиентите със неучтивостта си ... аз казвам:Добър ден!' отговора е мълчание Twisted Evil

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Стоки, услуги, магазини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com