Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?t=8508

Enterococcus faecalis-неправилно лечение, моля за помощ

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ralipotter
Редовен

Местожителство: Veliko Tarnovo

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 7:59 pm    Заглавие: Enterococcus faecalis-неправилно лечение, моля за помощ Отговорете с цитат

Mили мамчета,
Искам да разбера с какво сте лекували влагалищна инфекция наречена- Enterococcus faecalis. лекарството съдаржащо Vancomicin, приличащо на бонбонено драже и направено в градската аптека/без срок и начин на употреба/ ми образува налепи, които ще лекувам през уикенда с йод, сода и вода.
лекарят ми- д-р Хаджирадев. от В.Търново на прегледа ми днес каза, че засиленото течение и сърбежите от влагалищните таблетки са нормални.Но ето че имам физическа непоносимост към този вид химия и не се чувствам комфортно- никого не съм имала такива налепи- сякаш самото лекарство полепва по мен и не мога да го остраня с интимен гел и вода.
Когато си обадих по телефона за да съобщя за новите си симптоми, които не ги усещах по време на прегледа господина ми отвърна базцеремонно че пътувал и не можел да говори. Аз бях свидетелка как се разправяше за билета си за варна коато бях на прегледа.
разбира се този човек няма да изражда бебето ми защото винаги е зает с нещо и не е съпричастен към усложнения.лекарят който съм си избрала е от Г.Оряховица, но уви през уикенда той не работи, чак понеделник мога да го видал Но човека му успокои по телефона и ме каза да спра да взимам предписаното лекарство.
Наша семейна лекарка, коята уви е чак в Пазарджик ми каза да се лекувам от пораженията с 2 л. вода 1 лъ. сода и 15 капки йод.Това и ще направя.
моля ако някой е бил в моето положение да ми даде съмет за лечение
.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ralipotter
Редовен

Местожителство: Veliko Tarnovo

МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 8:13 pm    Заглавие: поправка Отговорете с цитат

лекарството което ми е изписано съдържа еритромицин, обърках се с диаграмата която гледах за възможните антибиотични варианти.

го^re
seti

МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2007 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

виж сега когато 4овек се лекува с антибиотици е доста 4есто срещано като"усложнение"появата на гъбички още пове4е при бременни или на някакви бацил4ета,НО това което ти е казала личната лекарка не го прави в смисъл ако не беше бременна добре но ти си и не е много хубаво да се бъркащ сама още пове4е да правиш промивки,съвета ми е отиди при гинеколог(друг) да ти вземе влагалищен секрет който излиза с антибиограма на която се описват вси4ки антибиотици на койито е чуствителнен"базила" и тогава се лекуваи, но така наслуки ......Незнам може да си направила алергия към антибиотика,може гъбички да си полу4ила така 4е да те види гинеколог

го^re
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com